Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát szeretnék fórum

Babát szeretnék (beszélgetős fórum)


1 2
36. 3932f2132e (válaszként erre: 35. - Kata2010)
2010. nov. 26. 20:35

Ismerem a vidéket kicsit, barátaimnál jártam Bucsintetőn, az közel van hozzátok nagyon, ugye?

Sok régi barátom való a környékről, már megszakadtak a kapcsolatok, mert a férjem felvidéki lett végül is, nem Csíkból való..:)

Visszatérve a vizsgálatokra, a hormonszinteket szerintem is meg kellene nézni, mert hiába hozzák meg a vérzést pl. gyógyszerrel, az még nem jelent sokat, sajnos.:(

35. Kata2010 (válaszként erre: 32. - 3932f2132e)
2010. nov. 26. 18:25
Gyergyo mellol vagyok Szarhegyrol...jartal mar ott? Sajna azt tudom hogy a bromot irjak fel, nekem is azt irta fel eloszor a doki, de akkor sem jott meg a menzim duphastont kellett szednem minden honapban, mivel nem jott meg ezert irta fel a dostinexet ami erosebb....aztan nem tudom most hogy mitevo legyek mert nincs ovulacio barmit teszek, ne mtudom mit talaljak ki....elvagyok nagyon keseredve. Amiket olvastam itt a forumokon, teljesen mas modszereket alkaznak ott kint a dokik, mint amit itt tanacsol a doki nekem, es szivesen elmennek mas dokihoz hatha mast tudnak mondani, de sajna nincs lehetosegem erre.
34. pethoevi (válaszként erre: 31. - Kata2010)
2010. nov. 24. 21:41

hát az biztos,h hormonlabor nélkül nem szabad felírni.

elvileg UH-gal kell(ene) követni a peteérést,de nálam ez elmaradt,így ovu tesztelek.:-/

A napokban kiderül,h nálunk sikeres volt-e,és akkor írok,okksi?:-)

33. 3932f2132e (válaszként erre: 31. - Kata2010)
2010. nov. 24. 19:21
Ja, látom, szedted... De azt hosszútávon kell ám szedni, akár hónapokig is, egyre emelkedő dózisban, amíg a véreredmény nem igazolja, hogy lement a prolaktinod. A magas prolaktin miatt simán lehet, h nincs peteérés... vagy rendszertelen ciklus.
32. 3932f2132e (válaszként erre: 31. - Kata2010)
2010. nov. 24. 19:19
Nagyon drukkolok Neked! Fiatal vagy, úgyhogy legyél türelmes, és meglátod minden rendben lesz... Ditrói vagy szentmiklósi? Magas prolaktinra a bromocriptint írják fel magyarban, kellemetlen gyógyszer, mert az agyalapi mirigyre hat...
31. Kata2010 (válaszként erre: 23. - Pethoevi)
2010. nov. 24. 19:06
koszi a valaszt....ahogy olvasgattam a hozzaszolasokat, nekem a doki nem irta fel a clostyt hanem csak egyszer mondta hogy szedjem hogy jojjon meg a menzim, de utana nem kellett szednem.....ahogy latom nalatok a doki felirja hosszabb tavra is ennek a gyogyszernek a szedeset, ez jo? nem tudom eldonteni hogy mitevo legyek ezen a teren mert egyik doki azt mondtaj masik meg mast
2010. nov. 21. 21:36
Még semmi.....:s
29. Anne33
2010. nov. 21. 15:07
okés! reméljük igen:)
28. b.betty86 (válaszként erre: 27. - Anne33)
2010. nov. 21. 15:05
Szió! Megvan írtam egy drnőnek. Majd most kiderül. :) Azért köszike!
27. Anne33
2010. nov. 21. 15:03
Ezt nem tudom pontosan, nem hiszem hogy kárt tehet, hisz ez csak gyógynövény. De nézz utána esetleg a neten.
2010. nov. 21. 11:39
Látom igen. :D Bocsika. Nem tudjátok endometriózisos nő is szedheti?
25. Anne33 (válaszként erre: 22. - Kata2010)
2010. nov. 16. 19:17

Szia! Igen, naponta kell szedni a barátcserjét, napi 2-t kell bevenni, gyógyszertárban, drogériákban, herbáriában lehet kapni. A méhpempő az ugye elvileg fokozza a termékenységet, kapszula formában is lehet kapni, abból is napi 1-2-t kell bevenni. Ha a dm-ben veszed, azt amiben van ginseng is a méhpempő mellett, akkor a vágyfokozás is kipipálva, ugyanis a ginsenget afrodiziákumkánt is használták már a régmúltban is:)

De esetleg egy meghitt este, mikor van időtök egymásra, igyál meg egy kis finom vörösbort, az a hangulatot is meghozza egymáshoz, és jobban ellazulsz, nem fogsz görcsölni a dolgon!;)

24. pethoevi (válaszként erre: 22. - Kata2010)
2010. nov. 16. 17:10

a barátcserjét naponta kell szedni.mire is szeded?

ha vágyat akarsz növelni,akkor ajánlom a maca vibe vitamint!:-)))

23. pethoevi (válaszként erre: 21. - Kata2010)
2010. nov. 16. 17:09

azt hogy érted,h nem kell szedni?:-)

a closti stimulálja az agyalapi mirigyet a hormonok termelésére,ami serkenti a fészkeket a peteérésre.ezáltal segít teherbe esni.

itt minden mindennel összefügg.:-) ezért adta neked mensire

22. Kata2010 (válaszként erre: 19. - Anne33)
2010. nov. 16. 15:04
azt a baratcserjet hogyan kellene szednem? naponta? orvos kell felirja vagy siman bemegyek a gyogyszertarba es vehetek recept nelkul...a mehpempo az milyen? bocsi a sok buta kerdesert, meg ilyen problemaval nem talalkoztam es tanacstalan vagyok, de kellene valami gyogyszer vagy valami ami a vagyat is serkentene mert sajna az sem nagyon van az utobbi idoben es mar a parom aggodik emiatt...mivel tudnam fokozni hogy megfeleljek neki?vajon ez hogy nincs vagyam szexualis kapcsolatra az annak tudhato be, hogy van ez a problemam?....
21. Kata2010 (válaszként erre: 20. - Pethoevi)
2010. nov. 16. 14:57
a closti az mibe segit? bocsi a kerdesert...nekem arra irta fel a doki, hogy jojjon meg a menzeszem de utana nem kellett szedjem...segithet teherbe esni is? ugy hallottam hogy azt nem kell szedni...de lehet rosszul informaltak.
20. pethoevi (válaszként erre: 16. - Andom001)
2010. nov. 12. 09:43

Mi is egy éve...:-/

De reménykedek,h a closti segíteni fog...

19. Anne33
2010. nov. 12. 09:10
Sziasztok! Kata, szerintem is próbáld ki a barátcserjét! Mi néhány hónapja próbálkozunk, most sajnos nem aktuális nálunk, mert a párom külföldön van. Ez a hónap kimarad. Egy hónapja szedem a barátcserjét, és beállította a 31-34napos ciklusaimat, 28naposra! Kezd el szedni szerintem, és a ciklus közepe felé, mikor a peteérés esedékes, használj ovulációs teszteket és meglátod lett-e a kapszulától peteérésed! Sokaknak segített már, így gondoltam én is kipróbálom, és még arról nem tudok nyilatkozni hogy hogy hat a babásodásra(csak majd decemberben;) ), de nekem a ciklusom nagyon jól beállította, és a peteéréskor nekem nagyon erősen mutatta az ovuteszt a PÉ-t. Esetleg próbálkozhatsz még aloe verával, méhmepmpővel(ebből jó az olyan változat ami ginsenget is tartalmaz, dm-ben kapható, mert a ginseng vérbőségfokozó és nemi vágyat serkentő), cickafarktea, e-vitamin. Azt hallottam nőknél a C-vitamin csökkenti a termékenységet,szóval azt ne szedj! Valamit engedd el magad, ami tudom nem könnyű, nekem sem nagyon megy, de a baba miatt próbálj pozitívan hozzáállni és én hiszem hogy hamarosan sikerül mindannyiunknak!
18. Kata2010 (válaszként erre: 14. - Zsebibaba516)
2010. nov. 6. 21:57
Szia. En most jelenleg Brassoban lakom, de amugy gyergyoi vagyok....sajna nincs lehetosegem messzebb menni mint Csikszereda, mert idom es lehetosegem sincs:(....en egy orvossal azert szivesen beszelnek, aki tanacsot tudna adni, de sajna nem tehetem szemelyesen hanem csak emailen keresztul felelne meg...de tudom, hogy igy nem kezel beteget egy orvos sem es nem ir velemenyt,ha nem lat....de koszi a biztatast!
2010. nov. 6. 18:17

Sziasztok!

Olvasgatom a hozzászólásaitokat, és olyan borzasztó, hogy ilyen sokan szeretnétek babát és mégsem sikerül. :( Mi is most tervezzük a férjemmel a második babánkat a férjemmel, a kisfiamra is sokat kellett várnunk, azért remélem a kis tesó hamarabb össze jön.

Kata2010! Kár hogy nem tudsz átmenni Debrecenbe, mert ott tudok egy nagyon jó orvost, évekig hozzá jártam és a családom többi női tagja is. Tényleg nagyon jó, ha gondolom priviben megírom. Egyébként vannak olyan fórumok, ahol a kérdéseidre orvosok válaszolnak. Kitartást!

2010. nov. 6. 18:00
mi már 1 éve
15. 60189f95d5 (válaszként erre: 13. - Pethoevi)
2010. nov. 6. 10:34
szia én már 9honapja
2010. nov. 5. 21:05

Szia, Kata!

Erdélyben pontosan hol élsz? Én is ide valósi vagyok, Nagyváradra. Ha esetleg a közelben élsz, tudok ajánlani egy központot. Most engem is kezelnek, igaz nem magas prolaktin szint miatt, de nekünk sem sikerül már több, mint egy éve. Most össze kell jönnie :D

2010. nov. 5. 19:52

sziasztok

mióta próbálkoztok?

2010. nov. 5. 19:02

sziasztok én is új vagyok mi is szeretnénk kisbabát,de sajnos nem sikerül :(

Holnap megyek a dokihoz az eredményekkel remélem mondd valami bíztatót

2010. nov. 5. 11:21

sziasztok még uj vagyok kisbabát szeretnénk a párommal de idáig sikertelenül jártunk

mit tegyün? a tojás alergiám befolyásolhatja a terhességet?

2010. nov. 2. 08:34

Szia Kata!

Nekem is magas volt a prolaktinom.Neked enyhén magas,vagy jóval a szint felett van?

Én barátcserjét szedtem rá 3 hónapon keresztül.Első hónapban a patikában kapható (rendelhető) Agnucaston nevezetűt,utána a Zafír barátcserjét (elvileg ennek nincs OÉTI engedélye,így patikában nem kapható,de gyógynövényboltban,herbáriában igen és magasabb a hatóanyag tartalma).

A lényeg,h nekem 3 hónap alatt gyönyörűen levitte a szintemet.Baba azóta nincsen,most clostilbegyt-et írt a doki.És reménykedünk,h sikerülni fog.:-)

9. Kata2010 (válaszként erre: 5. - *babyboy*)
2010. okt. 31. 13:25
De jo Neked, hogy mar van egy gyereked...sokat segit, ha melletted van, konnyebben viseled a kistesora vart idot, de nekem sajna nincs es nagyon szeretnem a paromat megajnadekozni, mert minden vagya egy gyerek, nem tudom mit tegyek de nagyon elvagyok keseredve es a lehetosegeim is korlatozottak...
8. Kata2010 (válaszként erre: 6. - 9068373f86)
2010. okt. 31. 13:22
Szivesen mennek es felkeresnek mas doktort is, ha az idom es a lehetosegem engedne, de sajna nem tehetem. Egy jo doktort nem tudtok, akinek emailbe leirhatnam a problemam es valaszolna? Legalabb tanacsot adna, hogy mit probaljak ki, mert egyebet tudom nem is tudna tenni, ha nem keresem fel.....
7. Kata2010 (válaszként erre: 4. - Martin3)
2010. okt. 31. 13:12
Ez igaz, hogy rengeteg mulik a dokin is de sajnos nincs lehetosegem masfele keresgelni, mert ide kot a munkam, alig van szabadnapom is.......:(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook