Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használta már valaki a Magnapress készüléket? fórum

Használta már valaki a Magnapress készüléket? (beszélgetős fórum)


2015. febr. 11. 04:35
most hallok rola eloszor.
2015. febr. 2. 14:19

Sziasztok !

Úgy látom, jó rég nem volt hozzászólás.

Én is vettem egy Mx készüléket néhány éve.

Sajnos nem minden betegség kezelésére van utasítás a könyvben..., ezért több esetben csak saját magam által kitalált pontokat kezeltem, több-kevesebb sikerrel. Utána pajzsmirigy alulműködést állapítottak meg ( erre speciális leírás van a tájékoztatóban ), amit 2 hónap alatt nagyon szépen beállított a készülék( mellette gyógyteát is ittam rá), de semmilyen gyógyszer nem kellett.

2013. jún. 8. 18:08

Én is érdeklődő vagyok! Vélamények?

Előre is köszi!

2013. ápr. 14. 17:32
engem is erdekel!! valaki?
2012. dec. 11. 20:41

Én is kíváncsi lennék több tapasztalatra. Van egy ismerősöm aki szklerózis multiplex-ben szenvedett, rohamosan romlott az állapota, aztán megvett egy ilyen tűt és most mintha semmi baja sincs, úgy mozog mint egy 20 éves..

Neked van már tapasztalod?

2011. dec. 26. 17:31

Nem találtam utalást a magnepress jótékony hatására- használatára, ettől függetlenül vásároltam.

Könnyelműség volt?

Kérlek Titeket, nyugtassatok meg információk alá-

támasztásával, jól tettem e saját magam kényezteté-

sét a magnapress-szel, vagy kidobott pénz volt a 35o ezer ft.?

4. kr73
2010. nov. 9. 19:50
No, akkor még egyszer: aki használta már a Magnapresst, légyszi, írjon, hogy használt-e neki bármiféle betegségben, fájdalomban vagy fogyásban! Köszönöm!
3. kr73 (válaszként erre: 2. - Alyz79)
2010. nov. 1. 11:10
Szia! És pozitív hatást észleltél? Mert amit írtál, az inkább negatív.
2010. nov. 1. 10:58
szia én használtam már engem ugy feltöltöttek hogy nem birtam elaludni
1. kr73
2010. nov. 1. 05:13
Használta már valaki a Magnapresst? Volt valami (akár negatív, akár pozitív) hatása? Csökkent a fájdalma, netán meggyógyult, fogyott vele valaki? Írjon ide, hogy jó döntést hozhassunk! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook