Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek fórum

Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
1093. molntak (válaszként erre: 1092. - Mgkriszta)
2006. jan. 9. 09:46
Tőkehúsból annyit egyél amennyitől jóllaksz nincs mennyiségi korlát. DE!! Ne csak húst egyél. Citrom-Lime lé szabad, de lassíthatja a fogyást. 28g-on ként 2,8g ch-t kell rá számolni.
1092. mgkriszta (válaszként erre: 1089. - Molntak)
2006. jan. 9. 09:42

Azt szeretném kérdezni, hogy húsból annyit lehet enni amennyit csak akarsz vagy van meghatározás.

szerinted szapad naponta 1 kifacsart citromnak a levét meginni??

1091. molntak (válaszként erre: 1090. - Mgkriszta)
2006. jan. 9. 09:41
Egyél ahogy jól esik. Mondjuk ne este 10 kor vágd be a nap szénhidrátot, de én ettem 8 ig. Vegyél magnéziumot és kalciumot. Lehet, hogy ezek hiánya miatt fájsz. Híányuk okozhat izomgörcsöket és fájdalmakat. Na persze, ha elfutottál Budapesttől Debrecenig tegnap és azért fáj akkor ne csodálkozz.
1090. mgkriszta (válaszként erre: 1089. - Molntak)
2006. jan. 9. 09:37
Köszönöm segítséged.Én sem akarok túl gyorsan lefogyni kb 3 hónap alatt, de tudom, hogy lesz olyan időszak amikor nem fog lemenni semmi és én ilyenkor szoktam megörülni.Este meddig lehet enni??És még azt akarom kérdezni, hogy mikor elkezdtél fogyni neked nem volt olyasmi érzésed a combod és a fenekeden, hogy mintha izomlázad lenne ahoz hasonlo jóval enyhébb érzé??
1089. molntak (válaszként erre: 1088. - Mgkriszta)
2006. jan. 9. 09:01
Lassíts!!!! A szervezetednek meg kell szoknia a változást!Ha így fogysz nem szabad sokáig csinálnod a bevezetőt!!! Két hét és legyen elég! Ha ilyen sokat fogytál 6 nap alatt, akkor valószínüleg jól elvizesedtél a terhesség alatt, mert az első napokban a víz távozik. Ajánlanám, hogy csináld végig a szakaszokat, mert könnyen abba a hibába lehet esni, hogy villám fogyókúrának tekinted az Atkinst, pedig nem az. Arról már nem is beszélve, hogy amint elkezdesz mindent enni, visszakúsznak a kilók nagyon hamar, ha csak a bevezetőt csinálod és ott megállsz. Marha jó az anyagcseréd, de ne pörgesd túl mert ártalmas lehet!! Hogy mennyire fontos a széklet? Hát jó ha van mert ugye pisi kakival ürül a sok salak. Nem voltm indíg, ha 2 napig nem volt rásegítettem májva teával az szépen megpörgetett. Mivel neked nagyon pörögnek bennt a dolgok, ezért inkább azt javasolnám, hogy igyál sokat (esetleg zöld teát az is tisztít)egyél sok rostoszöldséget, de a májva tea???? Én fél napig wc-n ültem aznap amikor ittam. De ha neked ennyire pörög az anyagcseréd, akkor lehet hogy téged túl hajt majd.
1088. mgkriszta (válaszként erre: 1087. - Molntak)
2006. jan. 9. 08:47

Szia!!


Igazából én 20kg-t szeretnék leadni, mert a terhesség alatt szettem fel ezt a súlyt.Azért érdeklődőm, hogy milyen ütemben fogytál, mert én csak 6. napja csinálom, de már fogytam 5 kg aminek nagyon örülök és érdekelt volna, hogy nálad is ilyen gyorsan indult-e meg és utána, hogy lassult.Az az igazság, hogy én az első fázist szeretném végig csinálni, hogy minnél elöbb lemenjenek a kg max a másodikat ha már nem bírom nagyon az elsőt.Tudom kellemetlen lesz a következő kérdés, de szeretném megkérdezni, hogy minden nap volt székleted és az mennyire fontos az atkinsban.

1087. molntak (válaszként erre: 1086. - Mgkriszta)
2006. jan. 9. 08:36

Szép reggelt!

A bevezetőben fogytam 5-6 kg-ot. Utána pedig a többit. Anno azt hiszem 2004(?) március 15 én kezdtem el és juniusban már rendszeresen félre ettem. kb.:2-2,5 hónap volt míg rendesen csináltam az Atkinst. Sajna nem mentem végig mind a négy szakaszon, valószínűleg ennek is (a zabáláson kívül)köszönhető, hogy terhesség alatt visszaszedtem. Volt egy viszonylag hosszú időszak kb 3 hét amíg nem fogytam semmit az Atkins alatt, de ez normális (persze akkor idegesített). Ha valamiben segíthetek Atkinssel kapcsolatban kérdezz nyugodtan.

Szép napot! m

1086. mgkriszta (válaszként erre: 1072. - Molntak)
2006. jan. 9. 08:14

Kedves molntak!!


Sajnos csak most tudtam elérni az oldalt és ezért nem válaszoltam neked.Azután szeretnék érdeklődni, hogy mikor elkezdted, hány kg ment első héten és utána milyen ütemben fogytál és mind a négy fázist végigcsináltad??Várom mielöbbi válaszodat.

1085. EriAnyó
2006. jan. 8. 19:55

Reggeli: 1 pár virsli, 1 főtt tojás, borsnmenta tea, később kávé tejszínnel

Ebéd: rakott tök

Vacsi: maradék rakott tök, zöld tea


Nasi: 2 marék mogyoró

1084. Hanky
2006. jan. 7. 17:41

Jan 7.



5,30 kávé, B.A aerob 35p utána tonhalkonzerv

E:pulykamell, mascarpone, kávé

V: gulyás levesből a marhahús sajttal

1083. veronitas (válaszként erre: 1081. - Zsibi)
2006. jan. 6. 14:34

Szia Zsibi,


köszönöm a jókívánságokat.

Hogy mitől híztam vissza? Hát: először is. Nagyon örültem, mert az elején, amikor elkezdtem ugyanúgy enni, mint előtte, csak nagyon, de tényleg nagyon lassan jöttek vissza a kilók, és én azt gondoltam, wow, ez frankó, és onnantól kezdve nem volt megállás, de kb. egy-másfél évig tartott, míg visszajött a kb. fél év alatt leadott mennyiség.

Szóval egy idő után mindent ettem már, ahogy mondod, full CH! Mivel nem vagyok csokis, azt annyira nem, de bármi mást igen. Sajnos a gyengém a tészta és a péksütik.

Neked is minden jót, legfőképpen kitartást!

1082. veronitas (válaszként erre: 1031. - Rika)
2006. jan. 6. 14:30

Szia rika!

Én nagyon sokszor eszek köretként tzatzikit. Megunhatatlan! :-) és sült húsokhoz egészen kiváló.

Szigorúan két evőkanál zsíros tejfölt elkeverek (ízlés szerinti mennyiségben, én úgy két gerezdet szoktam) péppé nyomott fokhagymával, borssal. Az uborkát héjastul apró lyukú reszerőn lereszelem, besózom, tíz-húsz percig állni hagyom, majd nagyon kicsavarom, és a fokhagymás tejfölbe teszem, összekeverem, megkóstolom, ha szükséges, picit utánasózok. Érdemes kevés ideig hűtőben pihentetni, hogy kicsit összeérjen.

(a kicsavart uborkalevet néha megiszom, de néha már ha csak ránézek is, fölfordul tőle a gyomrom:-)

1081. Zsibi (válaszként erre: 1080. - Veronitas)
2006. jan. 6. 14:27

Szia Veronitas,


mitől híztál vissza? nagy volt a mennyiség, amit fogyi után ettél, vagy sok csoki, vagy full egyéb CH?


sajnos a kérdéseidre nem tudok válaszolni mert én egy kis kakukktojás vagyok, és most épp a "Zsibi diétát" csinálom :) amit épp múlt héten találtam ki. De a régi motorosok biztos nemsokára előbukkannak :)

Szóval kitartást tudok csak kívánni, és sok sikert!

1080. veronitas
2006. jan. 6. 14:21

Nekem viszont máris van két kérdésem, örülnék, ha valaki tudna rá megoldást.

Most, hogy újrakezdtem, olvasgatom a könyvet, és persze óva int a nitrites-nitrátos cuccoktól (gondolom a felvágottakra, virslire, baconre gondol), mégis, ma, Magyarországon (Szegeden) vajon hol lehet ezektől mentes húst vásárolni????

Erre nagyon kíváncsi lennék.

Írtok a ketoncsíkról vagy miről. Ez ma már kapható gyógyszertárban? MI kell róla tudni? Mármint a csíkról.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

1079. veronitas
2006. jan. 6. 14:16

Magamról annyit, hogy most kezdem el már másodszor az Atkinst, egy éve nagyon szépen lefogytam ezzel úgy húsz kilót, azóta azonban mind visszajött, és nem bírtam tovább.

Most viszont nagyon nehezen rázódok bele újból, ezért szükségem van a támogatásotokra. Igyekezni fogok. Ha valakinek kérdése van, szívesen válaszolok, ha tudok.

Az előző Atkins-kúrám hozadékául teljesen leszoktam a koffeines kávéról! Rendbe jött a vérnyomásom. Azóta ha néha-néha megkívánom a kávét, csak ohne koffein, de előfordul sajnos, hogy megiszom egy kóla lightot, mától azt sem szabad sajnos!!! :-(((

1078. veronitas
2006. jan. 6. 14:12

Sziasztok! Új vagyok! :-)


R: (sajnos meg vagyok fázva, ezért 1 darab 1000 mg-os C-vitamin pezsgőtabletta), sprotni

E: két főtt tojás, némi olasz :-( uborka és egy egész zeller :-(

V: valószínűleg kemény tojás lesz egy kevés sajttal

1077. veronitas (válaszként erre: 1075. - B859fbf4de)
2006. jan. 6. 14:08

Szia!

Én tudok egy levest. Abszolút én találtam ki, nem nagy kunszt, elég pórias vagy spártai, nem is tudom, de amikor megkívántam a levest, ez jutott eszembe, és nagyon bevált!!!

Szóval: Csirkecombról lefejtem a husit (készíthetsz belőle bármit), a csonton hagyok egy keveset, hogy legyen mit leszopogatni... hideg vízben felteszem minden nélkül főni, amikor habozódik, lehabozom, majd sózom, borsozom, gyömbér, bármilyen, levesbe való fűszer, némi fokhagyma, azt hiszem, kurkumát szoktam bele tenni keveset, attól szép színe lesz, (zöldséget egyáltalán nem teszek bele!!!), na és akkor főzöm lassú tűzön elég sokáig. Amikor a csontról már elég jól leválik a kis rajta maradt hús, akkor készen van. Gyöngyöző, szép, finom húsleves!

1076. Hanky
2006. jan. 6. 09:32

Sziasztok!


Napok óta tartom ez az 5. nap és edzek is reggelente!

R.kávé torna

R:tonhal

E:csirepörkölt salival

V:hasonló

2006. jan. 5. 15:13

Holnap ennék egy kis levest. Lehet? Attól olyan ebéd hangulatom lesz. Írjatok receptet, vagy találok valahol? Első szakaszost!

Köszi Á.

1074. molntak
2006. jan. 5. 13:47

r:2 fött tojás +1 tk majonéz

e:-

uzsi:brokkoli+pörkölt (hagyma nélküli)

V:azt hiszem uzsi maradék.

2006. jan. 5. 13:01

R:2 keménytojás, 3 szelet szárazszalámi, 1 pirosretek, fehérjepor tejjel

E:vadnyúlpöri salátával

V:valszeg virsli valamilyen zölddel, talán paprika

1072. molntak (válaszként erre: 1071. - Mgkriszta)
2006. jan. 5. 12:38

Mit szeretnél tudni?

Én 4 hónap alatt fogytam kb15-18 kg-ot terhességgel visszaszedtem,azóta kicsit nehezebben tartom be a szabályokat, de mégmindíg jól fogyok Atkinssel.

1071. mgkriszta
2006. jan. 5. 12:34

Sziasztok!!

Én most kezdtem az atkins diétát és segítséget szeretnék kérni és ,tapasztalatokat, hogy ki mennyit fogyott tölle??Szülés alatt híztam meg és leszeretnék adni 20kg-ott??

Ha valaki tud kérem segítsen

1070. subszi
2005. dec. 30. 10:12
Én az elmúlt napokban mindent ettem, ami elém került. Vissza is jött 1-2 kiló. De sebaj, itt a január, újra lehet kezdeni. Nyárig van még idő. :)
1069. Hanky
2005. dec. 23. 20:00

Dec 23

R. kávé

15. tonhal paprikával

19. tonhal salival

Ketózis

1068. Hanky
2005. dec. 22. 21:22

Dec 22

R KÁVÉ

11 HALACSKA

18 GYROS HUSI SALIVAL

1067. Hanky
2005. dec. 21. 23:57

Dec21


Két napja csoki orgiát csaptam, egyszerűen nem érdekelt semmi :-((

2 napja megint tartom ma már este lilult a csik, mogás miatt is!!

Mai kajám: reggel husi sajttal

kávé majd 5 körül csirkemell ennyi.

1066. rika
2005. dec. 20. 11:39

R: turo, szalámi egy kis hagyma, tea

E: kelkáposztafőzelék, fasírt

V: még nem tudom

1065. rika
2005. dec. 19. 08:57

R: narancs

E: pároltzöldség, töltött husi

V: még nem tudom

mától újra edzés 1000rel

1064. subszi
2005. dec. 19. 08:53

Most reggeliztem fasírtot tartárral

E: sült csülök

V: mh-i karácsonyi buli lesz...

Tegnap reggelire csináltam töltött tojást. Ilyen módon: kockázott bacont megsütöttem, hagymát és paprikát is a szalonna mellé. A sárgáját össszekevertem tejszínnel és tejföllel, kicsit megsóztam (direkt nem ízesítettem nagyon, hogy a sárgája íze jobban érezhetô legyen. A tojást megtöltöttem a baconnel, a tetejét megszórtam sajttal, és meggrilleztem. Csináltam mellé tartármártást. Mindez nagyon fincsi volt, a párom is nagyon dícsérte.

❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook