Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bármit megtehet a bank? fórum

Bármit megtehet a bank? (beszélgetős fórum)

2010. nov. 14. 15:25
Lényegében igen. Nekem kb. 16 évvel korábbi szerződésben foglaltakat módosította... Még az a szerencse, hogy tavaly februárban kifizettem az utolsó részletet, különben megnézhettem volna magamat, pedig csak 2014. utolsó negyedévben járt le volna a hitelszerződés.
2010. nov. 2. 09:48
Itt követték el a hibát, hogy a bankok tisztelet a kivételeknek itt rendezkedik dirigál, és a hozzájuk forduló ügyfeleket félrevezetik, becsapják és a saját malmukra hajtják a vízet. Itt van Banki Károsultak Egyesülete esetleg tudnának ez ügyben felvilágosítást adni. Most ez az új kormány megadóztatja ezeket, nekik még így sincs veszteségük, csak nyereségük. Attól függ melyiktől vetted fel a hitelt én a tévében hallottam, ha nem tévedek három évig megvédik a lakáshiteleseket. Szívélyes Üdv.Ágnes
8. mimiko70 (válaszként erre: 7. - Puritan)
2010. nov. 2. 09:28
most már kezdem érteni azt hiszem.köszönöm
7. puritan (válaszként erre: 1. - Mimiko70)
2010. nov. 2. 07:51
valószínűleg van egy limit, hogy maximálisan 100.000 Ft-ot vonhatnak le a számládból és ezért a kezelési költségre nem futja, levonják egy másik értéknapon...ugyanezt írta valaki korábban, csak azt hiszem félreértetted, nem azt jelenti, hogy kevesebb a pénz a számládon, hanem azt, hogy maximálva van az összeg, ami leemelhető, gondolom bőven belefért 100ezerbe, mikor még felvetted a hitelt...
2010. nov. 2. 07:07
igazatok van bemegyek és megkérdezem hogy 6 éve miér is van igy .csak félek hogy megint megmagyarázzák és egy kukkot sem fogok érteni belőlle.
5. mimiko70 (válaszként erre: 4. - 9f98008a3b)
2010. nov. 2. 07:05
mindig van rajta annyi pénz le tudták volna vonni.telefonon egyszer megmagyarázták de akkor sem értettem,és beletörödtem.nemrég hallottam ehhez hasonlo esetről amire a válasz az volt hogy rosszul volt beállitva a gép kapott elnéző levelet és a többletet visszautalták.
2010. nov. 2. 06:32
Gondolom több volt a törlesztő részlet adott hónapban, és a kezelési ktg.-re már "nem futotta" a 100000-es limitből.
3. trapiti (válaszként erre: 1. - Mimiko70)
2010. nov. 2. 06:31

Elöször szerintem is a bankban kell felvilágosítást kérni, de jobb szerintem személyesen, annál az ügyintézönél akihez tartoztok. Ö meg tudja mondani, hol tartotok a törlesztésben, van-e tartozás stb.

És elöfordulhat hogy szerzödésmódosításra is van mód, mi pl. most hosszabbítottuk meg a futamidöt, így jóval kevesebb lett a törlesztörészletünk.

2. hobnobs (válaszként erre: 1. - Mimiko70)
2010. nov. 2. 06:25
nem hívtad fel a bank ügyfélszolgálatát, h miért vonnak le kétszer kezelési költséget?
2010. nov. 2. 03:38
tudja valaki, hogy milyen ügyvédtől kéne tanácsot kérnem a svájci frank alapú jelzáloghitelem ügyében.Pontosabban arra lennék kíváncsi, hogy hányszor vonhatnak le kezelési költséget emelhetik e csak úgy a törlesztőrészletet.olyan valakit keresek aki értelmezni tudja szerződésben leírtakat.Minden honapban mikor levonják a törlesztést jön az sms hogy pl.levonando összeg 100000ft.ebböl 60000ft tőke 30000ft a kamat 10000ft kezelési költség.ez mind ok.utánna jön az hogy mennyi a felvehető összeg a fizumbol.Pár nap mulva jön megint egy sms,hogy tartozok xy összeggel ami kezelési költség ismét.erre szeretnék választ hogy hogy van ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook