Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek fórum

Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
1303. Ezti (válaszként erre: 1299. - Cathe)
2006. márc. 26. 22:21

Sziasztok!


A majonézeket vizsgáltam ma a boltban, felfedeztem, a Norbis majóban több a ch mint a Flórában.

1302. Ezti
2006. márc. 26. 21:47

Szia Mindenki!

ÉN 1 hete csinálom az Atkinst, nehéz még nagyon, de bírom bűnözés nélkül. 165 cm vagyok és kereken 70 kg. Cél vissza 55.

Lényeg: a majonézeket bönngésztem ma a boltban és a Norbis majóban több a ch mint a Flóra majóban. Ez hogy lehet?

1301. 'szti (válaszként erre: 1300. - Ezti)
2006. márc. 26. 12:18

Szia

Hogy szabad-e vagy sem, azt nem tudom,de megnéztem és a totál CH-ja 3g/100g


forrás:

[link]

1300. Ezti
2006. márc. 26. 11:46

Segítsetek kérlek, 1 hete kezdtem.

Imádom a jégsalátát, de sehol nem lelem a ch értékét. Azt szabad az 1. fázisban vagy sem?


Előre is köszi:)

1299. Cathe
2006. márc. 25. 10:57

ÉS, hogy a fórum címéhez is hű legyek:


R: 1 tojás rántotta + 1 szelet füstölt mozzarella belesütve

És én reggelizem, hihetetlen!!!

T: koffeinmentes 1 kávétejszínnel

E: csirkemell baconbe tekerve

V: szerintem virsli

1298. Cathe
2006. márc. 25. 10:10

Lányok!!!

-3 kg, örömömben el is hagyom a koffeint!!!

mit nekem levertség, fejfájás, nem érdekel.


Az új torna hely is király és hamarosan az élet is szép lesz...

1297. fobe
2006. márc. 24. 10:10

Sziasztok lányok!


Hát, csak most tudok írni, most is kivételesen a munkahelyemről, mert helyettesítek és itt van internet. Amúgy én csak otthonról tudok. Azért nem jelenkeztem eddig mert szintén sok volt a munka. Ezt már tuti a bolygók csinálják, ha mindenkinek ez jutott :)))Fogyival minden rendben, sajtra és tejszínre vigyázok, hogy ne egyek sokat belőlük és vettem koffein mentes kávét, úgyhogy javulok :) Ma van egy hete, hogy csinálom, lement két kiló, bár 0,5 kg ingadozik, de centiben biztos több, de hülye voltam és nem mértem meg magam az elején. (Most csak nagyon gyorsan kapkodva írom le ezeket, mert kitudja mikor leszek és meddig gépközelben) Szép tavaszi napsütéses napot mindenkinek!!!! Kitartás, jön a finom friss zöldségek szezonja :)))

Puszi!

1296. Cathe (válaszként erre: 1295. - Veronitas)
2006. márc. 23. 20:21

Szió!


Úgy látszik ezek a napok a melóról szólnak. Azt sem tudon hol áll a fejem. Egy bűnöm volt: nem bírtam tovább koffein nélkül. Bekávéztam, de csak úgy natúr sokk vizzel. Viszont cserébe elmúlt a fejfájásom.

Fini-fini rántottát ettem füstölt mozzarellával, valamint sona hegyeket meg virslikét.

És találtam egy új tornázó helyet. Kipróbáltam és bejött. Muszáj volt levezetnem az elmúlt két napot. A KV-val már érzem bűnözni fogok, de a kajával azért sem, valamint egyenlőre kitartok az ex végleges ex-szé nyilvánításában is.

Pusza Nektek!!!

1295. veronitas (válaszként erre: 1292. - Veronitas)
2006. márc. 23. 17:42
nagyon elfáradtam a tegnapi napon, úgy idegileg, mint szellemileg, testilag, mindenhogyan. fölbosszantott az egyik munkatársam azzal, hogy nem dolgozott, csak egész nap vakarta, lógatta - ó, én meg egyrészt szerintem munkamániás vagyok, másrészt maximalista, úgyhogy az agyvérzés kerülgetett....
1294. veronitas (válaszként erre: 1293. - Veronitas)
2006. márc. 23. 17:40
hisi=husi
1293. veronitas
2006. márc. 23. 17:40

R: rántotta

E: görög hisi, görög sali

V: pici sajt

1292. veronitas
2006. márc. 22. 22:38

Sziasztok lányok!


Először is: nagyon büszke vagyok rátok/magunkra!


Másodszor: ma nem tudtam jönni, holnap reagálok, mert agyondolgoztam magam - most végeztem, reggel fél kilenc óta - borzalom!!!!


Amúgy minden oké, a mályvatea is működésbe lépett!!!!

majd holnap bővebben,


pussz,

veronitas

1291. Cathe (válaszként erre: 1290. - Fobe)
2006. márc. 22. 07:20

Olyan arik vagytok! Köszi a biztatást!


Ma vidékre megyek, de már minden dobozban.

R: koffeinmentes

T: 5 dkg sajt

E:a tegnapi husi másik fele

V: zöldsali, kis ubi, kis pari rá kevés Norbi majó, bele 5 dkg sonka.

Ez már az új életem!!!!!!


Mindent tudok már, de azért mégis segít, ha más a "pofámba vágja" az igazságot. (már az ex kapcsán, innentől végre nem a kész átverés shaw részese leszek, csak eddig mindig azt akartam hinni, hogy ez jó nekem, pedig egy frászt: nem véletlen az a plussssz 10 kg.)

De mindentől megszabadulok!!!


Szép napot Nektek!!!!!!

1290. fobe (válaszként erre: 1287. - Cathe)
2006. márc. 21. 23:32

Az ex-ekkel kapcsolatban annyit tudok tanácsként mondani, hogy nem véletlenül lettek ex-ek! Valami marhára nem stimmelt nála, vagy köztetek. Ennek így kellett lennie, hogy ex legyen. Most ez biztos idétlenül, meg hülyén hangzik, de így van. Ha nagyon passzolnátok egymáshoz, meg egymáshoz valók lennétek, akkor most nem ex lenne.... Nem?


Kitartást mindenhez amit szeretnél elérni!!!!

1289. fobe
2006. márc. 21. 23:28

Sziasztok!

Megérdeklődtem, sajnos csak a megyénkben van ilyen Sea food Kft-s bolt. :( De biztos lehet TESCO-ban, vagy hasonló nagyobb bevásárolóközpontban kapni rákot.

Ma jól ment a diéta, nem ettem sok sajtot sem, csak az egy db mozarellát reggelire. Bent a sült husimat mindenki megcsodálta (pedig egyszerű fűszeres combi volt). Nem mondtam bent hogy fogyizom :) Úgy se hinnék el az alapján amiket eszem :) Anyunál viszont hülyeséget csináltam. Belelkesedtem hogy van tojásleves és megettem egy normál tányérral két tojással és miután megettem jöttem rá, hogy rántás is van a világon...Hát olyan becsapva éreztem magam! Tiszta lelki beteg lettem. És képzeljétek el, éreztem a liszt ízét utána a számban. Amit máskor természetesen nem. Kifinomultak az ízlelőbimbóim ??

Megkívántam tőled a szóját, holnap azt hiszem beszerzek egy adagot :)

Úgy néz ki, hogy ma anyucimat sikerült rávennem a "húst hússal ehetsz" diétára. 166cm és 90 kg. És imádja a zsíros kenyeret, meg a húsokat. Azt mondta a kenyérről le tud mondani, ha sok husikát ehet :) Úgy örülök neki.

Veronitas, te most hányadik szakaszban vagy? Anyunak meséltem, hogy 2 hónap alatt 9 kg-t leadtál. Kikerekedtek a szemei :)

MÁR-MÁR ITT A TAVASZ! OLYAN JÓ :)))))

1288. veronitas (válaszként erre: 1287. - Cathe)
2006. márc. 21. 19:31
HAJRÁ!
1287. Cathe (válaszként erre: 1286. - Veronitas)
2006. márc. 21. 19:17

A fejfájás megjött, de éhes már nem vagyok, de az értekezleten majdnem lefordultam a székről olyan álmos lettem.(Kibírtam KV nélkül)

A reggelit 10 körülle kell tegyem, mert előbb nem megy, akkor is csak néhány falat sajti.


Csajok a magánéletem továbbra is romokban leírom a szent fogadalmat (hátha akkor ebben is olyan erős leszek, mint a kajában) megszakítok minden kapcsolatot az ex-szel. Drukkoljatok!! Majd beszámolok (nyugodtan pörköljetek rán, ha elbuknék). Májusra új külső új élet.


Ügyik legyetek Ti is!!

1286. veronitas
2006. márc. 21. 14:06

R: rántotta tejföllel, uborkával

E: 10 dkg pörkölt szója (isteni!)

V: milánói feltét (darált hús, só, bors, fokhagyma, oregánó, kakukkfű, par.püré)

1285. veronitas (válaszként erre: 1283. - Cathe)
2006. márc. 21. 14:01

Szia! Örülök, hogy jól vagy! :-)


Jó munkát neked is! És szép napot!

1284. veronitas (válaszként erre: 1282. - Minik3)
2006. márc. 21. 14:00

Szia!


Fogalmam sincs, hogy a karalábéban mennyi CH van, de valószínűleg nem kevés!


Én az elején rendszeresen ettem karalábét, de fel voltam tőle fújódva sajnos, azóta hanyagolom.

De szerintem ha módjával eszed, akkor nem "árthat"...

1283. Cathe
2006. márc. 21. 09:56

Sziasztok Lányok!


Ma végre igazán jól vagyok! Remélem délutánra sem jön a fejfájás, de az se baj, ha mégis, majd megküzdünk. A fini ebéd dobozban jött velem. És egyáltalán nem vagyok éhes!!

Na meló... Szép és bűnözés mentes napot Nektek!

1282. minik3
2006. márc. 21. 09:14
Lányok, karalábét lehet enni? EN imádom, de halvany dözöm sincs mennyi CH van benne. Tegnap vacsira 2 kisebbel bevágtam belöle, isteni volt! :-)
1281. veronitas (válaszként erre: 1279. - Fobe)
2006. márc. 20. 21:44

Köszi, igen, nullás vagyok, ráadásul RH-pozitív...


az étkezési keményítőt nem szeretem, inkább kihagyom, a többi fincsi lehet, ki fogom próbálni!

1280. fobe (válaszként erre: 1279. - Fobe)
2006. márc. 20. 21:17
étkezi=étkezési
1279. fobe (válaszként erre: 1278. - Veronitas)
2006. márc. 20. 21:16

Megnéztem az adatlapod és te is abban az évben születtél amikor én:) Szóval akkor nullás vércsoportú vagy, ugye? Anyukám is az, onnan tudom...

Akkor holnap megkérdezem....

Ha jól tudom egy evőkanál étkezi keményítőt lehet használni egy nap, ha akarod, akkor azt is tehetsz a citromos olivaolajba pár kanál tejszínnel és besűríteni. Mennyei! És jégsalátával, vagy fejessalátával kell megkoronázni :)

1278. veronitas (válaszként erre: 1276. - Fobe)
2006. márc. 20. 20:23

Szegedi vagyok. És köszi!


Olyan érdekes, mert még sosem próbáltam, de tudom, hogy nekem a vércsoport szerint is "húst hússal" az ideális.

1277. veronitas (válaszként erre: 1273. - Cathe)
2006. márc. 20. 20:20

Ó, de jó neked is, hogy már most csinos vagy szerintem - az adataid alapján!!! De tényleg.


Na, hát ez a kaja nagyon ínycsiklandó...!

(a padlizsánkrémes kifli joghurttal is klassz!)

1276. fobe
2006. márc. 20. 20:16

Igen, fagyasztva veszem. Biztos nálatok is van az a mirelit bolt, ahol zöldségtől kezdve a husokig mindenféle dolgot lehet fagyasztva kapni. Na ott vettem. Nálunk a megyében több városban is van, olyan áruházlánc féle, csak nem áruház, hanem bolt (nem tudom mi a normális nevük ezeknek)

Pár év alatt 58 kg-ról 73 híztam. Az első 3-om kilótól úgy szabadultam meg, hogy nem ettem kenyeret, tésztát, meg cukros dolgokat és próbáltam visszafogni magam. 7 kg a vércsoport diétával ment le. Volt egy egy hetes programom amit meg kellett ismételni 2x, de én azt 4x megcsináltam. Azt nem is híztam még vissza soha. Aztán egy másik diétával lefogytam 63-ról 58-ra, de az egyből visszajött rám, amint abbahagytam.

Holnap megnézem a bolt nevét, meg megérdeklődöm az eladótól, hogy nálatok van-e boltjuk, csak nem tudom hol laksz......

1275. fobe
2006. márc. 20. 20:09

:)Nagyon fincsi ebéded lesz holnap!:)Nagyon ügyi vagy, nagyon jól birod!

Én most állok neki sütni, mert későn vettem ki a fagyasztóból a husit. Jól befűszerezem a combokat és úgy sütöm meg. Most semmi extrát nem teszek rá. Holnap csak a sült husit fogom enni annyi paprikával, hogy a 20 ch-t ne haladja meg.

1274. veronitas (válaszként erre: 1272. - Fobe)
2006. márc. 20. 20:08

Hát... ezekre csak azt tudom mondani: de jó neked, hogy csak ilyen keveset kell lefogynod!


Én 160 cm vagyok, és most már "csak" 71 kiló, eddig kilencet fogytam.

Na, és azt akartam mondani, hogy én már aztán tényleg minden fogyókúrát kipróbáltam, de az Atkins vált be, de nagyon, mégpedig pont azért, mert az étkezések között egyszerűen nem éhezem!


A koktélrákot mályhűtve veszed? Nagyon ráizgultam...


Az evési kényszered pedig el fog múlni, ha türelmesen viseled ezt az időszakot.

❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook