Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek fórum

Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
1243. veronitas (válaszként erre: 1242. - Fobe)
2006. márc. 17. 16:44

Pedig nekem elhiheted.


Sőt (ha már itt tartunk): a hétvégén voltam lagziban, és féltem kicsit tőle, hogy majd hogy fogok tudni enni - hát tudtam!

Ugyanis: ettem finom lakodalmas levest, na persze tészta és répa nélkül, de finoman megborsoztam, két tányérral ettem - isteni volt!!!

Aztán: borjúpörkölt két tányérral (igen mély tányér!) kevéske savanyú uborkával, persze no kenyér vagy krumpli

És aztán a kedvencemből, a sült csirkébő SZÁMOLATLANUL!!!! (utána volt jó sok tánc, tehát még mozogtam is, és másnap nem feszült rajtam a nadrágom egy cseppet sem)

1242. fobe
2006. márc. 17. 16:39

Ja, nem jól tettem fel a kérdést. Úgy általában a húsokra gondoltam, például a csirke combra:)

Szóval akár ötöt is :))))) Ez jó hír! :)

Hát bassszus, alig akarom elhinni!

1241. veronitas (válaszként erre: 1240. - Fobe)
2006. márc. 17. 15:48

szerintem igen, de erről jobb lenne, ha más is mondana vmit.


Én mindenesetre imádom a jól befűszerezett (de nem kész fűszerek, tehát én sózom, borsozom, rakok rá, ami van otthon, pl. rozmaring, kakukkfű, gyömbér stb, stb.), ropogósra sütött csirkecombot (leginkább a fölsőt), és alkalmanként ebből egy étkezés alatt fel tudok falni ötöt is! És nem hízok tőle, sőt: fogyok.

Na! Ezért jó ez a fogyókúra.


Visszatérve: szerintem tehát ehetsz sok virslit, bár én azt hiszem, a virslit nagyon gyorsan megunnám, bár nem biztos.

1240. fobe
2006. márc. 17. 15:36

:)

és a husikból tényleg bármennyit lehet enni? Mondjuk ha nem elég három virsli ebédre, akkor nyugodtan megehetek 5-öt is? és még vacsira is? (Persze nem volt ilyen gondom az első két napon, csak hátha rámjön a falási roham....)

1239. veronitas (válaszként erre: 1238. - Fobe)
2006. márc. 17. 15:31
nagyon szívesen, bármikor máskor is! :-)
1238. fobe
2006. márc. 17. 15:15

Kedves veronitas!

Oké, nagyon köszi a választ. A tejet ma már lecseréltem tejszínre, a sajttal meg vigyázok akkor. Nagyon köszönöm a segítséget!!!!!!!!!!!!!!

1237. veronitas (válaszként erre: 1235. - Fobe)
2006. márc. 17. 12:37

szia. a tejről nem tudom, belefér-e, de a sajttal mindenesetre vigyázz, asszem, napi 8-10 dekánál többet nem lehet enni. Tehát csak csemege!!!


Amúgy okés.

1236. Cathe
2006. márc. 17. 08:09

Sziasztok!


Havaseső, felhők, sebaj, reggel már korán felkeltem, tornáztam, lenyomtam a KV-t-üresen és kezdem. Azt sem bánom, ha pár napig KO leszek. Kitartás mindenkinek!!!

1235. fobe
2006. márc. 16. 20:52

Ébredés: kávé tejjel :(

r: 2 főtt tojás, fél paprika

e: 3 virsli, sok sajt, egy paprika

v: 2 virsli, maradék sajt

Ez volt az Atkins diétám 1. napja.

Szerintetek ez így okés?

1234. fobe
2006. márc. 16. 20:46

Ébredés: kávé tejjel :(

r: 2 főtt tojás, fél paprika

e: 3 virsli, sok sajt, egy paprika

v: 2 virsli, maradék sajt

Ez volt az Atkins diétám 1. napja.

Szerintetek ez így okés?

1233. Cathe
2006. márc. 16. 19:19

Köszi Nektek a segítséget!


Akkor reggel KV kevéske tejszínnel, ebéd grillpipi ropira pirított bőrrel. Én a tojglit vacsira szánom, mert reggel bizti nem csusszanna le. Egész kibírhatóan hangzik.

1232. veronitas (válaszként erre: 1228. - Cathe)
2006. márc. 16. 17:38

Ja, hogy mi legyen a reggeli?

Én sem vagyok egy nagy reggeliző típus, de nekem ha Atkins, akkor reggelire tojásrántotta (vagy a tojás bárhogy elkészítve, de én rántottának vagy ham and eggsnek szeretem leginkább) nagyon fantáziadúsan, értem ez alatt pl. bele a gombát, bármilyen szalonnát, sonkát, kolbászt(!), mellé lehet enni zöldpaprikát, paradicsomot, uborkát, bármit, és ráadásul a tetejére lehet finom sajtot olvasztani.

1231. veronitas (válaszként erre: 1228. - Cathe)
2006. márc. 16. 17:31

Ja, a sült csirke bőre.... hmmmmmmmmm... én a hétvégén épp azt lakmároztam (azt is), és igen, meg lehet enni. Én azonban csak akkor tudom megenni, csak akkor szeretem, ha ropogósra sül.


(és az esetleges koleszterinszint-emelkedéstől tartva én mindvégig sok-sok fokhagymát eszek, na persze úgy könnyű, hogy azt is szeretem)

1230. veronitas (válaszként erre: 1228. - Cathe)
2006. márc. 16. 17:11

Én is koff.mentes kávét iszom, reggel felkelés és némi víz után, hogy ne éhgyomorra menjen (ki tudja, mi van benne? alapon...), na és nálam már szokássá vált, hogy teszek bele egy darab kávétejszínt (tudod, tízes kiszerelésben lehet kapni néhány fajtát, én nem tudom, milyet szoktam venni, nem emlékszem a nevére, de a drágábbat, hátha az nem valami kotyvalék), és ISTENI, egész egyszerűen felüdít, a kávét pedig nagyon fel tudja dobni.

Figyelek arra, hogy ha netalántán egy nap két koffment kávét is felhörpintenék, a másodikba már nem teszek tejszínt, merthogy azért az elég erősen limitálva van. De persze annyira jó így a kávé, hogy már volt rá példa, hogy egy nap kétszer is ittam így tejszínesen, de attól nem lettem kövérebb, sőt ugyanolyan jól fogytam.

1229. ilda
2006. márc. 16. 16:16
Én végig rendes kávét ittam, pici tejporral ez nem befolyásolta a fogyásomat , így is lement 20 kg.
1228. Cathe
2006. márc. 16. 15:56

Sziasztok!


Segítsetek lécci!!


Mi legyen a reggeli? Képtelen vagyok ütősebb dolgot magamba tenni dél előtt, szeretnék Kvzni (már tudom koffeinmenteset) de mit tegyek bele? Mehet a tej vagy jobb a diétás tejszínhab?

És tényleg megehetem a grilpipi bőrét?


Köszönöm előre is a segítségeteket.

1227. veronitas (válaszként erre: 1226. - Veronitas)
2006. márc. 16. 12:46
hajszálpontosan ugyanazt, mint tegnap
1226. veronitas
2006. márc. 15. 11:02

R: fokhagymás-tejfölös-pirospaprikás rántotta

E: székelykáposzta (csirkemellel)

V: ebédmaradék

1225. veronitas
2006. márc. 14. 14:21

R: fokhagymás rántotta

E: tökmag és rengeteg ásványvíz

V: valamilyen húsétel lesz salátával szerintem

1224. Timi1980
2006. márc. 14. 11:23
Sziasztok! Engem Timinek hívnak. Amivel én fogyókúrázom és amivel az anyósom és az unokahúgom 3 hónap alatt 20 kg-ot fogyott az nagyon super. Nem éhezem, vidám és egészséges vagyok és ami a legjobb, hogy a kedvenc ételeimről sem kell lemondanom. Ha valakit érdekel, szívesen megosztom a tapasztalataimat. erre a címre írhattok: sztj80@freemail.hu
1223. 4726e582cf (válaszként erre: 1203. - 6c9ee1ace5)
2006. márc. 14. 11:14

Nohát kérlek! Ebben az egészben az a pláne, hogy olyanokat ehet az ember, amit szeret, és EHET, nem kell éheznie, nem kell 2-től nem ennie. Ehet akár este 6-kor is, persze ésszel. Ami meg nagyon fontos, nincs éhezés, nincs kényszer, nincs semmi rossz, ami egy diétát végigkísér! Sőt, szerintem elmondható, hogy aki ezt csinálja, az boldog, mert anélkül fogy, hogy különösebben éhezne! Különben ezt nem is fogyókrának vagy diétának hívják, hanem életmód váltásnak, aminek kellemes mellékhatása a fogyás. :)

Bocs a kérdésért, de végigjártad az Atkins témát valaha is? Vagy csak elhűlsz, hogy a sok kövér ember szeretne megszabadulni egészségesen a súlyfölöslegétől?

1222. fylo
2006. márc. 13. 19:42

Hello!

R: 1 virsli, paprika, mustár, pulykaszelet

E: fokhagymás csirke, salival

V: gombás rántotta

puszka, kitartás

1221. zse pi
2006. márc. 13. 15:35

Tegnap délután már nem bírtam sütike nélkül, így összedobtunk egy kis zabkorpás kókuszkockát. Hát nagyon fincsi lett. :)

Ma:

R.:Kókuszkocka:)))

E.:Zellerkrémleves, utánna nasinak egy kis tökmag

V:valami felvágott, sajt, paradicsom

1220. veronitas
2006. márc. 13. 12:29

R: tejfölös rántotta retekkel

E: saláta a'la én (tescós előre csomagolt salátalevelek, só bors, pici tejföl)

V: céges március 15-i buli kakaspörkölt!!!!!!!

1219. veronitas
2006. márc. 9. 14:41

R: kolbászos omlett sajttal, tejföllel, uborkával

E: sült darált hús, sült zellerrel

V: ebédmaradék

1218. Hoxa (válaszként erre: 1195. - Anett00)
2006. márc. 9. 12:00

Anett00: Bocs, hogy csak most válaszolok.

0,7g CH napi szinten 1db-bal számolva nem gond szerintem. Ami viszont tuti jó benne a króm és az L-karnitin is.

A Garcinia Cambogia csökkenti az éhségérzetet és

megakadályozza a szénhidrátok zsírrá alakulását, raktározását.

Szóval szerintem nyugodtan szedd, ennyi Ch tartalom nem árthat, de ha komolyan számolod, akkor ezt is számold bele a 20 grammba.

1217. minik3
2006. márc. 9. 10:05

A hagymával én is csinján bánok. Amikor a tojásos omlettet készitem, egy fél hagymát szoktam előszür pici olivaolajon megpiritani, aztán bele a két habosra felvert tojás, plusz 10 dg sonka vagy kolbász :-) A végén még sajtot is szoktam rá reszerelni, ami jól ráolvad! Isteni!!!


Kedvenc vacsim az utóbbi időben egy fincsi tonhalkrém. Egy konzerves tonhalat (ált. saját lében) összekeverek fél apróra vágott hagymával, majd pici tejfölt, kefirt vagy fehér joghurtot teszek bele, attól függ mi van otthon. Sózom, borsozom, plusz hozzá pici petrezselyem meg rozmaring. Ezt jol összekeverem, majd a végén még reszelt sajtot is teszek bele. Ez annyira finom, hogy ha belém férne, akkor dupla adagot készitenék magamnak az tuti! :-)

1216. veronitas (válaszként erre: 1213. - Elinor)
2006. márc. 8. 20:21
Igen, ebben tökéletesen igazad van.
1215. veronitas (válaszként erre: 1214. - Elinor)
2006. márc. 8. 20:21
Igen, ezzel én is vagyok így néha, nekem eddig ekkor a megoldás a pacal volt! :-)
1214. Elinor (válaszként erre: 1212. - Veronitas)
2006. márc. 8. 19:25
A halászlé a sok hús és tojás után igazán üditő volt. El is határoztam, hogy gyakrabban fogok csinálni. Néha már ugy vagyok vele, hogy bármit csak tojást és húst nem.
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook