Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? fórum

Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
374. janbor (válaszként erre: 370. - Janbor)
2013. jún. 30. 16:09

Végtelen akciós kamufogyókúra Lengyelországból

2013.06.27. 13:17 | jackyll

reklám fogyás csalás

xxxxx-olvasók talán még emlékeznek az iszonyatosan nevetséges fogyasztóreklámra, ami az egyik nyáron címlapig jutott, és azóta is hirdetik mindenütt. A robotizált oldalon mindig épp aznap jár le az akció:


Az alábbi képeken akciós bogyó – fogyó kúra szert értékesítő honlap szerepel. A fura benne, hogy mindig épp addig tart az akció, amelyik nap ránézünk. Nem tudom ütközik-e valamilyen törvénybe, de szerintem jó nagy átverés. Hogy maga a bogyó mit tud, azt nem próbáltam-próbálom ki.


Maga az oldal, ahol hirdetik: lps2 pont medicalnewsreporter pont com - csak hogy véletlenül se indexelje valami robot és miattam fokozódjon a nézettsége. Ez is hasonlóan van megszerkesztve. Hiába a sok menüpont, bárhova kattintunk, a reklám nyílik meg új ablakban. Alul a hozzászólások a fórum részben is napról napra ugyanazok, csak a dátum változik , rendszeresen a legfrissebbre . A fórumozók nevei is elg beszédesek: „elégedett”, „ hamarosanfogyok „ stb ..


Egy lengyel cég áll az egész mögött. Korábban WeightLoss néven futott a tablettájuk, ami folyamatosan új nevet kap. A WeightLossnál a kommentelők szerint régebben úgy ment, hogy két csomaggal küldtek, de csak a bontatlant fizették vissza, ha 1100 forintért valaki visszaküldte Lengyelországba, hogy szar.

2013. jún. 10. 21:00
Már elkelt a 372.mackomisi tétel.
2013. jún. 10. 12:03
Eladó egy bontatlan 60db-os Weight Loss zsírégető tabletta 5000ft-ért.Én 13 ezerért vettem.Már lefogytam Nincs szükségem rá. Budapesten van a termék.Tel: +3620-430-5822
371. janbor
2013. máj. 6. 06:32
Meg jelent új néven a (pénz)fogyasztószer. Írtam az oldalukra, hogy: pénzvisszatérítés: NUKU! Nem közölték. Több, mint egy éve "küldik" a 16.000 Ft-omat.
370. janbor
2013. ápr. 22. 06:49

Nem reklám! Tallóztam.:


Veszélyes fogyasztószer?

Tiltott összetevőt tartalmazó készítményre hívja fel a figyelmet az ÁNTSZ

megosztás



Hozzászólások (1)

Megjelent: 2013.03.25.

NyomtatásPartner: MTICímkék: étrend-kiegészítők, OÉTI, ÁNTSZ, fogyasztószerek

Tiltott összetevőt tartalmazó étrend-kiegészítő készítményre hívja fel a figyelmet az ÁNTSZ: az egyik, gyors fogyást ígérő készítmény összetevői között megtalálható Hoodia gordonii a fogyasztók egészségét is veszélyeztetheti.


Az MTI-hez eljuttatott közlemény szerint a növényből készített étrend-kiegészítőt a forgalmazó bejelentette az Országos Élelmezés- és Táplálkozástudományi Intézethez (OÉTI), azonban a dokumentáció vizsgálata során kiderült, hogy az egyik összetevőt tilos felhasználni az Európai Unió területén. Az ÁNTSZ tájékoztatása szerint az elmúlt időszakban több olyan lakossági panasz is érkezett, melyekben egyes étrend-kiegészítőkkel kapcsolatos problémákat jeleztek a vásárlók.


h i r d e t é s


A termékek közös jellemzője, hogy azokat külföldön bejegyzett honlapokról lehet megrendelni, forgalmazásukat - a hazai szabályokat megkerülve - nem jelentették be. Előfordul az is, hogy egy-egy termék olyan összetevőt tartalmaz, amelyet nem lehet felhasználni az unióban - olvasható a közleményben.


Magyarországon - igazodva az uniós szabályokhoz - az étrend-kiegészítő készítményeket legkésőbb a termék első forgalomba hozatalakor kötelező bejelenteni az OÉTI-nél. A bejelentést követően az intézet a készítményt nyilvántartásba veszi, valamint a nyilvántartásba vétellel egyidejűleg a bejelentő által rendelkezésére bocsátott dokumentumok alapján az adott készítmény tudományos értékelését is elvégzi. Fontos kiemelni, hogy nincs szó engedélyezésről, engedély kiadásáról. Az OÉTI az adott termék legfontosabb azonosító adatait, és úgynevezett notifikációs számát feltüntető igazolást állít ki, amelyet a bejelentő részére továbbít, valamint a bejelentett készítményekről a honlapján listát vezet.


A bejelentett étrend-kiegészítő készítmények hatósági ellenőrzését a megyei/fővárosi kormányhivatalok járási/kerületi intézetei végzik, ugyanakkor az egészségügyi hatóságnak nincs jogszabályi lehetősége arra, hogy külföldi honlapokról megrendelhető termékekkel kapcsolatban eljárjon.


Az ÁNTSZ felhívja a figyelmet arra, hogy a nem ellenőrzött forrásból beszerzett, ismeretlen eredetű és összetételű "csodaszerek"" közegészségügyi kockázatát nem lehet megítélni, így azok veszélyeztethetik a fogyasztók egészségét. A készítményeket gyakran olyan weblapokon hirdetik, ahol a forgalmazóra vonatkozó információkat nem tüntetik fel, a weblap üzemeltetője sokszor egy harmadik országban van bejegyezve, ezért hatáskör és illetékesség hiányában az egészségügyi hatóságnak nem áll módjában eljárást lefolytatni a forgalmazóval szemben.


A tisztiorvosi szolgálat szerint gyanús lehet, ha a weboldalon hirdetett készítmény előállítóját, illetve magyarországi forgalmazóját, bejelentőjét nem lehet nyomon követni, ha a hirdető neve, székhelye, a kapcsolattartásra, elérhetőségre vonatkozó adatok egyértelműen nem azonosíthatók. Továbbá fontos, hogy legyen a termékhez magyar nyelvű tájékoztató.


Közölték azt is, hogy a szakigazgatási szervek folyamatosan figyelemmel kísérik a forgalomba kerülő étrend-kiegészítő készítményeket, illetve különleges táplálkozási célú élelmiszereket, s gyanú esetén megteszik a szükséges intézkedéseket. Az idén kiemelten ellenőrzik ezt a területet.

369. janbor
2013. ápr. 21. 16:18

Nem reklám! Akit érint klikkeljen rá!

[link]

2013. ápr. 1. 17:18
Én is egy nagy barom vagyok. Megrendeltem ezt a Weight loss-t, most nézem, hogy mennyien ráfaragtak erre. Ezen kívűl a googlén is rákerestem az összetevőkre, és van hasonló termék, nagyobb kiszerelésben, sokkal kevesebb pénzért. Ha a fogyasztóvédelemhez fordulunk van segítség?
367. mackomisi (válaszként erre: 363. - Szabsildi)
2013. márc. 10. 23:39

Kedves Szabsildi

Írtam privátot.

2013. márc. 10. 23:16
Kedves Szabsildi! Írtam neked privátot.
2013. márc. 10. 22:52

Sziasztok!

Én is megrendeltem a 60db-s Weight Loss-t két dobozzal 17800ft-ért.Két hét elteltével napi két tabletta bevételével nem fogytam egy dekát sem.Most a megmaradt készletemet, 97szem 850mg/szem.átadnám.Budapesti vagyok.Az érdeklődők írjanak privát üzenetet.Ott lelehet írni mail címeket is.

2013. márc. 9. 21:06

sziasztok,


ajánlom figyelmetekbe ezt a két linket:


internetes vásárlásnál az elálláshoz való jog:


[link]


étrendkiegészítő kapszulákról, szintén a fogyasztóvédelemtől:


[link]

2013. márc. 9. 12:46

Sziasztok!

Én rendeltem (60 szemest), és 3 hét alatt 9 kg-ot fogytam, persze mellette még vissza is fogtam az evést. Csak annyit, a termékről, hogy tényleg étvágycsökkentő hatása van.

Próbáltam rendelni még, de már csak a 30 szemeset kaptam volna ugyanannyiért. még jó, hogy telefonáltak a szállítás ügyében, és le tudtam mondani az egészet.

2013. márc. 8. 11:06

Sziasztok!


Ezeken az oldalokon hirdetik a Weight Loss kapszulát:

[link]

[link] index2.php#angebot


De ezeknek NE HIDJETEK!!!!

Itt van az RTL Forró nyomon című müsora. Nézzétek meg...tanulságos!!!!!


[link]

361. rambola
2013. márc. 5. 13:45

Sziasztok!


Olyan kérdésem lenne, hogy valaki próbálta-e már a Málna keton kapszulát. Sok ellentmondó írást lehet olvasni róla, de ennek ellenére szeretném kipróbálni.


Találtam egy olcsóbb terméket (német minőség), kiváncsi vagyok, hogy vannak-e tapasztalatok?


[link]


Válaszaitokat előre is köszönöm!

360. Coxyka (válaszként erre: 359. - Lirori)
2013. márc. 4. 16:41

Szia!


Ismerem a Szűztea kapszulát,én is szedtem kb 3 hónapig...de semmi hatása nem volt.

Abba is hagytam,mivel az egyik ismerősöm a hashajtó hatása miatt szedte és tönkre ment a gyomra.

Becsíkosodott a gyomra,sőt az emésztése is oda lett.

Én szívem szerint azt sem ajánlom!!!

359. Lirori
2013. márc. 2. 18:16

Sziasztok!!


Figyeljetek van egy jó zsír oldó ami nem drága és tényleg jó Szűztea kapszula a neve 1800 ft körül van egy doboz és 80 kapszulát tartalmaz. Tényleg oldja a zsírt nem kell mellé mozogni de ha mozog az ember több megy le. De már én is fogytam egy 5-6 kilót, mondjuk régóta szedem de nem mindíg. Ez hashajtó hatású de tényleg jó.

358. janbor
2013. márc. 1. 19:16
"Nevettek, mikor elkezdtem a kúrát, de mikor lefogytam". .. Én 16.000Ft- tól szabadultam meg! A SZER hatástalan volt. A pénzemet mikor kapom vissza? Az étrend-kiegészítő elnyerte az Élelmiszer-és Táplálkozástudományi Intézet elismerését is." Melyikét? Pénz visszatérítési garancia csak ámítás. A massive dinamic( Varsó) válaszra sem méltatott! Már egy éve, hogy visszatartják a pénzemet!
357. Coxyka
2013. febr. 19. 17:46

Sziasztok!

Időközben sikerült utána néznem és rájöttem,hogy az RTL Klub honlapján megtalálhatóak a Forró nyomon részei és a 2013.01.30. részében van benne.Ajánlom mindenkinek! :)

356. Coxyka
2013. febr. 19. 17:37

Sziasztok!Nem tudja valaki esetleg,hogy a Forró nyomon című( RTL 2) dokumentumsorozatban mikor szerepelt a Weigt Loss kapszuláról szóló riport?

Köszi és szép estét mindenkinek! :)

355. Laca971
2013. febr. 12. 18:36
Tisztelettel köszöntök minden kedves fórumozót! Sajnos én is (megettem) Pestiesen szólva a reklámot szóval saját csapdámba beleestem. Tegnap előtt este megrendeltem a terméket, majd rákerestem a fórumra vélemények után kutatva, inkább fordítva kellett volna tennem. Aznap 11 500 Ft-ért kínálták akciósan 22100 helyett tegnap már csak 9600 Ft ma este pedig nem hittem a szememnek 7500 Ft ért lehet megrendelni aki fogyni szeretne. Aznap mikor megrendeltem, igaz már késő este volt, sztornóztam is egyből, írtam az e-mail címükre hogy nem kérem. Tegnap viszont küldtek egy e-mailt hogy átadták a futárnak, és választhatok vagy kifizetem a kezelési költséget, vagy pedig átveszem a terméket. A költség összege 1180 Ft megadták a bankszámlaszámot és a cégnevet. Ezt rosszul tették mert ezen el tud bárki indulni hogy egyáltalán létezik-e ilyen nevű cég. Nos rákerestem a cégnyilvántartóban és törölve van két településen is, egyik Szolnokon volt bejelentve másik Budapesti székhellyel és címmel így ilyen cég nem létezik! Most ott tartok, hogy az alább írt vélemények után, hogy megszabaduljak tőlük át utaltam 1180 Ft (kezelési) költséget (tanulópénzt), és reménykedem hogy folytatás nem lesz. Legyen e példa is tanulság minden kedves olvasó előtt, hogy előbb szétnézni, utána dönteni! Elnézést ha kicsit hosszú lett! Köszönöm hogy elolvasták további szép napot.
354. tedin
2013. febr. 10. 17:05
Leadtam a rendelést, hogy tudom visszavonni??
353. imre608
2013. jan. 23. 15:46
VIGYÁZAT!Megint megjelent a neten ez a WEIGHT LOSS-t kóficoló társaság,ugyanazzal a képpel dobozzal mint a weight loss,csak más néven.Még a szöveg is stimmel.Írtam az oldalukon egy szép szöveget,amit természetesen azonnal töröltek.
352. janbor
2013. jan. 16. 16:09
Én 16.000Ft- tól szabadultam meg! A SZER hatástalan volt. A pénzemet mikor kapom vissza.\\\" Az étrend-kiegészítő elnyerte az Élelmiszer-és Táplálkozástudományi Intézet elismerését is.\\\" Melyikét? Pénz visszatérítési garancia csak ámítás. A massive dinamic( Varsó) válaszra sem méltatott!
2013. jan. 7. 10:26

Sziasztok!


Rég nem látott barátnőmnél jártam a hétvégén. Meglepetésemre nagyon lefogyott, pedig évek óta küzdött a felesleggel. Megkérdeztem hát, mit csinált, hogy sikerült lefogynia. 1 hónapig szedte a Raspberry keton-t. Így hát vettem a bátorságot és utána olvastam különböző fórumokon, de mindenhol csak rosszat írnak róla. Van,aki esetleg használta és bevállt? Barátnőm sokat fogyott tőle és rosszul léte sem volt. Nyilván nincs két egyforma szervezet és nem hat mindenkire egyformán. Elvileg ez is egy étrendkiegészítő, aminek nem csak egy Mo.-i forgalmazója van, nem olyan, mint a WL kapszula. Összetevőkben sem találtam kivetni valót.

Szerintetek???

2013. jan. 6. 12:22
Plussz gyanús az is,hogy többetekkel elküldették a levelet másodjára is a lengyel címre..
349. saramelie (válaszként erre: 332. - Janbor)
2013. jan. 6. 12:20
Sajnos én is bedőltem ennek az átverésnek óvatlanul, még mindig szedi áldozatait és 9900.-as összegeket húz be a kedves 'ajánlattevő'.Kérdésem az,hogy ti a magyar postával küldtétek vissza a dobozt+levelet? Csak mert bennem az a kérdés is felmerült, hogy esetleg a lengyel cím csak kamu és valahogyan ezen is szedik a pénzt a complexpress-szel,mert a futár aki kihozta, furcsán sietett és a lépcsőfordulónkból 'kiabálta' vissza félhangosan,hogy aprója nincs,így a 100ft-nak búcsút mondhatok,ami a legkisebb összeg/probléma ebben a szituációban,de az általános kézbesítéseknél ilyen nem szokott megtörténni.Azután a 'poén' kedvéért ránéztem google térképen a műholdas keresővel a címre, ahol egy teljesen sima lakóház és valami Kovex Centrum Edukacyjne,tehát valami iskolai központ szerűség volt ott.És ha ez így lenne,és meg sem kapják a dobozt,akkor nem küldeném vissza ezresekért.Nagyon bosszantó,csak kellemetlen fenyegető email-ekkel lehet őket visszafizetésre bírni,vagy hogy van ez?..:S
2013. jan. 3. 09:35

Sziasztok,


Azóta nem kerestek telefonon, csak mélben. Postaköltséggel erősködnek még mindig. De valami automatikus levél lehet, mert akármit válaszolok, elküldök újra, ugyanazt a levelet... Szóval nem foglakozok velük. :) A mélcímük pedig ment tiltó listára... :)

347. Palacika (válaszként erre: 345. - Tündéria)
2012. dec. 15. 12:29

Kedves Tündéria!

Csatlakozok Vi-ku megjegyzéséhez remélem nem fizttél és nem is fogsz ne csinálj semmit.

Leirom az én történetét,hogy minden fórumozó tanujon belőle.

Az idén február 17-énkaptam kézhez a Weight Loss-bólegy dobozzal 7900 forintért két hét után az utasitást pontasan betartva fogyasztottam reklamáltam semmi eredmény a fogyásomban vállaszra sem méltatak.

Szedtem tovább egy hónap múlva hiztam egy kilót újabb reklamáció a részemről az ügyintéző felé.

Március 22-én kaptam a vállaszt,hogy a mennyiben nem vagyok megelégedve a termékkel az átvételtől számitott 60 napon belül küldjem vissza a dobozt a lenygyelországi központba és mellékeljem egy levélben a bankszámlaszámomat ahova a pénzt kérem és irjam le,hogy miért nem vagyok megelégedve a termékkel és egy hónap mulva elbiráják garanciaigényt majd utajlák a pénzt mindezt 1060forint postakölségért.

Letelt az egy hónap reklamáltam,hogy a pénz sehol,másnap kaptam a választ,hogy a csomag megérkezett a lengyelországi központba azonban előrelépés nem történt írjak másik levelet a lengyelországi központba saját aláirásommal és újra jelezzem.hogy igényt tartok a vételárra.

Ujjab levél(1100 Ft)a lengyelországi Massive Dinamic felé,de se pénz se vállasz.

Ezután reklamáltam a Complexpress ügyfélszolgálatán, a vállasz. Levelét továbbitottuk az AFS felé.

Emailt írtam a magyarországi ügyintézőnek amelyben jeleztem számára,hogy követtem tanácsát irtam újra ,levelet a lengyelországi központba,de sehol semmi,ezután nem tudtam elérni senkit se emailben se telefonon.

Másnap olvasom az interneten egy hirdetésben másik fogyokurárol ugyanaz Kapszula csak más néven és más szereplőkkel gondoltam rendelek belőle egy dobozzal.(A MAGYAR EMBER leleményes)

másik nap telefonáltak ,hogy mikor tudom átvenni a csomagot elmonttam neki csak abban az esetben kell a doboz ha száz százalékba vissza kapom a vátelárat és nem azonosak akik részemre Weight Loss kapszulát adtak el januárba ami nem ért semmit és a pézem még mindig nincs a számlámon amit megigértek ,de fizetni csak akkor tudok ha megérkezik a teljes össeg a számlámra.

Csörög a telefonom két nap múlva ugyanaz a tört magyarsággal beszélő ember jeletkezett, a csomagot elküldték mondtam neki nem kell azt modta már nem tud semmit tenni át kell vennem és letette a telefont.( A telefon beszélgetés közben a számitógép elött ülve ránéztem a számlámra utaltak igaz csak 6900forintot,de az is több a semminél gondoltam) természeten a csomagot nem vettem á tezzel a részemről lezártnak tekitettem az ügyet.

November 16-án kapom a magyarországi ügyintézőtöl a felszólitást(Aki minő véletlen ugyanaz aki nekem a Veight Loss

garanciám érvényesitésemben nem tudott segítenem)

adjak időpontot mikor tudom átvenni a csomagot,

vagy ellenkező esetben fizessm meg a postaköltséget(1900Ft)

Természetesen nem csináltam semmit és nem is fogok!

346. Vi-ku (válaszként erre: 345. - Tündéria)
2012. dec. 14. 19:18
Remélem nem fizettél semmit. Ha megpróbálnák behajtan -amit nem hiszek- ott a fogyasztóvédelem. Behajtásnál már konkrétumokat kell magukról közölni, ettől pedig szerintem ódzkodnának.
345. Tündéria (válaszként erre: 340. - Vi-ku)
2012. dec. 3. 13:03

Kedves Vi-ku!

A megrendelést követően 1 órával küldtem nekik egy e-mailt, hogy törölják a megrendelésem, mert nem tartok igényt a termékre. Választ nem kaptam.

Majd ezt követően jött egy telefonhívás, hogy adatot egyeztetnének. Akkor jeleztem az úriembernek, hogy nem tartok igényt a termékre és erről levelet is küldtem, majd a válasz az volt, "sajnálja, de a rendszer már továbbította a zigényt, és az 1100 Ft postaköltséget kiterhelik". Ilyenkor mit lehet tenni? Nem is küldtek még semmit,de már kiterhelik a postaköltséget? Mi van,ha nem fizetek? Hiszen nincs ellen szolgáltatás, mire fizetnék!?

Felháborodásomat persze a telefonos embernek is kifejtettem, majd az volt a válasz, hogy ő nem illetékes és ezt akkor is ki kell fizetni...


Valakinek van ötlete, hogy ilyenkor mit lehet tenni???

Hova forduljak,ha követelik rajtam ezt az összeget? Mellesleg jogtalanul...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook