Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki használ pg53 mikroszkópot? Segítsen! fórum

Ki használ pg53 mikroszkópot? Segítsen! (beszélgetős fórum)


2010. nov. 3. 11:51
Hello! Én is használtam a sikertelen hőmérőzéses próbálkozások után, a 2. ciklusban teherbe estem, csak később elment a baba. Szerintem van értelme, csak vigyázni kell, hogy előtte legalább fél órával ne egyél-igyál, mert akkor nem megbízható az eredmény. További sok sikert! :)
5. pethoevi (válaszként erre: 3. - B6ce03eb24)
2010. nov. 2. 08:27

hm...

akkor én is kipróbálom ebben a ciklusban:-)

2010. nov. 1. 14:59
Köszi!
2010. nov. 1. 11:01

Szia!


Nekem magas volt a prolactinom, az idő alatt nem s mutatott páfrányosat. Gyógyszeres kezelés után rögtön páfrányos lett már az első ciklus közepe felé, és terhes is lettem az ikreimmel. Szóval nekem bizonyított :)

2. pethoevi (válaszként erre: 1. - Tobea82)
2010. nov. 1. 10:50

terhességet szerintem még nem mutathat,mert a beágyazódás 7-12 nap.Bár,ha mondjuk 22én sikerült...Akkor lehet az is.:-)

A biztonság kedvéért gyúrjatok rá ma is,de csak óvatosan!Drukkkolok!

(nekem amúgy nem vált be a pg.:-()

2010. nov. 1. 10:45
Okt 22-27-ig páfrányos volt a kép.Ma újra az lett de brutálisan tele az egész kétszer is csináltam egymás után.Lehet hogy csak most van a peteérésem vagy ez már lehet hogy a terhességet mutatja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook