Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik típusú jogger babakocsi a legstrapabíróbb? fórum

Melyik típusú jogger babakocsi a legstrapabíróbb? (tudásbázis kérdés)


7. monicka (válaszként erre: 1. - Zsuzsa79)
2011. jan. 14. 23:34

Szia!

Nekem Hauck TCM-em van a kisfiam születésétől kezdve szinte minden nap ezzel a strapabíró babakocsival hordtam, gödrös rossz minőségű úton, hóviharban is megállta a helyét. Nagy előnye, hogy sok cuccot rá, bele lehet pakolni, bármilyen rossz idő van, nem ázik be, rázipzározható az esővédő egy mozdulattal.

Nagyon szerettem ezzel a babakocsival hurcolni a kisfiam,de lehet, hogy lassan eladom a kocsit, ha érdekel írj!

Üdv: Mónika

6. xti_ (válaszként erre: 4. - Zsuzsa79)
2010. nov. 3. 09:54
igen, szerintem ez a maximálisan strapabíró, és bármilyen terepen, hóban, stb. megbízható.
5. Zsuzsa79 (válaszként erre: 3. - B486c9cf7d)
2010. okt. 31. 12:46
Én pedig még a tiédről nem hallottam. :-) De utána is nézek! :-)
4. Zsuzsa79 (válaszként erre: 2. - Xti_)
2010. okt. 31. 12:45
3XL-es Quinny-d van? Mert nagyon szemezek én is vele.
2010. okt. 30. 22:16
Az altalad felsoroltakat nem ismerem, de nekunk iCandy apple 3 kereku jogger van, nagyon szeretjuk, massziv, megfordithato az ules benne, razosabb jardakon, macskakovon is siman eltolhato.
2. xti_
2010. okt. 30. 22:04

nekem quinny-m van, eszméletlenül masszív, nagyon szeretjük. sok más előnye is van, pl.a rugózása, vagy az, hogy magasan van benne a gyerek: nem rázza szét és nem szív annyi kipufogógázt, mint szegény alul tologatott gyerekek.

mindig elalszik benne a gyerek, ez is nagyon jó :)

nagyon ajánlom.

2010. okt. 30. 15:37

17 hós babám már 14 kg, ezért valami jó kis masszív kocsit keresek most neki. Ajánlották a Hauck TCM-et, nekem az egy picit fura, de talán meg tudnék barátkozni vele. Valamint még mondták a Quinny Freestyle 3XL-t, a Hauck Traxx-et, és a Bébé Confort HighTrek-et.

De nem igazán tudok dönteni. Ha valakinek joggere van, légyszi osszátok meg velem a tapasztalataitokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook