Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Páromnak szülinapja lesz. Mit vegyek neki? fórum

Páromnak szülinapja lesz. Mit vegyek neki? (beszélgetős fórum)

18. -magnólia- (válaszként erre: 17. - Vikianya)
2010. nov. 2. 22:09
Én sejtem, melyikre gondolsz. Nos nem rossmannban, dm-ben meg ilyen helyeken kell csináltatni, hanem rendes fotóüzletben. Amit én csináltattam, az rendes, átlapozós asztali naptár volt és ezerszer gyönyörűbbek voltak a képek rajta, mint a rossmannban előhivatott fényképek. Tudom, mert a naptár is azokból a képekből készült, ég és föld... Persze drágább, de megéri.
2010. nov. 2. 20:57
ha a naptárnál maradsz, vigyázz, hogy melyiket választod. Mi rendeltünk tavaly egyet, és nagyon gagyi volt (fém dobozos, különálló lapokkal, amit nem lehetett lapozni :S)
16. Vikianya (válaszként erre: 7. - Ylush)
2010. nov. 2. 20:53
én is csak beszélek, mert a 11 hónapos gyerekem nem tudom másra bízni :S
15. -magnólia- (válaszként erre: 14. - -magnólia-)
2010. nov. 2. 14:23
Ja! A naptár ma már elég sablonos, de ennek is van spéci formája: én egyszer olyan asztali naptárt csináltattam, aminek 52 lapja volt, mind az 52 oldalon mi voltunk... Ha már gyerek is van, még jobb! De az is nagyon jó, ha egy barátnődet megkéred, hogy csináljon rólad csini képeket, szép ruhában, szép hajjal, sminkkel és ebbő lesz naptár.
14. -magnólia- (válaszként erre: 1. - Ylush)
2010. nov. 2. 14:20

Meglepkek.hu?Ezt nagyon ajánlom.

Na meg a szexi fehérneműt irdatlanul szexi topánkával... Sok olyan internetes oldal van, ahol különbző szexi ruhák vannak, (amiket a legtöbb ember azért utcára nem venne fel), illetve ahol kifejezetten "szexizős" fehérneműk vannak, jelmezek stb.

13. betty7000 (válaszként erre: 1. - Ylush)
2010. nov. 2. 14:15
Könyvet ajánlanék, mégpedig, az a cime, mindenap beléd szeretek, te vagy számomra a világ. Gyönyörü.
12. Ylush
2010. nov. 2. 14:12

Nagyi nincsen, és nagyon keveset van velünk. :( Sajna Pesten dolgozik, reggel megy, este jön. De a kondibérletnek is tuti örülni. Régóta szeretne menni...


A piros masnit beiktatom, miután Kis Drágám elaludt. :)

Kap majd tortát, meg fini vacsit, és rendelek neki valami ajándékot, ami Kicsire emlékezteti. :) A kondibérletet meg meglátom még... :)


Köszönöm az ötletetek! :)

11. Szeszipuszi (válaszként erre: 7. - Ylush)
2010. nov. 2. 14:06

Ugyan szervezést igényel, de nem tudod elhívni valamelyik nagyit? Akár a párod tudta nélkül...az lenne csak a meglepi!

Mire hazaér a melóból, ott a babysitter, Te meg kicsípve, csinosan, indulásra készen.

10. cumma1
2010. nov. 2. 14:05

Piros masni, ami körbe van kötve rajtad.... a többit rád bízom!!! ;)

Csak a picire tessék vigyázni!!!

2010. nov. 2. 14:03

Ha sokat van veletek és sokat segít a baba mellett is, megérdemelhet egy kis extra kimenőt. Vagy szervezz a tudta nélkül a barátaival egy pasi-estét, vagy - egyéb más ajándék mellé - kaphat pl. "kimenő kupont". Ennek inkább humoros jelentése van. Ha elege van egy kicsit, beválthat egy kupont egy sörre a barátaival.

Persze ilyen ajándék esetén nem árt, ha viszonzásul Te is igényelhet néha egy kis szabadidőt. A pici baba mellet, hidd el, csak jót tesz!

8. 3fdbb35f49 (válaszként erre: 7. - Ylush)
2010. nov. 2. 14:02
Szia!Ha van egy kis idöd akkor Nekem is elküledenéd a linket? Köszönöm!
2010. nov. 2. 14:00

Gyertyafény, vagy közös vacsi, sajna nem megoldható, max itthon. Nincs kire hagyni a picit.

Én is valami fotós dologra gondoltam, mindjárt nézem a linket amit Venezuela küldött. :)

2010. nov. 2. 13:58
egy közös program? Gyertyafény? ;)
5. 9e32886f4a (válaszként erre: 2. - Szeszipuszi)
2010. nov. 2. 13:57

pont ezt akartam én is javasolni :P

szerintem a graviroztatás személyes üzenettel vagy közös fotóval is szép ajándék

2010. nov. 2. 13:56
Bérlet konditerembe (ha szeret mozogni)/uszodába/egy jó masszázsra...Vagy hívd el aznap valahová vacsorázni,csak kettesben.Ajándék ügyben egyszer láttam egy oldalt,azt hiszem bigyo.hu,na ott aztán a világítós lufiktól elkezdve minden volt.
2010. nov. 2. 13:55
Szia!Írtam neked privibe,hátha megtettszik valami az oldalról:)
2010. nov. 2. 13:51

Valami személyes ajándék?

Digitális képkeret a pici képeivel? Vagy nincs még képlejátszós kulcstartó???

2010. nov. 2. 13:46

Párommal több mint 8 éve vagyunk együtt, februárban megszületett a mi kis csodánk is.

Már minden "sablonos" dolgot megvettem neki, Pénztárca, karkötő, nyaklánc, kulcstartó, műszaki dolgok... és egyszerűen nincs ötletem. A helyzetet az is nehezíti, hogy itt nem nagyon van lehetőségem nézelődni, vásárolgatni, Pest meg röpke 70 km-re van. Tehát valami olyasmi kellene, amit neten megtudnék rendelni.

Örömmel venném, ha ajánlanátok ilyen oldalakat...


Köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook