Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Azt hallottam, hogy a rezgő pihenő szék kifejezetten jó hasfájós babaáknak. Hallottatok erről, tapasztalat esetleg? fórum

Azt hallottam, hogy a rezgő pihenő szék kifejezetten jó hasfájós babaáknak. Hallottatok erről, tapasztalat esetleg? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 4. 16:24
lattam olyat a Szex es New York-ban :))
2010. nov. 2. 15:31

Szia,

nekünk volt, illetve még meg is van. nem volt kifejezetten hasfájós a babánk - azt mondják olyankor folyamatosan sír - de nekem az az 1-2óra sírás is elég volt.

rezgős széket vettünk 15e Ft-ért, de megérte nagyon. kb 6 hetesen ült benne először, és akkor 10alkalomból 8szor volt közben kaki kínlódás nélkül.

a hozzátáplálás elején meg az volt az etetőszék. utána kicsit elfeledte,és most 14 hónaposan imád beleülni.

én nem bántam meg, szerintem sokat segített a pocakján, és mivel előbb utóbb lesz babaprojekt 2.0, így megtartjuk :)

2010. nov. 2. 14:58

Szia!


Nekünk volt rezgőszékünk, épp most adtam el, mert már kinőttük. Ha fájt a hasa, ez nem oldotta meg a problámát, max elterelte kissé a figyelmét.

Ha ilyet veszel, figyelj oda, hogy a legtöbb ilyen széket már csak onnantól ajánlják, amikor már tud ülni (6 hótól). A hasfájós korszak ekkorra általában már lecseng. Lehet olyat is kapni, ami vízszintesre dönthető, általában drágábban (kb.15e).

7. trapiti (válaszként erre: 1. - 9e63bb23cd)
2010. nov. 2. 06:36

Hát... éppen rezgö pihenöszékünk nem volt, de hasfájós babánk igen... Két dolog segít: az egyik a ringatás apa-anya kezében (legjobban azt szerette, ha az alkarunkra hasra fektetve "repülöztünk"), a másik az idö. Gyakorlatilag mindent kipróbáltunk: meggymagpárna, homeobogyo, köménytea, Infacol, Greepwater, Espumisan csak ami hirtelen eszembe jut... Talán az Infacol volt még a legjobb, meg a tea, de igazából fogalmam sincs, használtak-e egyáltalán. 3-4 hónapos koruk körül megszünik magától :) kitartás!!!


De persze ha van kedvetek-pénzetek egy pihenöszékhez akkor ártani biztosan nem fog :)

6. monikah29 (válaszként erre: 5. - Monikah29)
2010. nov. 1. 17:47
Vagy ha persze nem akartok ilyenre költeni (egyébként kb 8-900 Ft), akkor a sima textilpelenka is jó melegítve.
2010. nov. 1. 17:44
Hát hogy kifejezetten hasfájásra jó-e, azt nem tudom, de nagyon hamar elaludt benne a kisfiam, azt tuti. Hasfájásra a cseresznyemag párnát próbáltátok? Drogériákban lehet kapni, fel kell melegíteni és a pocakjára rakni. A meleg jót tesz neki.
2010. nov. 1. 17:26

Nekünk sima Fisher price babahintánk volt, én nagyon szerettem meg a gyerkőc is, mert előtte sokat volt kézben, így szépen elmaradt, na jó csak egy darabig benne, de ez az idő pont elég volt, hogy apránként végezzem a dolgom. A rezgés meg gondolom hab a tortán...

Én nem tudok megválni a hintánktól, pedig már mindent eladtam, de az úgy a szívmhez nőtt. Jó drága volt, de nekem ez kifejezetten megérte az árát

2010. nov. 1. 16:14
Igen biztosan szoktad kedves hozzászóló nézni a babavilág és a babapercek műsorát, amit Szekeres Nóra vezet, ott szoktak ajánlani ilyesmit, v. éppen mást, ami nekik való méregdrága pénzért. Az én időmben még csak gyermekteakeveréket adtam mikor a lányom pici baba volt és az használt neki, de azóta rengeteget változott és biztosan bevált az a pihenőszék akkor még ilyesmik nem voltak. Igen ezek az új és korszerű felszerelések valóban szépek és praktikusak használd jóegészséggel. Üdv.Ágnes
2010. nov. 1. 16:02
én fisher price hinta és rezgőfunkciósat vettem.az én tapasztalatom hogy nagyon jó a hasfájós babának is.meg ha nehezen alszik el arra is jó a rezgő funkció.már 3 éves a lányom de még mindig nagyon szeret benne lenni.
2010. nov. 1. 15:07
Azt hallottam, hogy a rezgő pihenő szék kifejezetten jó hasfájós babaáknak. Hallottatok erről, tapasztalat esetleg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook