Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bálás ruha eladás. Tapasztalatok érdekelnének, honnan, milyet érdemes vásárolni, hogy ne bukjon bele az ember? fórum

Bálás ruha eladás. Tapasztalatok érdekelnének, honnan, milyet érdemes vásárolni, hogy ne bukjon bele az ember? (beszélgetős fórum)


2013. aug. 16. 07:58

Sziasztok

Belgiumbol hozott több zsáz ruhám van,ez jó pár hatalmas zsákban most,szeretném eladni.

Akit érdekel keressen,bizti megegyezünk,mert eladni szeretném és nem tárolni.

Friss áru,juliusban hoztuk.Rengeteg márkával.

majerandrea@gmail.com

Köszönöm szépen.

15. brozetta (válaszként erre: 14. - Vivike78)
2013. ápr. 23. 19:47
Vivike78 !érdekelne.hogy a háda is ad bálásan?
14. vivike78 (válaszként erre: 12. - Tercsibe)
2013. jan. 29. 07:04
Sokan vannak,légy ovatos föleg Takács Erika Nagyon átt ver mindenkit,ez most neki nem sikerult inkább én vertem átt :) Én a hádátol hozzom,én már vetem elsö osztályu bállát 100 kg és egy db volt benne amit azt mondom hogy talán selejt.
13. vivike78 (válaszként erre: 8. - 2ed619333f)
2012. okt. 23. 13:45
Ez engem is érdekelne.köszönöm
12. tercsibe (válaszként erre: 11. - Bnedora)
2012. ápr. 16. 23:19
Igen, megnéztem egy jópárat itt is, de nem tud senki konkrét elérhetőséget, mert nem lehet kiírni. Van egy cég, attól vennék, de nem tudom, leírhatom-e, hogy ki. Angolbálaként hirdeti magát a neten.
2012. ápr. 16. 22:48
Több fórum is van bálás ruhából. Körülnéztél azokban?
2012. ápr. 16. 22:38
Szeretnék egy bála ruhát venni, találtam is egy jópár céget, de nem tudom, melyik, aki tényleg azt is adja, amit ígér. Ha rendelt valaki mostanában, megírná nekem, hogy kitől? Priviben is lehet. Hallottam régebben a big-beg báláról, tudja valaki, ilyet hol lehet venni, és mi a különbség a sima bála és e között? Gyerekruha bálát vennék, most várom a 3. babát, és jól jönne egy csomó ruci. Így nekem jobban megéri, mint aukciós oldalakon venni. Köszönöm!
2011. jan. 12. 22:16
Sziasztok!! hátha valaki tudna nekem segíteni. Bízom benne. Kérnélek titeket akinek van tapasztalata írja le nekem milyenek a Kanadai bálák,bontatlan eredeti gyereket szeretnék venni nagykereskedőtől,csak nem lehet át nézni.Meg még angol bála lelő helyeket keresek lakóhelyemhez közelit Debreceni vagyok. Sok jót találtam ugy Pest környéke de azok baromi messze vannak.S.O.S.Várom a tippeket,ha valaki ír valami ötletet azt is írja meg nekem hogy mikori tapasztalat,Köszönöm. Emailbe is jöhet gyermekules77@gmail.com
2010. nov. 1. 18:37

Márkában is sorolom, aztán befejeztem:))

Rengeteg next, george, h&m, mexx, dolce, esprit, nike, oneill, tom tailor van benne, mind gyerekben, mind felnőttben. És nagyon szép állapotban. Ezenkívül szuper törölközők, ágyneműk, függönyök, köntösök, a fehérneműket még sosem néztem, bevallom. Ezenkivül rengeteg rengeteg cipő, meg nagyon szép hibátlan nőies vagány cuccok:)

2010. nov. 1. 18:34
Jah, és szombat- vasárnap is nyitva van a nagyker, tehát rá tudod szánni a napokat. ő hetente kétszer pakol ki sok sok új árut, hétfőn és szerdán. Ha szombaton megy áruért zárás után, este ér haza, és a vasárnapja rámegy a mérésre, árazásra, de közösen csinálják a párjával.:)
2010. nov. 1. 18:31
Háda kft, van nagykerük nyiregyen, pesten, amit hirtelen tudok. ott tudsz darabonként is válogatni, tehát minőségibb darabokat is, meg bálát is kérhetsz. barátnőm tőlük hozza, rengeteg turi van itt, ahol lakom, és mégis nagyon jól megy az övé.
5. 10ee523fed (válaszként erre: 4. - Márti86)
2010. nov. 1. 18:09
A másik fele, hogy nem látsz bele a bálákba. Én is megvettem két bálát, 30%-a selejt volt. Én biztos, hogy még egyszer nem fognék bele. Ami jó haszon volt, hogy elsőnek én válogathattam ki, és kiszedtem ami a családnak kell. De a jelenlegi helyzetben nagyon nehéz eldönteni, hogy mibe fogjon az ember, minden rizikós.
2010. nov. 1. 17:46
Szerintem csak akkor van rajta igazán nyereség ha meg tudod oldani hogy te magad hozd be.Gondolok itt az angol használt ruhára, ami minőségben is jó. Ha már behozottat veszel át akkor nem annyira éri meg (ráteszik a saját hasznot.)
2010. nov. 1. 17:40
Szia! Én csináltam. Hát megmondom őszintén, még szerencse, hogy nem váltottam ki engedélyeket, mert annyit nem lehet vele keresni, hogy még adózz is utána. Feketén, háznál meg kell próbálni, piacfelmérés miatt. Aztán meglátod felétek megy-e. Meg attól is függ, hogy Te fektetsz bele tőkét, vagy valakivel hetente cserélteted bizományba. Az előző előnye, hogy nagyobb a hasznod, ha eltudod adni, a hátránya, hogy nem biztos, hogy visszajön a belefektetett pénz. Az utóbbinál kevesebb a hasznod, viszont a maradékot visszamérik, elviszik, nem marad a nyakadon a ruha. De az is rizikós, mert ki tudja honnét hozzák hozzád, és már lehet, hogy kiturkált vackok. Hát gondold meg, próbáld meg!
2. bazsimaci (válaszként erre: 1. - Lengyelnehajni)
2010. nov. 1. 17:00
szia ez egy jó kérdés ez a téma engem is érdekelne és még az is hogy milyen engedély és papírok kellenek hozzá.
2010. nov. 1. 15:10
Bálás ruha eladás.Tapasztalatok érdekelnének, honnan, milyet érdemes vásárolni, hogy ne bukjon bele az ember.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook