Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek fórum

Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
1363. Zsibi (válaszként erre: 1359. - 2f99c7588b)
2006. ápr. 20. 11:10

Hát nem tom, végülis 4 ubiban nem lehet annyi cukor, nem? mindenesetre, akkor elfelejtem.


Nem lehet, hogy azért nem fáj a fejem, mert úgy becsokiztam húsvétkor, hogy még mindig "abból éldegél" a szervezetem?? :)


Nem értem én sem miért nem lehet egy kis túrót enni. 6 ek (azaz fél) joghurt engedélyezett néhanapján az első fázisban, hát akkor a túró miért nem, amikor kevesebb ch van benne??


én majd a 2. fázisban akarok túrózni egy kicsit kakaóporral meg édesítővel. Már alig várom :) de még 10 nap :I

1362. Brigitte
2006. ápr. 20. 11:00

Ja, és mi tagadás elég nehezen bírom, fáj a fejem és sokszor vagyok éhes, de az eredmény és az érzés, hogy talán most sikerül mindenért kárpótol.

Remélem, tényleg csak 1 hétig tartanak a "mellékhatások". :)

1361. Brigitte
2006. ápr. 20. 10:57

Sziasztok!

Én is csatlakozom Hozzátok!

Tök jól fogytam az Atkins-szel 2 éve, nem tartottam be mindent és jóval kevesebbet kellett akkor leadnom és mégis 10 nap alatt 4 kg lement könnyedén.

Most tartok a 3. napon, kedden kezdtem. Azóta lement 1.2 kg, még 11-et szeretnék fogyni.


Isten hozott, Zsibi, tök jó, hogy megint találkozunk! :)

Emlékszel rám a 13 napos topicból? ;)


Tegnapi kaja:

R: 3 virsli, mustár, eisberg saláta

T: 50 g Camambert, pár szem mogyoró

V: 200 g tojássaláta


Norbi mustárt használok, abban nincs cukor, tök jó.

Kár, hogy túrót nem lehet enni, azt gondoltam, hogy csak kihagyták a könyvből, mert külföldön nem annyira ismert a túró.

És mi a helyzet a tejföllel, az mehet?

Lenne még egy kérdésem, hogy eddig mindig vittem magammal a táskámban valamit, ha éppen megéheznék, pl. fehérjeszeletet vagy műzliszeletet. Most ugye ezek kilőve és fogalmam sincs mi menjen helyette. Van valakinek ötlete?

Köszi!

1360. minik3 (válaszként erre: 1358. - 2f99c7588b)
2006. ápr. 20. 09:52
Nem inni szoktam. Kakaóporral izesitem a natur Cottage sajtot, meg fahéjjal és édesitőszerrel. Isten!
1359. 2f99c7588b (válaszként erre: 1356. - Zsibi)
2006. ápr. 20. 09:51

nem akarok okoskodni, de azért nem fáj a fejed, mert mégis kap a szervezeted elég cukrot...

a ketózis legelején az ember szédül, esik a vérnyomása, erős fejfájása van - de ez elmúlik.

1358. 2f99c7588b (válaszként erre: 1357. - Minik3)
2006. ápr. 20. 09:49
natúr kakaópor mehet édesítővel, dehát ha ilyeneket iszol, nem fogsz leszokni a csokiról. :(
1357. minik3
2006. ápr. 20. 09:30
Mi a helyzet a kakaóporral? 1 kanál mennyi szénh. tartalmaz, tudja valaki?
1356. Zsibi (válaszként erre: 1351. - 2f99c7588b)
2006. ápr. 20. 09:29

már késő... benyomtam a csemege ubit :( bár érdekes épp tegnap vettem észre, hogy az van ráírva, hogy cukorral és édesítővel. Magyarán TALÁN nincs benne annyi cukor, mint a normál cs.ubikban.


Ez a 4. napom és egyenlőre még semmi fejfájás :) Nem fogok haragudni, ha elfelejt jelentkezni :P

1355. minik3
2006. ápr. 20. 09:27

Tegnapi menü:

R: -

E:zöld sali, sajt, kevés sertés husi, pici tarhonya, ketcsup (tudom az utobbi kettőt nem kellett volna)

V: protein turmix, sajt

Késő este 1 dl száraz vörös bor, vendégünk volt :)


Ma:

R: kigyó ubi, 10 dg sonka, 10 dg sajt, 3 db retek

1354. 2f99c7588b (válaszként erre: 1353. - Muci5)
2006. ápr. 20. 06:35
vigyázz, a mustárban van cukor :(
1353. muci5
2006. ápr. 19. 22:37

reggeli kv

ebed kigyoubi fokhagymas tejfolos mustaros szosszal + 1 szelet natur sulthus

vacsi 2 csirkecomb/ bor nelkul sutve/+ grillezett zoldpaprika

1352. 2f99c7588b (válaszként erre: 1350. - Zsibi)
2006. ápr. 19. 19:54
a csemegeubit cukorral készítik, inkább kígyóubit egyél hozzá, vagy zöldpaprikát
1351. 2f99c7588b (válaszként erre: 1349. - Zsibi)
2006. ápr. 19. 19:53

bolerós vizet ihatsz, csak ne túl töményen

én is azt iszom és lila a csíkom

az édességvágy egy hét alatt elmúlik, csak nagyon fog fájni a fejed az elején

a light kólát nem javaslom, étvágyat csinál, és aszpartamos

1350. Zsibi (válaszként erre: 1349. - Zsibi)
2006. ápr. 19. 10:45
ja és ma grillcsirkézem 4 db csemegeubival
1349. Zsibi
2006. ápr. 19. 10:44

Szia Mindenki!


Én is csatlakozom Hozzátok!

Hétfőn kezdtem, és azóta semmi bűnözés. Tudom, jó rég volt már hétfő :) Mindenesetre a húsvéti becsokizás után nem olyan ecccerű visszafognom magam. De remélem hamarosan elmúlik a csoki utáni sóvárgásom.


Light kólázni mennyire előnyös?? vagy vmi édeset inni (édesítővel), pl bolero? vagy így sosem fogok megszabadulni az édesség utáni vágytól?

1348. muci5
2006. ápr. 18. 19:28

a husveti kihagasok utan ma:



reggeli: kv

ebed : 3 virsli megsutve +parolt gomba ,brokkoli

vacsi : kolbaszos hagymas rantotta

2006. ápr. 17. 13:18

Lányok, ezúton kérek elnézést azoktól, akiknek nincs időm írni, de tényleg csak pár sorra futja.

Mai menüm:

r: tejszínes kávé, sonkás, lilahagymás tükörtojás

e: sajtos karaj brokkolival

v: olívabogyó, párizsi, paprika


Azoknak, akik segítséget kértek: minden fontos részletet is infót megtaláltok itt a portálon, csak kutakodni kell.


A kilók most állnak, de a testzsírmérőm egyértelmű csökkenést mutat, és a centik is. :)

1346. muci5 (válaszként erre: 1343. - Pierrot)
2006. ápr. 12. 19:35

szia brigi!


en penteken kezdtem, eddig fogjuk ra betartottam amit kellett! a legnehezebb a hetvege volt, szombaton altalaban elmegyunk kajalni, gondolhatod kihoztak most szombaton, a kajamat, es a koretet otthagytam, hozza sem nyultam!/isteni hejjaban sult krumpli... imadom-snidlinges tejfolos szosszal,

a napi menuvel kapcsolatban, szoval reggeli 1 cigi+ a kave,

aztan ebedre probalok olyan zoldsegeket osszevalogatni, amiben alig van ch, mindjart leirok parat amit konyvekbol gyujtottem ki;

pl avokado/ 2.7g ch, de tele van kaloriaval/

kigyo ubi, csemege ubi, endivia sali, zold sali, brokkoli, es ezzel ki is fujt, aztan pedig hus, vagy csibecombot sutok, vagy pulykat, mindenfele hust, tegnap pl kacsat sutottem!

este pedig probalom rantottat csinalni, de kezd az agyamra menni, ezert ma este virslit fozok, de azt csak mustarral ketchupot nem szabad,!

eddig renben is van a dolog, de a csoki nelkul sajnos nem teljes az eletem!!!!!!!!!!!

hetvegen el fog utazni , 3 napra, gondolhatod, delben este vendeglo, meg fogok halni, meg a kenyer meg a koret nem gaz, de desszert nelkul szerintem nem lesz teljes a dolog, ezert en azt mondom, hogy persze, csinaljuk atkinst, de a jozan esz hatarain belul, en szedek kiegeszito vitaminokat, mert felek hogy gyumolcs es zoldseg nelkuli taplalkozas hosszutavon nem kivitelezheto, vettem magneziumot faradtsag ellen, soreleszto tablettat haj korom, borre, es supradin komplex vitamint! szerintem ez igenis szukseges, es a forumon errol senki nem beszel, csak azt olvasom mit ettel ma?

reggeli 0.00009g trappista

ebed0.06 g virsli

vacsora 2 morzsa turo!

/ilyenkor teljesen lelassul a szervezet anyagfolyamata, es alig emeszt!- es mivel a szervezet nem hulye, nem fog caloriat sem semmit elegetni, mert erzi, hogy nincs hozza utanpotlas!!/

ez igy nem fog menni, de nem akarok beleszolni, a szervezetnek szuksege van energiara, es az energiat pedig a ch szolgaltataj, ezert csak azt tanacsolom, hogy ne foszd meg magad minden egyes olyan kajatol, ami neked elvezetet okoz!

hidd el a dolgokat ugy kell veghez vinni, hogy kozben ertelme is legyen annak amit csinalunk, ne haragudj annyira bobeszedu nember vagyok,

amugy pentek reggel megmertem magam 62 voltam, aznap mar hozza sem nyultam a kenyerhez, es pentek ota atkinsezek, pedig en bunozok sokat a zoldsegek miatt, es allithatom neked igy is mukodoik, rajtam olyan 5 kg felesleg van, es ebbol pentek ota leugrott 2, csak a legdrasztikusabb ch tartalmu kajak elhagyasaval, es mostanabn raszoktam, hogy ebed utan amikor nasolhatnekom van akkor csak sajtot, vagy egy szelet sonkat nyomok be- akkor is ha edesre vagyom!

mondd, te hogy alssz a kilokkal mennyit ikerult lekuzdened az elejen, a vegen stb, irj,

vegul leirom, hogy holnap mit fozok ebedre, hatha megtetszik es te is megcsinalod

serpenyoben egy fej hagymat megpiritok

radobok fejenkent 2 nagy csirkecombot, ezt kicsit hozzapiritom,felontom vizzel, bele dobalok brokkoli fejeket fejenkent 2-3 at, parolom 10 percig, ja es emelle tehetsz bele gombat

es az egeszet egy tepsibe teszem melle teszek 1-2 felbevagott hagymat/8g ch/100g/ tehat csinjan vele! is, az egeszet leontom egy szosszal/ 1 kanal tejfol, tejszin, viz+ 1-2 tojassal osszekavarom/ szoval ez ra esetleg reszelhetsz bele sajtot,

ez lesz a holnapi ebed itthon,

most tenyleg abbahagyom a levelet mert maris tul sokat fecsegtem; irj te is, es probald megfozni, ezt a csibes cuccot, tenyleg finom, es alig van benne ch, es irj az eredmenyeidrol


udv

mariann

1345. pierrot
2006. ápr. 12. 13:44
ja és most 2 nagy tejhabos kv :(
1344. pierrot
2006. ápr. 12. 12:12

Sziasztok !

Csak ámulok és bámulok, milyen keveseket esztek !

Én ma

R: kb. 8 dkg sajt (camamber és kecske)10 dkg sovány túró 1 tojással megsütve (édesítős)

T: kis vágott mandula kb. 2 dkg

E: brokkoli leves + zöld sali

V: protein turmix

1343. pierrot (válaszként erre: 1338. - Muci5)
2006. ápr. 12. 12:05

Szia Mariann !

Én már 1 hónapja kezdtem ugyan, és az első két hétben meg is indult, de mindig letérek a helyes útról, sajnos általában hétvégén.

Neked miből áll egy napi menüd ? És hogy állod meg amikor meghívásod van vagy olyan ételek közelébe kerülsz, ami a kedvenced..??? üdv.

Brigi

2006. ápr. 12. 06:16

R: tejszínes kávé (igenis!)

gombás,hagymás,baconos rántotta

D: sült tőkehalfilé+kígyóubi

V: szarvaskolbász+paprika,pici trappista sajt

1341. muci5
2006. ápr. 11. 22:04

mit ettem ma,


R: egy kv edeskevel

E hagymas parolt brokkoli/ 3 db/+ grillfuszeres oldalas

V: le sem irom mert bunoztem /grilleztunk../

1340. muci5 (válaszként erre: 1337. - Moxy)
2006. ápr. 11. 22:02

a ketoncsik olyan kis cucc amt a regeli pisibe kell belemartani,, es ahogy elszinezodik; kimutatja, hogy a szervezeted milyen fokon egeti a zsirt!

en ma kerestem gyogyszertarban , nem kapatm!

1339. veronitas
2006. ápr. 11. 16:34

R: hosszú idő után újra tojásrántotta

E: pörkölt szója (fáj tőle a gyomrom :-((((()

V: még nem tudom, nem is vagyok éhes........

1338. muci5
2006. ápr. 11. 14:57

Haliho mindenkinek,


Van-e koztunk olyan valaki , aki a napokban kezdte az atkinst, szeretnem vele felvenni a kapcsolatot, hogy megoszthassuk a tapasztalatokat , mit szabad mit nem, stb!

tudom a forumon sokat lehet erol olvasni, de nincs turelmem minden egyes uzit vegig bongeszni!

Tovabbi szep napot mindenkinek,

mariann

1337. moxy
2006. ápr. 9. 16:08
koszike:-)
1336. 'szti (válaszként erre: 1335. - Moxy)
2006. ápr. 9. 07:50
Írd be a keresőbe, rengeteg infó van róla az oldalon.
1335. moxy
2006. ápr. 8. 20:13
haho,valaki mondja mar meg mi a fene az a ketoncsik,pliz!!!!!!
1334. veronitas (válaszként erre: 1331. - EriAnyó)
2006. ápr. 5. 14:35

jaj, de jó!!!


holnap kipróbálom.


Ma:

R: ugyanaz, mint tegnap, vagyis túró, tejföl, eper!

E: szójabab

V: szójabab

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook