Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Számoljuk kalóriát és fogyjunk november1-től!! fórum

Számoljuk kalóriát és fogyjunk november1-től!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. jún. 21. 21:28

Szia!


Uh, én is nagyon leálltam, bár ebben most közrejátszik a vizsgaidőszak.

Viszont már túl vagyok a javán (konkrétan már csak 1 van hátra) így nem viselek el több kifogást magamtól:D


Ma már tornáztam, kaja még alakulhatna....vissza kellene rázódni de jó gyorsan a régi kerékvágásba!



DE jó, én a zumbát eddig csak dvdn próbáltam, de úgy nem olyan élvezetes. (ez az erőltetett kameramosoly nekem nem jön be), de élőben biztos teljesen más.

561. Anzse
2011. jún. 21. 08:32

Szia,


mi újság?

én mostanában teljesen elszálltam...vagyis nem figyeltem oda az étkezésre, meg nem is mozogtam rendszeresen csak úgy hellyel közzel.

Viszont tegnap voltam ZUMBÁzni, nagyon jó volt:) Patakokban folyt rólam a víz. Valószínű szerdán megismétlem...Hátha a kilóim elkezdenek lefelé menni:)

2011. jún. 5. 16:49

Szia!


Én próbálok figyelni a kajára- több kevesebb sikerrel. Éppen ezért a súlyom nem igazán mozdul.


Beindultak a vizsgák, így tornázni nem sok időm van.

Plusz ebben a melegben kedves sem...


A mai napom viszont végre megint 100%-os volt:D

559. Anzse
2011. jún. 1. 13:43

Szia!


Tegnap felfedeztem magamnak a "spanyolviaszt". Főzelék rántás nélkül. Nagyon jó lett, és kalóriatartalma 200 kcal körül.


Mai menü:

R: 2 szelet graham kenyér, 2 szelet sonka, paprika

T:kapucsinó

E: bögrés leves, zöldbabfőzelék pöri húsival


Nálad mi újság?

2011. máj. 30. 19:48

Szia!


Én tegnap nem mértem, mert megjött Piroska, és ez meg is látszott a hétvégi evészetemen is sajnos.

Sőt még ma reggel is csupa szénhidrátot ettem, de délután végre már csak epres turmixot, majd retket és paradicsomot.


Gratula a mínuszodhoz, csak így tovább!:D

557. Anzse
2011. máj. 30. 14:29

Szia,


hogy sikerült a hét? Nekem ez a hét jól zárolt 1,1 kiló mínusz. igaz a hétvégén ingadozott a súlyom, de ma ismét visszatértem a régi kerékvágásba.

Nálad mi a helyzet?

2011. máj. 24. 16:53

Az esküvő máj. 7-én volt. Na, ott diétára gondolni sem akartam:D


Most én is jól tartom a mértéket.

Most is indulok lassan bicajozni.

555. Anzse
2011. máj. 24. 13:10

Szia,

én most jól tartom magam.

3 napja halat eszek, legalább kevés kalória van benne. Holnap saláta lesz gyros húsival. Most a nasi se hiányzik, remélem marad ez a trend:)

Mikor mész esküvőre?

2011. máj. 23. 11:14
A nasik nekem rohamszerűen jönnek: van hogy napokig/hetekig eszembe sem jut...aztán durr bele: és amit érek minden jöhet:S
2011. máj. 23. 11:13

Szia!


Tegnap néztem a mérleget...most éppen a fel- le ugráló kilók közül leugrott fél kg.


Én 1300 kcal-t lövöm be... épp azért, hogy ha már elérném mondjuk a 85-80 kg-t tudjam tovább csökkenteni a kcal számot:D Hú, még addig hátravan 10-15 kg.


Most elkezdtem szűztea kapszulát szedni (teát nem szeretem), mert lelassult az anyagcserém. Észre sem vettem mennyire!

552. Anzse
2011. máj. 23. 10:09

Szia,


hogy telt a hétvége?

Nekem nagyon jól, igaz kalóriabombákat vettem magamhoz. A mérleg nyelve nekem se akar most elmozdulni. De azt figyeltem meg magamon, hogy nem tartom be az 100 kcal, csak nagyjából és megint elég sok nasit eszek megint. De nem akar visszaszedni az eddig elvesztett kilóimat.

Ma meg holnap halat eszem remélem jót tesz a szervezetemnek:)

Neked mit mutat a mérleg?

2011. máj. 18. 15:09

Én már hónapok óta nem szabadulok. Hol lemegy 1-2-3, majd pár 7en belül visszajön. (persze ettől sokszor el is megy a lelkesedésem:S)

Most kicsit belehúzok, jó lenne már produkálni valamit.

Nagyon nem akarom feladni!!! De ez a mostani állapot (éppen feljött 2 kg ) nem túl kellemes.


Ha visszanézem január óta nem tudtam túllépni ezen a súlyon. Bosszantó!


Tudom, hogy ilyenkor kell a kitartás, de azért jöhetne már a jutalom is, nem :DDD


Én töltött csirkecomb felét ettem ebédre zöldségkörettel és kukoricás rizzsel.


Most ettem meg az uzsonnának betervezett nasimat:D


Próbálok odafigyelni, hogy a napi 5x-i étkezésem meglegyen, mert általában én csak 3x eszek, és az alatt merítem ki az 1200-1300 kcal-t.

550. Anzse
2011. máj. 18. 14:26

Szia,

én is jól állok kalória ügyileg.

Ma bicajjal jöttem dolgozni, nagyon jó idő van.

Tegnap sütöttem pizzát vacsira, de még így is jó voltam...

Hétfőn fogok csak mérlegelni.

Én is szeretnék már túllibbenni ezen a stagnáláson, de hát majd csak sikerül....

Ma ebédre sárgaborsó főzeléket ettem....

2011. máj. 18. 13:18

Szia!


Megnézem majd azt a fórumot!


Itt végre megint szuper idő van, így délután indulok bicajozni.

Kcal szempontjából jól vagyok.

Össze kell szednem magam, mert sose lépek túl ezen a stagnáláson:S

548. Anzse
2011. máj. 16. 13:39

Szia,


megvolt az esküvő és nagyon jó volt.

Ettem is rendesen, ott nem számoltam a kalóriákat:)

De ma megint számolom már, szerdán megyek kondiba is.

Itt olyan rossz idő lett, hogy nem tudtam bicajjal jönni, pedig szerettem volna...

Nyitottak egy új fórumot kalória számolásra, nem akarsz oda is belépni?

2011. máj. 13. 11:33

Ó, én már tekerek, amikor csak tudok :D


Viszont a kilóim nem nagyon moccannak egy ideje, aminek nem örülök. Vagyis felfelé jönnének ám bármikor, csak lefelé nem akarnak elindulni.

546. Anzse
2011. máj. 11. 11:11

SZia,

köszi jobban vagyok és a dekák is kúsznak felfelé:( Ami valamilyen szinten normális...

De most hogy itt a jó idő, indulhat a bicikli szezon...

Te elővetted már a bicajt?

És hogy állsz a kilókkal?

545. csicsy22 (válaszként erre: 544. - Anzse)
2011. máj. 10. 20:16

Szia!


Sajna ennél a hányás-hasmenésnél bizony normális szerintem. Hiszen semmi nem marad meg benned:S


Remélem már jobban vagy!!!

544. Anzse
2011. máj. 9. 12:04

Szia, én is utána olvastam a dolognak és valóban azt írják. Nem akarom én se kipróbálni, csak kíváncsi voltam.


Képzeld elkapott valami vírus és hánytam meg megy a hasam, márn 1 napja semmit nem ettem. Ma ráálltam a mérlegre és 3 kilóval kevesebbet mutat. Ez szerinted normális? Igaz nagyon pocsékul voltam....

2011. máj. 4. 15:29

Szia!


Én most nem mérem magam, mert piros betűs napjaimat élem. Kaját tartom, és végre megint elkezdtem tornázgatni. Már nagyon ideje volt már.


Nem próbáltam még, de nekem az valahogy nem szimpatikus. Ahogy utánaolvastam még anno -mikor megjelent engem is vonzott a fogyás ígérete - elég "beszarásveszélyes" :D

542. Anzse
2011. máj. 4. 08:59

Szia,


tegnap reggel mégis ráálltam a mérlegre, és kevesebbet mutatott 40 dekával. Meg vagyok elégedve. Igaz tegnap egy kicsit sokra sikeredett a vacsi, de talán belefér.

ma nagyon rossz idő van, így megyek kondiba bicajozni meg futópadra.

Nem próbáltad még ki az Alli tablettát? Nem akarok gyógyszerrel fogyni csak kíváncsi vagyok, hogy milyen hatása van....

2011. máj. 2. 15:14

Szia!


Nálunk jó idő volt, bár tegnap délutánra/estére elromlott. Szakadt az eső, de ez meg már kellett a földekre :D


Mától én is bekeményítettem, vagyis visszatérek a tornához. Nagyon elkényelmesedtem az utóbbi időben:S És érzem is, hogy többet ettem sokszor a kelleténél.


Én most szombaton esküvőzök...és még nem tudom mit is veszek majd fel:S Vagyis megvan a szoknya+ felső, ami a szertartáson rajtam lesz, de utána a vacsora még kérdéses.

540. Anzse
2011. máj. 2. 08:20

Szia,

hogy telt e hétvége? itt nagyon rossz idő volt, sehova nem tudtunk menni. Ma megyek kondiba, az evéssel megvagyok, majd csütörtökön mérlegelek. De sajna a nadrágomba még mindig nem férek bele kényelmesen. :( Pedig 2 hét múlva esküvőre megyünk...

539. Anzse
2011. ápr. 28. 08:03

Ma reggel ráálltam félve a mérlegre, hogy vajon mennyit mutat húsvét után, és láss csodát fél kilóval kevesebbet, mint egy hete...remélem nem rossz:) Ma mozogni is akarok, vagy kondi lesz belőle vagy pedig egy otthoni norbi duci tréning...


Ma salátát hoztam ebédre, még mindig van otthon sonka meg főtt tojás és el kell pusztítani...

Tegnap este elmentünk egyik barátunkhoz és annyi sütit faltam, hogy azt hittem cukor mérgezést kapok:)


Jó lesz már ha vége ennek a húsvéti nagy evésnek:)

2011. ápr. 26. 20:06

Huh,még mindig tele vagyok!!!


Igyekszem majd visszatérni a régi kerékvágásba, de ma még nem sikerült...túl sok a maradék:S

537. Anzse
2011. ápr. 26. 12:05

A húsvét eltelt, és jó sokat ettem. Sütöttem sütit, meg pogácsát. A sonkát alapból nagyon szerettem:)

De ma gyümi nap van zöldséggel és marhahúsival megspékelve...

CSütörtök reggel fogok megint mérlegre állni...

Neked hogy sikerült a húsvét?

536. Anzse
2011. ápr. 22. 09:54

Szia,


a gyüminap tényleg jót tett, a mérleg kevesebbet mutatott, mint előtte:)Tegnap délután voltunk bicajozni, ma meg bicajjal jöttem dolgozni...

Az evéssel is jól állok, de egy kicsit tartok a húsvéttól, mert sütni akarok sütiket, meg a sonka nem tudod mennyire diétás, meg főleg mellé a kalács....:)És nem akarnám, hogy sokkal több legyen.

535. csicsy22 (válaszként erre: 534. - Anzse)
2011. ápr. 19. 12:01

Jaja, egy próbát megér a dolog.


Én most a tornával akarom kicsit rendbe hozni magam (főleg a lelkiismeretemet :D)

A bicajozás jó, jó, de azért érzem, hogy hiányzik a felsőtestre is egy kis mozgolódás.


Ilyen napokon én sem bírok magammal:S Ezeket szerintem csak át kell vészelni...

534. Anzse
2011. ápr. 18. 21:42

ma este nagyon teleettem magam. A hasam is fáj...

Holnap lightos nap lesz, szerdán pedig gyümölcsnap, csütörtökön pedig zöldségeket fogok enni. Most meg kell valahogy gyorsítanom a folyamatot, mert így nem maradhat.

Azt olvastam, hogy egy hét gyorsabb fogyás után, visszaállva az 1200 kcal, megy tovább a dolog...

Most kipróbálom, bár ezen a héten piros betűs napok vannak...

2011. ápr. 18. 09:41

Szia!


Én pénteken és szombaton is suliban voltam :S

Ilyenkor sajnos csak fornettis jellegű péksütiket szoktam enni, így a kcal az egekben volt...próbálom majd megoldani valahogy, hogy viszek itthonról kaját, ami utaztatható, de egyenlőre még nem körvonalazódott, mi is lenne jó.


Vasárnap viszont már jó voltam: bicajoztam kb 15 km-t, és még egy kis felsőtest tornát is beiktattam:D


Hétvégén nekem is névnap lesz, nameg húsvét:S.


Megpróbálom majd a mozgással egyensúlyozni a kaját, mert előre látom, hogy közel sem 1300 kcal lesz a végállomás.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook