Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek fórum

Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
1213. Elinor (válaszként erre: 1212. - Veronitas)
2006. márc. 8. 19:24
Valamivel kevesebb hagymával csináltam, mint egyébként szoktam, az izén nem lehetett érezni. Egyébként meg ha semmilyen más szénhidrátot nem eszel, akkor ennyi még bőven belefér.
1212. veronitas (válaszként erre: 1207. - Elinor)
2006. márc. 8. 18:36

Na igen, de van benne hagyma! Az nem baj?


Hmmmmm, azért nekem is lecsúszna.

1211. veronitas (válaszként erre: 1210. - Minik3)
2006. márc. 8. 18:25
Szia! Én is kettőből szoktam, szerintem egyáltalán nem sok. És nekem bőségesen elég, ami az elején kicsit meglepő volt, mert én korábban akár öt tojásból is fel tudtam falni, most rosszul lennék ennyitől...
1210. minik3
2006. márc. 8. 18:11
A kolbaszos omlettet, meg ugy egyaltalan az omlettet hany darab tojasbol keszititek? :-) En kettobol szoktam, nem sok?
1209. Elinor (válaszként erre: 1208. - Minik3)
2006. márc. 8. 18:04
Ma ebédre az volt nekem, én háromból készitettem, kevés sonkával. Igy hat hét után már alig birtam megenni. Igaz elfelejtettem vinni hozzá salátát, csak magában ettem, de majdnem igy is sok volt.
1208. minik3
2006. márc. 8. 18:03
A kolbaszos omlettet, meg ugy egyaltalan az omlettet hany darab tojasbol keszititek? :-) En kettobol szoktam, nem sok?
1207. Elinor
2006. márc. 8. 18:01
Bár nem olvastam végig minden hozzászólást, de eddig sehol nem láttam a halászlevet mint lehetőséget. Márpedig én tegnap is és tegnapelőtt is azt ettem ebédre. Semmi szénhidrát, csak fehérje. Isteni volt!!!
1206. veronitas (válaszként erre: 1205. - Shephard)
2006. márc. 8. 17:02

holnap reggelire tervezem: kolbászos omlett, ráolvasztva egy kevés sajt, mellé uborka


Már alig várom!!!

1205. Shephard (válaszként erre: 1204. - Veronitas)
2006. márc. 8. 15:01
De nem ám :-))))))))
1204. veronitas
2006. márc. 8. 14:09

R: kolbászos omlett tejföllel, uborkával

E: fokhagymás flekken paradicsomsalátával

V: Pannónia sajt (néhány szelet)


És boldog vagyok, mert úgy fogyok, csinosodom, hogy közben olyanokat ehetek, amiket szeretek. Például látom a kolbászos omlett nem csak az én szívem csücske... :-)

2006. márc. 8. 12:44
Én csak elvagyok hülve hogy mennyien leakartok fogyni.Ez a normális, vagy én vagyok lemaradva,talán ez a trend mostanába?Én nem vagyok egy Barbi de aki mindig éhes és azon jár az esze ,hogy mikor mit ,miböl,menyit eszik az boldog ember?Mert ha én "fogyózom"az azt jelenti hogy 2óra után nem eszem semmit .CSak vizet iszom. És igy ellehet dolgozni reggel 4-től este 9-ig és ebbe benne van a család is.Én igy jól el vagyok ,boldognak is mondhatom magam.
1202. Shephard
2006. márc. 8. 10:10

R: tej

E: -

V: kolbászos omlett, sok zöldséggel, sajt

1201. veronitas (válaszként erre: 1200. - Zse pi)
2006. márc. 7. 14:48

Hm. Na igen. :-)


Ma


R: kolbászos omlett zöldpaprikával

E: kis kolbász uborkával

V: kis kolbász uborkával, esetleg egy kis gyűlöletes zeller

1200. zse pi (válaszként erre: 1197. - Veronitas)
2006. márc. 7. 14:26

Szia. ne haragudj, de egy jót derültem a te kis torturádon. :)

Velem is volt olyan, hogy azon kaptam magam, hogy fantáziálok egyes kajafajtákon, de én ezeken túl tudtam lépni.

Amúgy véleményem szerint nem gond, ha becsúszik egy olyan nap egy hónapban, hogy gyümölcsöt eszel. Inkább narancs legyen, mint kakaós csiga, vagy olaszos tészta...

A gond a mennyiséggel, és a hirtelenséggel lehetett. Amikor én előszőr ettem gyümit, az még egy negyed alma sem volt. szép lassan kell hozzászoktatni a szervezeted! De gondolom erre már te is rájöttél. :)))

Jó kis tanulópénz lehetett. :-)

1199. Shephard
2006. márc. 7. 10:04

Tegnap:

R: tej+süti

E: -

V: kolbászos omlett, paradicsom, paprika, uborka


Ma:

R: tej

E: sült karaj, párolt zöldség

V: kolbászos omlett, zöldségek

1198. veronitas
2006. márc. 6. 15:19

R: kis darab kolbász

E: sült darált husi zöldpaprikával

V: ebédmaradék

1197. veronitas
2006. márc. 5. 12:55

Sziasztok. Mindenki okulására leírom az ámokfutásomat, ami kezdődött szombaton úgy dél körül, és tartott vasárnap reggel tízig. Én nem tudom megmagyarázni, mi történt velem, csak úgy megesett, és most borzasztóan szenvedek, nem kívánom senkinek!


Szombaton némely dolgok fölmérgesítettek, és azon kaptam magam, hogy hazafelé menet egyre csak a kakaós csiga, vagy egyéb imádnivalóan finom CH-dús kaják toululnak föl az agyacskámban. Vegyek? Ne vegyek? Tejet is vegyek hozzá? Nem, tejet nem veszek. Vagy inkább vegyek felvágottat zsömlével? Vagy csináljak jó kis olaszos tésztát?

Képzelhetitek: rosszul voltam magamtól!

Aztán megérkeztem a bolthoz, ami zöldséges-gyümölcsös is egyben, és azok a narancsok olyan ínycsiklandóan színesedtek előttem a téli szürkeségben, hogy nem bírtam ellenállni.

Beszabadultam, és vettem:

1 alma (starking)

1 narancs

2 mandarin (ezt aztán tényleg nem tudom, minek...)

10 dkg vörösáfonya (aszalt, de nem cukrozott!!!)

1 csomag mirelit gurulós málna

1 liter Norbi update (1-es) ananászlé


Teljesen elborult az agyam!!! :-((((((((

Hazamentem, és készítettem egy gyümölcssalátát:

fél alma, egy narancs, az áfonya fele, és egy kevés ananászlé. Megettem, és kb. egy fél óra múlva már nyüszítettem a fájdalomtól, annyira megfeküdte a gyomromat.

Estére jobb lett, ezért ettem egy darab főtt tojást.


Na de aztán ma reggel ugyebár még megvolt az egész csomag gurulós málna, a fél csomag áfonya, jó sok ananászlé, a fél alma, és még a két mandarin is.

Jól van, gondoltam, reggelire eszek egy gyümölcssalátát, az k***a egészséges, milyen jó lesz nekem egész nap, nem is eszek mást...

Kiolvadt a málna, zutty bele kevés ananászlé, a fél alma, a maradék áfonya, és egy mandarin. A reggeli koffment kávé után belapátoltam az egészet, a vége felé (és talán már az elején sem)azon kaptam magam, hogy nem esik jól, és hogy milyen kár, hogy nem kolbászos rántottával kezdtem a napot, de hát már mindegy volt...

Nem telt bele negyedóra, iszonyú hascsikarásom lett, mentem a vécére, de nem tudtam, hogy hánynom kell-e vagy inkább hm. alulról érkezik. Az utóbbi történt végül, de nem könnyebbültem meg, a gyomorfájás erősödött.

Tiszta hülye vagyok - gondoltam, és sóvárogva gondoltam az elszalasztott rántottára.


Nos hát ennyi. Itt tartok most, jöttem dolgozni, és nem is tudom, mitévő legyek. A hascsikarásom szerencsére kezd alábbhagyni, de hogy holnap milyen jó étvággyal fogok visszatérni hőn szeretett reggeli ízletes rántottámhoz, azt nem tudom szavakba önteni.

1196. zse pi
2006. márc. 4. 17:39

R:kv+tejszín, kis sajt+kis szalonna

E: Sóágyonsült csirke fél melle+ zöldköret tejföllel

U: szotyi

V: még nemtom

1195. Anett00
2006. márc. 4. 15:02
Szia Hoxa!Köszönöm szépen a segitseget!De lenne még egy kérdesem!Van ez a fittforma tabletta és ebben va:b vitamin,króm,l-karnitin,zöld tea kivonat és garcinia cambogia kivonat.Ezt szabad szedni????van benne 0,7g szenhidrat!Ez baj????Kérlekirj!Köszi!
1194. Hoxa (válaszként erre: 1193. - Minik3)
2006. márc. 4. 12:20
Minik, de legalább reggel etted, nem este. Ha könnyíteni akarsz a lelkiismereteden, akkor sétálj egyet, hátha elég valami abból a sok CH-ból :)
1193. minik3
2006. márc. 4. 11:50
Reggeli: riccota sajt izesitev kakaoporral+éedsitoszerrel, pici kefir (igy indult eredetileg). De aztan nem tudtam megallni hogy ne egyek a fonottkalacsbol amit a paromnak keszitettem reggelire. Megedtem vagy 5 szeletet es meg mezzel is megkentem !!!! :-(( Most meg olyan leliismeretfurdalasom van hogy az nem is igaz.... Ugy bant!!! Azt hiszem ma mar inkabb nem is eszek semmit, max. valami zoldet.
1192. veronitas
2006. márc. 3. 12:12

R: semmi

E: tökmag és egy picinyke kolbász

V: még nem tudom, valami finom husi talán

1191. veronitas (válaszként erre: 1189. - Zse pi)
2006. márc. 3. 12:11

szia!


köszi, hát, én szerintem sosem fogom bepanírozni semmivel, mert én olyan "engem még a víz is hizlal" típus vagyok, de a közepes lángot betartom, és nem fordítgatom majd, csak egyszer.

köszi.

1190. Hoxa (válaszként erre: 1188. - Anett00)
2006. márc. 3. 10:50
Szia Anett00!

Ezt a topikot nézd át kérlek:
Fórum - Milyen vitaminokat szedjünk az Atkins kúra alatt?

Hoxa
1189. zse pi (válaszként erre: 1187. - Veronitas)
2006. márc. 3. 09:48

Szia.

Én is ilyet szoktam venni, meg sütni is. Ugyanez a problémám, és annyira felhúzom magam azon, hogy sosem sikerül rendesen megsütni!

Mivel én már a harmadik fázisban vagyok, bepanírozhatom a halat zabkorpával, vagy búzakorpával, tojással. Ezek végig egybetartják a halat, és nem esik szét...

Amire rájöttem, hogy közepes lángon kell sütni, és csak 1x megfordítani, ezzel is csökkentve a szétesést.

1188. Anett00
2006. márc. 2. 21:24
Sziasztok!Légyszives segitsetek,pár napja kezdtem a el az Atkinst de nem tudom milyen vitamint kell szednem és hogy mi lehet benne és mi nem.Kérlek aki tud segitsen.köszönöm!
1187. veronitas
2006. márc. 2. 13:39

Szeretnék valamit kérdezni!


Szoktam venni időnként egy kilós fagyasztott tőkehalfilét, és apránként kisütögetem, natúron csak (kis fokhagymagranulátummal, sóval, borssal)

De egyszer megég, egyszer túlságosan szétesik, mondjátok, mit tegyek, hogy ízletes legyen, és jó állagú maradjon?


KÖSZI!

1186. veronitas
2006. márc. 2. 11:30

R: sült hal

E: tökmag

V: a "Nagy Ízutazás 2006" keretében egy hatalmas vacsora egy elegáns étteremben ;-)

1185. Shephard
2006. márc. 1. 10:46

R: tej+süti

E: gyros husi, saláta

V: az elmaradhatatlan kolbászos omlett, imádom :-)))

1184. veronitas (válaszként erre: 1183. - Veronitas)
2006. márc. 1. 10:17
hisi=husi
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook