Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek fórum

Mit ettél/eszel ma? -csak Atkins diétát követőknek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
1573. gyöngyi
2007. jan. 2. 13:19

A tejet száműzzétek, helyette tejszínt tegyetek a kávéba.

R:főtt tojás

E:sült malac csalamádéval

V:tojásrántotta

Ja:Két hét alatt híztam 3 ,5 kilót!!!!!

1572. Újév (válaszként erre: 1570. - Veres)
2007. jan. 2. 10:29

Szeirntem okés, csak a zöldség ne legyen 2 csészénél több, inkább leveshús meg lé domináljon;).

Nekem :

R:tejeskávé, 30gr sajt, fél tojás, 3kis szelet sonka

E:sült röfi, kis mustáros zöldéggel.

A vacsit még nem tudom, lehet egy omlett lesz, szalonkával:)

1571. veres (válaszként erre: 1568. - Fish)
2007. jan. 2. 08:45
Nekem használt!!! Elvette az étvágyamat, legalábbis az első két hétben, ami ugye a legnehezebb. Pedig akkor nem diétáztam.
1570. veres (válaszként erre: 1566. - Újév)
2007. jan. 2. 08:44

A kv-hoz tegyél tejszínt, kv vagy simát, nekem mindig van otthon, hogy tudjak tejszínes kaját csinálni.


R: 2 debreceni

E: húsleves, zöldség, leveshús

V: sajttal és kaporral töltött csirkemell, tejszínes párolt zöldséggel


Szerintetek?

1569. Fish (válaszként erre: 1559. - Hisztini)
2007. jan. 2. 00:01

mindnekinek kitartast az uj evre! biztos elindul a valtozas!

hajra mindenkinek!

1568. Fish (válaszként erre: 1564. - Veres)
2007. jan. 1. 23:58
szerintem a catabol semmit sem er, inkabb cardiozzal ha teheted az jobb
1567. veronitas
2007. jan. 1. 20:39

sziasztok. holnaptól szeretném (újra)kezdeni az én drága atkinsemet, amivel már egyszer-kétszer sikerült szépen lefogynom.

már valamikor írtam, hogy nagyon nehezen találok vissza a helyes útra egy ideje. ma is csak azért nem kezdtem el, mert lencsesalátát akartam enni, hogy legyen az új évben sok pénzem...

szóval... nem tudom, hogy lesz-e elég akaraterőm hozzá holnap. nagyon szeretném, ha lenne. szorítsatok, lécci!

egyébként meg annyira nincs kedvem reggelente tojásrántottát enni, hogy azt el nem tudom mondani. mindegy. holnaptól muszáj ráfanyalodnom.

1566. Újév
2007. jan. 1. 19:32

Sziasztok:)

Veres a babból csak kétcsészényit ehetsz, annyit ír a könyv:).

Nekem más kérdésem lenne, bocsi ha valaki túl gusztstalannak tartja... Minek a jele az hogy teljesen kifakult a székletem? A neten valami hasnyálmiriny bajjal hozzák összefüggésbe, nektek voltak ilyenek az első napokban?

Én ma megszegetm, mert az újévi lencsegulyásban volt liszt, és még egy kis szelet magvas kenyeret is ettem hozzá a többi viszont csak szín hús;). Holnapra már be van tárazva a malacsült, zöldséggel(2 csésze), és csak olyan kaja van itthon, amit ehetek:). Szóval repülőrajt.

Tejet ihatok a kávéhoz? Jobb lenne mint üresen:). A válaszaitokat előre is nagyon köszi:-D

1565. gyöngyi (válaszként erre: 1563. - Veres)
2007. jan. 1. 10:15
Az, hogy zöldségélékből -egy csészényit-szerintem a zöldbabra is vonatkozik.Mindenesetre, ha gyors eredményt akarsz az első pár napban erősen korlátozd a zöldségeket.Utána, ha már látod a fogyást visszaveheted, mert megjön a keved a dologhoz.(szerintem...)
1564. veres
2007. jan. 1. 08:30
Ja és szerintetek Catabolt lehet Atkins mellett szedni?
1563. veres
2007. jan. 1. 08:28
Halihó!!! Valaki!!! Szerintetek zöld hüvelyes zölbabot lehet enni az első fázisban?
1562. Zadkiel
2006. dec. 23. 14:19

sziasztok:)

Én másfél év alatt 40 kilót fogytam az atkinssal...kezdetben túl gyorsan is..éjjel nappal görcsölt a vádlim de a rendszeres vitaminoknak köszönhetően ez is helyrejött:)most kicsit leálltam ,.egy műtét miatt de januárban újrakezdem és valószínűleg naplót is írok majd róla:) mindenkinek ajánlani tudom ,,mert azért ennyit enni egy diétában sem lehet:)

1561. Újév
2006. dec. 23. 08:11

Sziasztok:)

Csak kicsit bejelentkezemelőre, mert kari után egyből kezdem a kekwicket, és folytatom atkissel. Már korábban is nekifogtam, ez látható a naplómból, de mostmár biztosan sikerülni fog:)

Kellemes ünnepeket, remélem lesztek azért majd 2 ünnep közt;)

1560. gyöngyi
2006. dec. 20. 19:34

3 hónap után -10 kiló.De most egy kicsit lazítok, majd januárban újra kezdem.

Egyébként minden diétában van egy stagnálós időszak, ami 2-3 hétig is eltarthat.Ilyenkor lehet, hogy érdemes egy kicsit több szénhidrátot enni, én úgy vettem észre, hogy nekem beindítja a fogyást.

1559. Hisztini (válaszként erre: 1556. - Egnisz)
2006. dec. 20. 19:30

Szia Egnisz!

Én atkinsezem, már több mint 4 hónapja.

Bár most éppen a feladás küszöbén vagyok, mert kétségbeejtően lelassult a fogyásom (maxxxx. 1-2 hg/hó). ...és itt a Karácsony... Ááááááááááááááá!

Minden esetre drukkolok neked!

1558. veronitas
2006. dec. 18. 17:40

egyébként tényleg nagyon eltűnt mindenki...

talán majd az új évben... :-)

1557. veronitas (válaszként erre: 1556. - Egnisz)
2006. dec. 18. 17:33

Hát szia!


Először is: nagyon sok sikert és kitartást kívánok neked az Atkinshez. És én nagyon szívesen veled tartanék, de még nem most... mondanám, hogy karácsony után, na mindegy, én már előre inkább nem mondok semmit...

tudod, én már kétszer csináltam az Atkinst, először volt a leghatásosabb, másodszorra már vétkezgettem, úgyhogy nem annyira, de mindig és mindenkor meg voltam vele elégedve, csak ajánlani tudom mindenkinek, és én is jól voltam, és nem voltam éhes, és most már nagyon szívesen visszatérnék az Atkinshez, de valahogy mindig "közbejön valami", és addig meg inkább Norbizok, de egyszer úgyis újra elkezdem, remélem, most már nem is soká, és akkor majd csatlakozom hozzád, és megosztjuk a tapasztalatokat!


még egyszer minden jót!


üdv.

veronitas

1556. Egnisz
2006. dec. 18. 17:08

Sziasztok!


Nagyon eltünt innen mindenki.

4. napja csinálom az Atkinst, nagyon jól érzem magam azóta. Nem csatlakozik valaki/valakik hozzám?

Jó lenne beszélgetni a diétáról.

Nekem bevált már az Atkins, 2-szer próbálkoztam vele sikerrel. Az a legjobb benne, hogy nem vagyok éhes.

Ha van valaki, aki Atkins-ezik rajtam kívül, akkor bátorítsuk egymást! :)

1555. Marton
2006. szept. 22. 18:45

Eladó! Fogyás Mobillal és CD-vel könyv + CD 2.500.-

Nem csak agykontrollosoknak! Bármilyen fogyókúra mellé, de önmagában is nagyon jó módszer a fogyáshoz!

Bolti ára 3.490.-


261-0439

1554. Nóciii
2006. aug. 28. 19:18
sztem lehet, de nem vagyok benne biztos.... én ettem az tuti
1553. suzi23 (válaszként erre: 1551. - Nóciii)
2006. aug. 15. 15:46
szia mindenkinek.en tegnap ota csinalom az atkins dietat lenne egy kerdesem.lehet az elsö fazisban savanju uborkat enni?elöre es köszönöm
2006. aug. 14. 12:49
a koplalással leadott kilók előbb-utóbb mindig visszajönnek ahogy elkezdesz enni, de az Atkinsnél úgy érzékeli a szervezet, mintha koplalnál, úgyh sztem nem fognak visszamászni. hajrá! =)
1551. Nóciii
2006. aug. 13. 17:35
én elhatároztam h elkezdem az Atkins-t... de bizonytalan vok mert eddig keményen koplaltam és így adtam le 6 kilót.... ha most reggel-délben-este is eszek akkor nem fognak visszajönni a már leadott kilóim?
1550. Újév
2006. aug. 9. 08:47
Eddig két bajor grillkolbit, meg egyet majd 10óraira, meg tonhalsalit ubival ebédre, meg grillkolbit uzsira, vacsira meg ha kíváom az édeset mascarponét, ha nem , akkor még meglátom, hogy párizsit vagy sajtot:)
1549. Újév (válaszként erre: 1548. - T.barbi)
2006. aug. 7. 09:29
Itt jutsz hozzá a legtöbb konkrét leíráshoz, és érdemes átböngészni a korábbi írásokat is:)
1548. t.barbi
2006. aug. 6. 14:40

Sziasztok.


Azt szeretném tudni hogy csak a könyvben vagy valamilyen oldalon is hozzájuthatok konkrét étrend leíráshoz, hogy mit ehetek és mit nem.

Köszi a segítséget,eddig konkrét étrendet nem találtam.

2006. aug. 6. 12:09
eddig reggelire ettem rakott krumplit, persze csak a visrlit meg a tojást ettem meg belőle =) (a kolbászt nem szeretem =P)
1546. Újév (válaszként erre: 1545. - Fish)
2006. aug. 2. 08:40

HÁt persze, hogy nem változatos, mert kekwick;)

Tegnap a császárszalonnáé volt a főszerep, ma a sjat jön:) Így nem kell sokat a kajával bajlódnom, otthon kiporcióztam, a melóhelyen, csak bekapkodom...

Jókat írsz, veszem át az ötleteket a bevezető szakaszra;)

1545. Fish (válaszként erre: 1544. - Újév)
2006. aug. 1. 23:25

huu ez nagyíon valtozatos volt:) jo kis menu:) en ettem delben egy kicsi csirke mellet egzotikus fuszerekkel megszorva, persze grillezve, meg salatat, 5 olivabogyoval, este ettem sult fasirtgolyokat, eddig 2,5 kilot fogytam elegge elkeserito!:(

en is remelem hogy nemsokara egyszer ujra nyaralunk:)

1544. Újév (válaszként erre: 1543. - Fish)
2006. júl. 31. 13:45

Köszi az ajánlót, egy hét alatt remélem mindehova el tudunk menni:)

Én tavaly mentem Korzikára 7 év után először, úgyhogy megértelek, milyen az, amikor csak a járdaszigetre mehetsz nyaralni:( Fel a fejjel:)

Nos, a mai menüm eddig tonhalsaláta(80g napraforgóolajban eltett tonhal, 2ek, majonéz, 1 paprika fekockázva)...

Reggeli: 1tejeskávé üresen

délelőtt: 1/3tonhalsaláta

ebéd: u.a.

A tervek:

16:00: utsó 3ad tonhalsaláta

vacsi: 2 ek zsíros tejföl vagy kis dió...

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook