Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Házi praktika megfázásra fórum

Házi praktika megfázásra (beszélgetős fórum)


2010. nov. 4. 07:46
Forró tea, takaró, 2 kalmo éjszakára, vitamin.
2010. nov. 1. 13:17
Szia! Nekem a homeopátiás szerek mindig segítenek és ezeket terhesen is szedheted.
4. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - 204b456479)
2010. nov. 1. 12:27
Vöröshagyma vagy torma sincs?? Egy jó mézes-citromos tea, fahéjas alma, jó fürdő, és irány az ágy!! A folyadékbevitel nagyon fontos!
2010. nov. 1. 11:55

Sajnos se orrcseppes tubusom, se hársfateám, se fokhagymám nincs itthon. :(

Azért köszönöm szépen! :)

2010. nov. 1. 11:53

Orrdugulásra, sós víz (kevés asztali sót feloldunk langyos vízben, bele az orrcseppes tubusba), vagy fokhagyma, az is tisztítja az orrot.

Nálam (igaz nem vagyok babás) a hársfatea a megmentő megfázásnál, jó sok mézzel és citrommal.

Jobbulást kívánok.

2010. nov. 1. 11:50

20 hetes kismama vagyok, megfáztam, folyik az orrom, be van dugulva, rossz a közérzetem, nincs étvágyam, hol fázom, hol melegem van, de legalább lázas nem vagyok. A tea nem ér semmit, napi 3x1000 mg C-vitamint beveszek reggel-délben-este és meleg húslevest eszek.

A kérdésem az lenne, hogy most, hogy nincs nyitva semmi, nincs itthon hagyma, hogy teát csináljak belőle, mit tudok tenni, hogy jobban érezzem magam? Valami házi praktikára lenne szükségem.

Előre köszönöm a segítségeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook