Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új vállalkozás fórum

Új vállalkozás (beszélgetős fórum)


2010. nov. 1. 16:22
Ez a vállalkozás, amit a párod foglalkozik nagyon is jövedelmező, hiszen temető mellett garantált a forgalom oda mindig kijárnak az emberek és ha nem tévedek ott eddig sokkal olcsóbb volt a virág ás cipelni sem kellett ott helyben meg lehet vásárolni. Én, mint kivülálló maradjatok ennél ez már bevált,mert esetleg az újra vajon lenne e rá kereslet. Ti biztosan ügyesek vagytok csak tanácsot adtam nektek. Szívélyes üdv. és kívánok sok szerencsét Ágnes
6. mendra (válaszként erre: 5. - Burkuska)
2010. nov. 1. 16:05
Nem annyi mint egy üzlethez.
5. Burkuska (válaszként erre: 1. - Mendra)
2010. nov. 1. 11:27
És szerinted ehhez nem kell induló tőke???
2010. nov. 1. 11:26
Új bocsi nem is figyeltem
2010. nov. 1. 11:24

Kérdezz rá egy rendezvényszervezőre és esküvőszervezőre, hogy érdemes-e bele vágnotok. Velük kell elsősorban felvennetek a kapcsolatot, mert tőlük jönne elsősorban a nagyobb mennyiségű megrendelés.

Ezen kívül hirdetéssel (neten, újságokban) lehet még vásárlókat szerezni.

2010. nov. 1. 11:22
..... kézimunka .... :o))
2010. nov. 1. 11:19
Sziasztok ! A párom 20 éve virágkötő.Nem virágboltban dolgozik hanem temetőnél ,ahol inkább a koszorú készítés a napi rutin.Ettől független mindent megtud csinálni a menyasszonyi csokroktól kezdve .....................Z ig.Saját üzletet nyitni rengeteg pénz.Arra gondoltam ha olyan vállalkozást csinálnánk,hogy pl termeket bulira esküvőre rendezvényekre stb díszítenénk.Szerintetek ez megy manapság?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook