Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Energikus gyermekeimnek... fórum

Energikus gyermekeimnek... (beszélgetős fórum)


5. martin3 (válaszként erre: 4. - Martin3)
2010. okt. 31. 22:34
bocsi, trambulin akart lenni:)
4. martin3 (válaszként erre: 1. - Becseiagi)
2010. okt. 31. 22:33

tarmbulin!!!!

én először féltem tőle, hogy veszélyes, aztán mégis vettünk egyet, és nem bántam meg, imádják!

az enyémek is izgő-mozgó sokaság...egy zsák bolha...mi is 4-en vagyunk:) a legkisebb 3hónapos, a legnagyobb is csak 5,5éves, kb mint egy fél ovis csoport:))

vagy pl alagút, amiben lehet mászni, ikeás..vagy ikeában láttam azt a függőhintát, bár az inkább lenyugtatja őket, lehet benne gubbasztani..

2010. okt. 31. 18:55
Twister ( olyan színre, testrészre pörgethető) Az enyémek imádják
2. annamarya77 (válaszként erre: 1. - Becseiagi)
2010. okt. 31. 18:19
Olyan festék a falra, ami lemosható, rajzolhatnak egész nap.
2010. okt. 31. 16:44

Energikus gyermekeimnek, kik jelenleg 3-an vannak (2 lány és 1 fiú)(de útban a 4. babóca, akit még nem tudunk milyen nemű lesz), ötleteket keresek a szobájukba mókás játékokat/hoz. (Pl. gyerek box zsák, vagy ilyesmi...)


Mikor rossz az idő, vagy egyéb dolog miatt itthon vannak, szeretném, ha a szobájukban igazán jól éreznék magukat. Nagyon energikusak, olyanok, mintha soha nem fáradnának el, állandóan ugrálnak. A lakásfelújítás folyamatosan zajlik nálunk, mert lassan haladunk; de 3-an megkapják a nagy szobát, ami úgy kb. 4 x 6 m-es. A festés, a színek, a padló, az ágyak és bútorok elhelyezkedése már meg van, de szeretném feldobni a szobájukat olyan dolgokkal, amivel el tudnak lenni mind a 3-an. Ehhez várok itt ötleteket. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook