Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Automata pórázt szeretnék venni az amerikai bulldog 50kg-os kutyusomnak. Milyet érdemes venni? fórum

Automata pórázt szeretnék venni az amerikai bulldog 50kg-os kutyusomnak. Milyet érdemes venni? (tudásbázis kérdés)

8. ceea79692f (válaszként erre: 7. - Mammerbabu)
2010. nov. 1. 07:56
Nem tudok jó tippet adni,mert az én kutyám állandóan hülyét csinált belőlem,nem tudtam a főnöke lenni.Imádtam, és ő ezt ki is használta,ha elengedtem,egy kis ideig rendben volt minden,de ha valami különleges dolog történt azonnal otthagyott.Volt hogy előbb ért haza ,mint én,levetkőztették,se hám,se nyakörv.A szalagpórázokat nem győztem venni.Az utolsó olyan erős volt,hogy nehéz volt fogni,de azt is szétrántotta.Rettenetes nagy mozgásigénye volt,igyekeztem teljesíteni is,de a napi 3 levegőzés is kevés volt neki.Reggel 6-7ig.Délben 12-től fél 1-ig. Este 6-tól időjárástól függően ,akár 8 óráig is.Persze,ha elengedtem,azonnal meglépett,amíg ki nem csavarogta magát nem került elő.
2010. okt. 31. 09:04

most 6 éves a kutyus, amikor 1 éves volt jártam vele kutyaiskolába 2-3 hónapig, ahol megtanulta az alap dolgokat, de csak a nagyon alapokat

később nem volt vele sétálva, mert kertes házban él és ketten voltak, nehéz volt velük elmenni

sajnos most egyedül maradt a kutyus :(

szöges fojtó nyakörve van (természetesen nem szorosra állítva és nem szögekkel befelé fordítva tesszük fel neki) masszív "szalag" pórázzal

szépen jön láb mellett, figyel

szeretném neki feleleveníteni a "hozzám", a "marad" és az ehhez hasonló parancsszavakat, de nem merem elengedni, elsősorban ezért lenne szükség erre a pórázra

2010. okt. 31. 07:10
Arra A visszahúzós pórázra gondolsz,azt semmiképp nem érdemes venni nagy testű kutyának.Nekem Beaglim volt. Az utolsó póráz szerintem egy medvét is megtartott volna,de nálunk nem tartott még két hétig sem.Persze egy fél vagyonba került.Szép nyakörv,póráz.
5. 82499f2528 (válaszként erre: 3. - Szasz23X)
2010. okt. 31. 07:00
Jó hogy írod...én is megnézem!
2010. okt. 31. 06:59
A boltban segit az eladó,de én szorító láncos nyakörvet vettem és ahhoz pórázt,ami a kutya méretétől függően kg-ra van hitelesitve.
3. Szasz23X (válaszként erre: 1. - Mammerbabu)
2010. okt. 31. 02:21
Menj fel pl a vakkantó oldalára, tőlük tudsz rendelni olyat, ami 60 kg-ig van hitelesítve. De lehet hogy van nagyobb is... :)
2010. okt. 31. 00:42

Olyan szép "kis kutyának" legjobban áll, a szépen krómozott láncos, szorító nyakörvnek nevezett. Az ugyancsak automata, mert ha húz a kutyus, akkor a nyakán szorul, abba is hagyja a húzást. Amikor már megtanulta, hogyan működik, nagyon jól néz ki, hogy megy melletted és a csillogó lánc pedig lazán, ékszerként az izmos nyakán van.

Az a hosszú -visszahúzós- igazi automata csak kis termetű kutyáknak való. Nagyot nem lehet vele egyáltalán fegyelmezni. Gondolom neked sem hiányzik egy bírság, vagy feljelentés. (például baleset miatt)

2010. okt. 30. 23:38
Automata pórázt szeretnék venni az amerikai bulldog 50kg-os kutyusomnak, segítsetek hogy milyet érdemes vennem, előre is kösszke

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook