Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak azoknak, akik hisznek ilyesmiben:létezik mágia a szerető kiiktatására? fórum

Csak azoknak, akik hisznek ilyesmiben:létezik mágia a szerető kiiktatására? (beszélgetős fórum)


7. Titánia83 (válaszként erre: 4. - Acf14b3ecb)
2010. nov. 2. 21:25

A mágia az nem túl jó módszer. Ez a kiiktatás dolog a szabadakarat törvényével ellenkezik szerintem. Bár nem annyira "fekete", mint mondjuk egy szerelmi kötés létrehozása. Minden esetre nem játék.


Az agykontrollban van szubjektív kommunikáció, amellyel elmondhatod, hogy miért lépjen le, és miért jó ez neki.


Vagy imádkozz, kérj Angyali segítséget. Esetleg vizualizáld, hogy ketten vagytok a Pároddal, boldogan, és semmi nem zavarja meg a boldogságotokat!


Fontos, hogy csak olyat tégy, ami ha visszaüt, Te nem sérülsz általa.

6. acf14b3ecb (válaszként erre: 5. - Mendra)
2010. nov. 2. 16:40
Hány napig kell ezt csinálni?
5. mendra (válaszként erre: 1. - Acf14b3ecb)
2010. nov. 1. 10:06
Szia! Minden nap gyújts meg egy piros gyertyát és karcold bele a párod és a te neved.De nem aludhat ki a láng csak magától égjen végig.Minden másnap egy fehéret.Abba ne írj semmit.
4. acf14b3ecb (válaszként erre: 2. - HajduM)
2010. nov. 1. 09:31

Jaj,dehogy,ellenkezőleg...Indítottam egy fórumot a történetemről,ha érdekel nézd meg.

A férjem volt szertőjét akarnám kiiktatni az életünkből...

Egyébként eddig ne foglalkoztam ilyesmivel, de az egyik oldalon ezt a tanácsot kaptam...

Mindent kipróbálnék,megtennék, csak tűnjön el...

2010. nov. 1. 08:51
Vaslapáttal, ciánnal, gyilkos galócával garantáltan.
2. HajduM (válaszként erre: 1. - Acf14b3ecb)
2010. nov. 1. 08:50
Hát mágia mindenre létezik, de mi a probléma tulajdonképpen? A saját szeretődet akarod kiiktatni?
2010. nov. 1. 08:47
Csak azoknak, akik hisznek ilyesmiben:létezik mágia a szerető kiiktatására?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook