Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A volt férjem még nincs túl rajtam fórum

A volt férjem még nincs túl rajtam (beszélgetős fórum)


1 2
46. zsanci79 (válaszként erre: 43. - VsPs)
2010. nov. 16. 22:09

Kedves VsPs!


Én azon az oldalon állok, vagyis álltam, ahol a Szerelmed!

2,5 éve szinte ugyanez történt Velünk, mint amit most Te leírtál, csak 3 hét alatt zajlott le. Mi akkor 5 éve voltunk együtt.

Most így visszagondolva én nem voltam erős, és a térdenállva sírva könyörgés, erős ember ronccsá zuhanása, "lelki terror" megtette a hatását. Sajnos.

Én nem részletezem, a lényeg az, hogy a békülés után kb. fél évig ment részéről a kukucskálás utánam, de nagyon durván. És a tetejébe úgy jött le ez az egész, hogy neki van oka féltékenykedni, mert én elmentem Tőle. Nem csaltam meg, hozzáteszem, csak elkezdtem egy férfival ismerkedni.

Majd fél év után terhes lettem, aminek nagyon örültem, mert régóta vágytunk, vagyis mostmár így visszagondolva csak én vágytam egy gyerkőcre.

Most két éves a kisfiunk, és kb fél éve "válunk" aminek a végére most teszek pontot.

Sajnos a kisfiamnak kellett megszületnie ahhoz, hogy végleg beismerjem magamnak, hogy mi nem fogunk tudni leélni egymás mellett egy életet, neki nem való család! Neki a saját élete való, amiben csak Ő a fönök!

Tudjuk, hogy vége, meg is beszéltük, és én már lezártam magamban, túl nem vaghyok még rajta.

Most nincs "nagyhalál" csak "kis" hízelgés, amiből már nagyon elegem van. Nem akarja most sem felfogni. De most erős vagyok, egyrészt mert tanultam a hibáimból , másrészt mert a gyerekem nem fog ebben felnőni....

Amúgy a maga módján az én párom egy nagyon jó ember igazán, de it a hangsúly a MAGA MÓDJÁN van. És a mai napig úgy érzem minden ellenére, hogy Ő az én másik felem.

Kicsit tudathasadásos vagyok, nem?:)))))


Szóval száz szónak is egy a vége, az én páromnak vannak hibái, amiket én megakartam változtatni, mert rossz tulajdonságok. Nem sikerült.

Még az első válásunk előtt mindíg azt mondta hogy kutyából nem lesz szalonna, csak kutyaszalonna!!!!


Nos, mostmár tudom, hogy igaza van! Belőle sem lett szalonna, hiába ígért fűt-fát, csak kutyaszalonna.... Legalább ha mást nem is, ezt az egyet elhihettem volna neki, ahelyett hogy jót röhögtem rajta!


Szóval én azt tanácsolom Neked, ha mégis visszakapod a szerelmed, ne koslass utána, ne féltékenykedj, és a legfontosabb, hogy cáfold meg, hogy igenis lehet kutyából szalonna!

Ne legyél kutyaszalonna!


remélem valamelyest segítettem kéretlenül is, egy kívülálló, de ugyanolyan helyzetű nő szemszögéből mondott véleménnyel!

45. VsPs (válaszként erre: 44. - Ebf2510f25)
2010. nov. 4. 21:53
Köszönöm, aranyos vagy.
44. ebf2510f25 (válaszként erre: 43. - VsPs)
2010. nov. 4. 15:22
Ez gyönyörű volt. Tele fájdalommal, őszinteséggel, és gyönyörű!
43. VsPs
2010. nov. 4. 14:52

59 nap. .


Gondoltam leírom szeptember 4. -től november 2. -ig az életem egy szakaszát. .

Legyen meg nekem emlékül, ez alapján tudják meg, akik nem tudták eddig, hogy mi játszódott le bennem, hogy hogyan éltem meg azt az időszakot amikor elveszítettem egyetlen kapcsolatom ehhez az élethez, a szerelemem.

Senki, semmi kép ne kövesse a példát, de okuljon belőle, és tartsa nagy tiszteletben amije, akije van. .


Szeptember 4. -én éjszaka történt, hogy akit nem becsültem meg, mert nem voltam tisztában vele, hogy mit jelent nekem elhagyott.

Részben azért, mert nem kapta meg amit tőlem várt, részben pedig azért, mert jött egy jobb perspektíva, egy új lehetőség.

Az új dolgokkal vigyázni kell, mert ismeretlenek.

Nekem is voltak ilyen irányú gondolataim kapcsolatunk mély gödreiben, de mindig rájöttem, hogy az új lehetőség, nem jobb, csupán másik.

Másnap, 5. próbálkoztam megoldani ezt a dolgot, nem túl nagy sikerrel.

Nem voltak tetteim, cselekedeteim mögött azok az érzések, amik később jöttek, keletkeztek.

Hiteltelen voltam.

Telnek a napok, semmi extra.

Még inkább harag, mint szenvedés.

Akiről akkor még nem tudtam ki nekem, elutasító, makacs, és rendkívül haragszik rám.

Makacssága ragályos.

Legyen ahogy ő akarja.

Dúl bennem a harag.

Mérgemben meggondolatlan vagyok, és fájdalmam éreztetni szeretném vele is.

Nem vagyok racionális.

Keresem az ellenséget, akiről eddig sejtettem, hogy létezik, de nem voltam bizonyos.

Összeáll a kép.

Jött egy idegen, többet, jobbat ígért.

Elég volt.

Elment.

Nem az idegen hibája.

Belül már tudom, az enyém.

Még nem merem bevallani, de később ez is sikerült, sőt beismertem mások előtt is.

Egyszer eljött a pillanat, tudtam beszélni Vele, és előtte is beismertem ezt.

Életem legnehezebb mondatai voltak, amikor megindokoltam az elvesztését, a saját hibámmal.

Szakításunk után, ment a drámázás, aminek mindig ellensége voltam.

Visszaadtunk egymásnak dolgokat, mintha ezzel jeleznénk, hogy ez kötött össze minket és oldódik a kötés.

Csak, hogy ilyen nincs.

Tárgyak nem kötnek össze embereket.

Beszélgetésünk érvelések, hangos szavak, kesze-kusza mondatok tömkelege.

Tisztán látszik semmi jó nem lesz belőle.

Ő határozottan elutasít.

Én elhiszem.

És ekkor el kezd valami történni.

Szakításunk eleje fájdalmas, de semmi más.

Az elvesztés, a távolodás, és az idegen kezd ébreszteni valami olyan tudat alattit, amiről nem tudom mi az.

Körülbelül egy hónapja nem vagyunk együtt.

Üldözöm az idegent.

Nem mer meghallgatni.

Inkább nem alszik otthon, mintsem, hogy találkozzon velem.

Ha meglát elmenekül olyan helyekre, ahol kamerák vannak.

Okos.

Utólag jó, hogy így történt, mert biztos azóta a súlyos testi sértés ügyemet tárgyalnák valahol.

Érzem magamban a dühöt, hogy elvett valamit tőlem, ami az enyém volt, és én tehetetlenül végignéztem.

Szerencsétlen helyzet, mert szívem szerint az első adandó alkalommal gondolkodás nélkül megenyhültem volna amikor állcsúcson verem.

De nem tehettem.

Olyan helyzetben voltunk, ahol ezzel nem csak a mi kettőnk dolgáról lett volna szó, hanem rossz fényt vetett volna, tönkre tette volna sok ember rengeteg munkáját.

Várni kell vele.

Megpróbáltam közben túllépni.

Igyekeztem belátni ez nem megy, és kerestem az új kapcsolatokat, ismerkedtem lányokkal, szórakozni jártam.

A hátam közepére nem kívántam az egészet.

Tudtam, hogy olyat teszek, aminek semmi értelme, nem adja Őt vissza.

De muszáj volt, el kellett valamivel foglalnom magam, mert máskülönben megőrültem volna úgy éreztem.

Éjjelente nem aludtam.

Az idegent üldöztem, kerestem a pillanatot, amikor találok egy fogódzkodót, és megnyugodhatok.

Ez a pillanat sosem jött el.

Minden amit láttam, tapasztaltam, csak rosszat tett.

Jó dolog nem tudni mindent.

Ekkor már tudtam, hogy szerelmes vagyok abba a lányba, akit elveszítettem.

Már tudtam, hogy Ő az egyetlen kapocs köztem, és e világ között.

És nem az enyém.

Tovább kell lépnem, hátam mögött kell hagynom a legfontosabb személyt egész eddigi, és ezt követő életemben.

Ez a felismerés, az érzés hozta azokat a dolgokat, amik egy cseppet sem mondhatóak racionálisnak már.

Rengeteget sportoltam, hajtottam magam, és minden szabadidőm beosztottam, csakhogy ne gondoljak rá.

Nagyon keveset aludtam továbbra is, és már azt sem nyugodtan.

Éjjel izzadva ébredtem arra, hogy azt álmodom, hogyan verem épp az idegent.

Póló csere, és már nincs alvás.

Csak agyalás van.

Agyalás minden percben.

Hol lehet, mit csinál, jól van e, mit érezhet, mit gondolhat, bántja e Őt valaki, vagy valami, gondol e rám, hiányzok e neki néha. .

Minden nap ugyan olyan.

Semmi nem számít, csak teljen el valahogyan az idő.

Felkelés, bár inkább általában felriadás valamilyen rémálomból, lehajtott fejjel céltalan bolyongás, aztán beindul a nap.

A lényeg egy percre sem állni meg.

Kutyafuttatás, nagy séták, aztán edzés, szétküldeni magam, jön az este, az éjszaka, ami a nap legnehezebb része, hiszen ilyenkor hiányzik a legjobban. .

Hajnalban hazaérni, ágyba esni, és 4-5 óra múlva kezdődik minden elölről.

Azt gondoltam erős vagyok, és bármit kibírok.

De erre nem számítottam.

Agresszív lettem.

Az utcán verekszek.

Ezelőtt ilyen nem fordult elő soha.

Barátom nyugtatót javasol, amikor nem tudom leírni a nevem a kézremegésem miatt.

Irtóztam a gondolattól, de megértettem, hogy nem mehet így tovább.

Egyszer eljött a nap, amikor összeestem, elájultam.

Túlléptem egy határt, és a testem reagált rá.

Eljött a pillanat, gondolkozni kell.

Már egy hete nem beszéltünk.

Fizikai fájdalommal járt, tönkrementem benne.

De eljött a nap, amikor meglátott, én is Őt, és írt nekem.

Persze az idegennel volt, aki addigra már nem is volt annyira idegen, mert többet tudtam róla, mint saját magamról.

Hol lakik, kiket ismer, milyen ember, mennyi barátja van, hol született, hol dolgozik, hol dolgozott, adószám, taj. szám stb. .

Na ha valamit nem kellett volna, hát ezt nem.

Egy cseppet sem nyugodtam meg az adatok birtokában, amiket közben láttam, tapasztaltam.

De legalább lekötött a nyomozás.

Mindig fájt látni, hogy hol, mikor találkoznak, mit csinálnak, hogyan viszonyulnak egymáshoz, hogyan csókolóznak, mikor érnek haza, egy helyre mennek e, hogyan töltenek egy szabadnapot. .

Ezzel magamban keltettem a feszültséget, egy perccel nem lett jobb a tudatom tőle.

Képes voltam 100 kilométereket kocsikázni, megfigyelni, 2-3-4 órákat várni, egy helyben mozdulatlan egy fa árnyékában a hidegben, csak hogy lássam, ki hogyan érkezik haza, hogyan búcsúzkodnak.

Kétszer megfáztam, és egyszer felfáztam közben, de nem tudtam mással foglalkozni.

Mivel itt sok volt az éjjeli esemény, jó volt, mert legalább lekötött.

Addig sem otthon agyaltam.

Közben teljesen világossá vált, hogy életem párját hagytam elmenni.

A látott dolgok ellenére, a más férfivel való intim kontaktusok ellenére azt akartam, hogy velem legyen.

Hihetetlen, amikor ez már nem undort kelt, hanem bánatot, és mérhetetlen fájdalmat, tehetetlen dühöt.

Volt egy este, amikor ezért a képért 3és fél órát álltam szinte mozdulatlan közel nulla fokban.

Tőlem 3 méterre álltak meg, tisztán hallottam a szavaikat is.

Mérhetetlen fájdalom, hogy a szerelmem hajol oda még egy, és még egy csókért az idegenhez.

Ő akarja a jobbat, és nem velem.

Milyen odaadó, és kedves vele.

Megöl.

Gyűlölöm az idegent, mert benne látom az én hiányosságom.

Megtette amit én nem.

Kedves volt, kimondta amit gondolt, kimutatta amit érzett, és mondott olyat, amit nem érzett, de tudta, hogy a másiknak jól esik.

Kíváncsi lettem volna akkor ott abban a pillanatban, hogy 5 év elteltével is képes lett e volna erre.

Remélem ez a kérdés nyitott marad, és sohasem tudom meg a választ.

Sohasem volt érzéseim továbbra is a felszínen vannak minden rossz ellenére, és szerelmes vagyok abba a lányba.

Érzem, hogy szükségem van rá, mert szeretem.

Ő az én másik felem, ő az én jobbik énem, és az én életem egy fél élet csak az övé nélkül.

Ismerkedéseim során rájöttem, hogy nem tudok mit kezdeni egy másik lánnyal, mert a szívem Vele van tele.

Jól el tudok beszélgetni, mozizni, megenni egy pizzát, de ennyi, itt kimerül.

Jól esik az ölelése, jól esik nem senkinek érezni magam, de nem tudok tovább lépni.

Nekem Ő kell, Ő érte dobban a szívem, és nélküle nincs értelme semminek.

Eljött az a nap, amikor beszélgetünk, őszintén higgadtan.

Volt ilyen, kb a 45. naptól kezdve többször, de ma van az első olyan nap, amikor csak egymásra fogunk figyelni.

9órát voltunk együtt, és egy percig sem némán.

Beszélgettünk higgadtan, szépen, érvelve, magyarázva.

Másodszor is szerelmes lettem belé.

Innentől minden megváltozott.

A napok nem szóltak másról, csak, hogy mikor hív, vagy üzen végre.

Tudtam végre nyugodtan aludni, bár nem sokat, és nem könnyen, mert nem tudtam kizárni a gondolataim, de nappal annyi boldogságot, jó érzést adott, hogy elég volt ahhoz, hogy szeretettel gondoljak rá egyfolytában.

Az idő ilyenkor is piszok nehezen múlik.

A legrosszabb az, hogy nem tudhatom mikor mi fog történni.

Nem ígért semmit, én nem várhatok semmit.

A várakozás a legrosszabb, és legbizonytalanabb dolog ami történhet valakivel.

Nem tudni, hogy meddig, és pontosan mire vársz, csak áhítattal nézni az időt, hogy teljen végre, a legnehezebb.

A szerelemről megtanultam, hogy a legrosszabb dolog ami történhet, ha nem a megfelelő időben történik, és, hogy egy erős embernek is tud nagyon komoly fizikai fájdalmat okozni, nem beszélve arról, hogy lelkileg összetör bárkit, és kötél idegeket képes cérnává őrölni, majd elszakítani.

Remélem, hogy most már a jó megtapasztalások következnek majd, és szerelmemmel tölthetek minden fontos percet, az életem hátralevő csekélyke, körülbelül 60-70 évében. . .

42. ebf2510f25 (válaszként erre: 41. - Dbf33b346e)
2010. nov. 4. 13:50
Hát mert "morcosmanó"...:-))
41. dbf33b346e (válaszként erre: 39. - Morcosmanó)
2010. nov. 4. 13:14
Miért kérdezed ezt ilyen hosszú ööö-vel? :)
2010. nov. 3. 13:27
Persze, de hosszú lenne, olvass bele a naplómba....
39. Morcosmanó (válaszként erre: 14. - Ebf2510f25)
2010. nov. 3. 13:20
ÖÖÖ megkérdezhetem ,hogy az egyik gyerek miért van az apjával???
2010. nov. 3. 12:41
Hát nem volt kár érte....:-)
2010. nov. 3. 12:11
Az én reménybeli exemben sosem volt büszkeség. Mindig szörnyen passzív volt mindenben. Mikor elkezdtem találkozgatni a szeretőmmel, akkor azt mondta szó szerint: nem tud mit kezdeni az információval. Aztán meg mikor már túlságosan egymásba gabalyodtunk a szeretőmmel, akkor elkezdett érzelmileg zsarolni, meg öngyilkossággal fenyegetőzni, mert "túlságosan" hirtelen érte, hogy el akarom hagyni.
2010. nov. 2. 22:58

Igen, még mielőtt elváltunk, az én férjem is azzal nyaggatta anyámékat, hogy beszéljenek a fejemmel, mert nem tudom, mit csinálok. Pedig akkor, ott, abban a helyzetben voltam a legbiztosabb a dolgomban. Hogy őt nem akarom. Soha többet.

Én megfogadtam, hogy önző leszek, és lesz****m a véleményét, hogy mit tesz ezentúl, hogy hogy érzi magát. De hidd el, ez azért van, mert elég gerinctelenül viselkedett velem a válás előtt és alatt. Az én exem nem érdemelt semmit, látszólag nem is várt el semmit, aztán tessék, mégis javajog a volt anyósának. Nem értem meg, ha valaki már elhagyott valakit, miért nincs bennük büszkeség. Az hová lesz?

2010. nov. 2. 14:58

Sziasztok! Én még nem vagyok túl a váláson, engem is elhordott mindennek a férjem, aztán meg könyörgött és meg akart bocsájtani, szerelmes üzenetekkel, idézetekkel, dalokkal bombázott. A rokonaimmal is telefonálgat, pedig azelőtt sose tette. Azt persze nem reklámozza, hogy ha csak egy szót szól, hogy szeretné látni a gyereket, már ugrom és viszem is, vagy hogy próbálom a lehetőségekhez mérten megkönnyíteni a mindennapjait, pl. bevásárolok neki, mert nincs kocsija. Vagy hogy mindössze két bőrönddel költöztem el a gyerekkel, pedig együtt raktuk össze a lakás beugróját meg a berendezést, de én egy szem cukrot nem hoztam el.

Ez van, nem lehet úgy csinálni, hogy mindenkinek jó legyen, de én már nem akarok felelősséggel tartozni érte.

34. ebf2510f25 (válaszként erre: 32. - Homokóra)
2010. nov. 2. 11:27

Még mindig "szeretlek"....:-)

Engem nem irritálnak az emberek, bármilyenek is.

Nem kell, hogy mindenki szeressen, én sem vagyok oda mindenkiért. Ez természetes, ezzel mindenki így van.

De nem térhetnénk vissza a tárgyhoz, a fórum címéhez?

33. puritan (válaszként erre: 31. - Nzs2001)
2010. nov. 2. 11:12
nem, a fórumok nyilvánosak, ha valami érdekel vele és a hozzá fűzött véleményemmel kapcsolatban, akkor olvass utána...
2010. nov. 2. 11:09

Egyáltalán nem gondoltam, hogy felidegesítelek.

Az jó, ha mindenkit szeretsz..de valahogy nem illik a keménységedhez.

Engem viszont irritálnak a hozzád hasonló emberek.Pontosan azért, mert érzékeny típus vagyok.

31. nzs2001 (válaszként erre: 27. - Puritan)
2010. nov. 2. 11:07
beavatnál minket is, hogy miért estél így neki?
30. ebf2510f25 (válaszként erre: 29. - Homokóra)
2010. nov. 2. 11:05

Nem halt meg szerencsére senki sem miattam, csak öngyilkossági kísérlet volt.


Valóban nem vagyok túl érzékeny típus. Sőt, sokak szerint túl kemény is, te én örülök ennek. Ezért nem tudnak a hozzád hasonló emberek felidegesíteni. Téged is szeretlek! :-))

29. homokóra (válaszként erre: 28. - Ebf2510f25)
2010. nov. 2. 10:59

Sajnálom a hörit, és sajnálom az embert, aki meghalt miattad...de legfőképpen téged sajnállak.

De mint tudjuk, nem vagy szociális intézmény.

28. ebf2510f25 (válaszként erre: 27. - Puritan)
2010. nov. 2. 10:38

Nagyon sajnálom, hogy így gondolod, mondjuk ez szerencsére nem az én problémám....

De én is szeretlek....:-))

27. puritan (válaszként erre: 1. - Ebf2510f25)
2010. nov. 2. 08:29

Egyetlen őszinte szót nem olvastam még tőled és bőven van ellentmondás is a szavaidban.

Sem a fórumokban, sem a naplódban. Kizárólag önajnározás minden megnyilvánulásod.

2010. nov. 1. 21:12

Nem hagyom, megígérem. A válásunk nekünk sem indult szépen, de miután lemondtam szinte mindenről, mert nem volt erőm harcolni, simán befejeződött.

Igen, vannak emberek, akiknek nehéz elfogadni, hogy ők hibáztak, a másikban, vagy egy harmadikban keresik a bajt.

Magukhoz akarják kötni az elhagyó félt bármi áron.

2010. nov. 1. 20:41

Az én helyzetem is hasonló.

Mi 17 év után válunk, de még nincs vége.

Nem egyezik bele semmibe.

Egy ideig folyamatosan zaklatott telefonon,személyesen utánam járt,bújkált,leselkedett követett.

A mai napig hagy valami jelet maga után(pl. a postaládára,ablakra).

Ha néha beszéltünk,azt mondta,miattam iszik,neki nem kell senki más,nem tudna senkit elfogadni...

Ez mind lelki zsarolás.,félelemkeltés.

A lányom, aki már közben nagykorú lett, nem érti,mért követ engem az apja,ha nem szeretne?

Ő még mindíg ott tart,hogy mi négyen-Ez pedig már nem szeretet.

Nekem az ügyvédem sokszor elmondta,ne beszéljek vele. Ha mégis,és normális a kommunikáció,a végén hozzá teszem,hogy ettől megy a válás tovább,és mint emberrel beszéltem vele, nem gondoltam meg magam.

Ne hagyd magad "elterelni" rossz irányba!

24. ebf2510f25 (válaszként erre: 21. - Nzs2001)
2010. nov. 1. 19:48

Igen, néha az a jó, ha tudomást sem veszünk a dolgokról, a másik vagy megnyugszik, vagy nem.

Néha szerintem akkor lesznek még idegesebbek, ha boldognak látnak és nyugodtnak.

Köszönöm nektek, mást már biztos vagyok benne, hogy azért sajnálkozott anyámnak, hogy felkavarja a dolgaim, hátha valami olyat követek el, amibe aztán beleköthet.

23. 828429ecdc (válaszként erre: 18. - Ebf2510f25)
2010. nov. 1. 19:29
Ezt jóllátod
22. 859d58d4d8 (válaszként erre: 18. - Ebf2510f25)
2010. nov. 1. 19:23
Elég szomorú, hogy így gondolja!
2010. nov. 1. 19:22
Szerintem kerüld inkább amennyire lehet. A fél év még nem olyan hosszú idő, még alakulhat a dolog. Ne vedd föl a kesztyűt, most elkeseredett és vagdalkozik. Később javulhat a dolog. Ha belemész a harcba csak elmérgesedik a helyzet és az főleg a gyerekeknek lesz rossz.
20. ebf2510f25 (válaszként erre: 17. - 828429ecdc)
2010. nov. 1. 19:21
Én is ezt kérdeztem anyukámtól...
19. csigu77 (válaszként erre: 16. - Ebf2510f25)
2010. nov. 1. 19:21
Majd idővel alábbhagy a büszkesége.
18. ebf2510f25 (válaszként erre: 2. - 828429ecdc)
2010. nov. 1. 19:20
Nem reménykedni akar, hanem bosszút állni szerintem. Ha ő nem boldog, akkor én se legyek az.
17. 828429ecdc (válaszként erre: 15. - Ebf2510f25)
2010. nov. 1. 19:20
Ha ilyen alattomos akkor miért kéne pátyolgatni...?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook