Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit tudsz a mediterrán diétáról azon a kevéske infón kívül, ami a neten található? Szívesen veszem az ötleteket, recepteket. fórum

Mit tudsz a mediterrán diétáról azon a kevéske infón kívül, ami a neten található? Szívesen veszem az ötleteket, recepteket. (tudásbázis kérdés)


2018. okt. 2. 08:04
teszta sok-sok zoldseggel,mindenfele halas dol;og,olivaolaj,oliva,vorosbor persze,sajt….
5. NOA
2007. aug. 12. 17:39

Jó minőségü olivaolaj, olajbogyó,sok zöldség, gyümölcs és valóban a tengeri herkentyűk és a vörösbor a lényeg, zsirszegény hús.

Déltengeri diétának is hivják, találsz infot a Hoxan is SBD néven, sőt mintaétrend is van.

4. Hajni. (válaszként erre: 3. - Erikpipi)
2007. aug. 12. 16:12
igen köszi, ezt is olvastam csak nekem ez így kevéske. kíváncsi lennék konkrét, könnyen és gyorsan elkészíthető ételekre is. nem egészen tudom hogy a felsoroltakon kívül mit lehet és mit nem. sajna én a tengeri herkentyűket nem szeressem, azt amiket ajánlanak hogy mellőzzem (olaj,liszt...) azt megtettem.
2007. aug. 12. 15:45

Gondolom ezt olvastad:

[link]


Hát itt mindent leírnak.

2007. aug. 12. 15:37
Orvosi utasításra ezt a diétát kellene csinálnom, de sajnos a neten csak ugyanazokat az infókat találom. Érdekelne hogy mit lehet enni/mit nem. Valamint receptek is jól jönnének.
2007. aug. 12. 15:33
Mit tudsz a mediterrán diétáról azon a kevéske infón kívül, ami a neten található? Szívesen veszem az ötleteket, recepteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook