Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vörös melír 6 hajmosás után szinte teljesen eltűnt a hajamból, miért? fórum

Vörös melír 6 hajmosás után szinte teljesen eltűnt a hajamból, miért? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 29. 21:29
mikor piros csíkok voltak a hajamban melírporral, sötétbarna festett alapon, akkor én a fodrásztól vettem fodrászati piros hajszínezőt és minden hajmosás után használtam, így kibírta az újabb festésig.
2010. okt. 29. 20:38
Nekem is hamar ledobja. A fodrász valamit magyarázott arról, hogy ez attól függ, milyen a haj szerkezete.
2010. okt. 29. 19:30
Enyém is lekopott.....
3. 745c235007 (válaszként erre: 1. - 2c06527ca9)
2010. okt. 29. 19:26
milyen színbe van a melír?? Nekem amikor feketében volt és szar minőségűvel festette a fodrász, akkor ahogy mostam a hajam, nagyon hamar besötétedtek a tincsek is.... próbáld ki hogy (ha nem szőke amúgy a hajad) hogy veszel egy intenzívebb vöröset, kikevered mintha festeni akarnál de csak picit és elkevered a samponnal. megmosod vele a hajad, hagyod hatni és nagyon szépen élénkíti a tincseket...
2010. okt. 29. 19:19
Ha szőke vagy az simán ledobja! Egyébként nem tudom. Szőke hajon a hajszínező sokkal jobban megmarad! Nem tudom miért, de tapasztalat!
2010. okt. 29. 19:07
Vörös melír 6 hajmosás után szinte teljessen eltünt a hajamból, miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook