Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud-e valaki hatásos szert talpon lévő tyúkszem megszüntetésére? fórum

Tud-e valaki hatásos szert talpon lévő tyúkszem megszüntetésére? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 29. 09:24
Az nem jó. menj el pedishez,hidd el megváltás lesz:)nagyon ügyes pedisek vannak. én is ezt tanulom épp
2010. okt. 29. 09:03

Köszi!


Különböző tapaszokkal próbálkoztam már az olcsótól a drágáig, gyógynövénnyel is illetve a állandó bőrgyaluzással eredménytelenül:(

Már most ott tartok, hogy alig birok ráállni:(

Kb másfél éve küszködök vele!

2010. okt. 29. 08:29
Szia, menj el pedikűröshöz, nagyon szépen megcsinálják és nem is fáj.
6. 859d58d4d8 (válaszként erre: 1. - Zsaga)
2010. okt. 29. 08:28
Pedikűröshöz menj, aki ért is hozzá!
2010. okt. 29. 08:27
milyen tapaszod van rá? Férjemnek volt egyszer, a DM-ben van tyúkszem tapasz ,asszem fehér rózsaszín a csomagolása, de neki nagyon jó volt, azóta nem jött elő...
4. t.Ili (válaszként erre: 3. - Bajaikriszta)
2010. okt. 29. 08:17
Egy jó pedikűrös megoldja!
2010. okt. 29. 08:15
Ma a kisfiam ( 8 éves) talpán levővedl küzdöttünk egy hónapig itthon naturlandos tyúkszermirtó kenőccsel eredménytelenül) most börgyógyászhoz járunk vele. Érdekes nekem gyerekkoromban fagyasztották és egyből kiszedték, ami fájdalmas volt, de hatásosan elmúlt pár nap alatt. Most meg fagyasztják csak, aztán tapasz rá itthon,de már két kőrön túlvagyunk,még mindenig megvan és vissza kell menni vele megint. Jó kis idő és opénzhúzás(magánrendelőben)de mindenképp meg kell szabadulnunk a kis bestiától. Kórházban csak két hónapra lehet időpontot kérni.....
2010. okt. 29. 08:11

Nekem egy tapasz vált be. A nevére nem emlékszem, ikb 10 éve volt. Egy sárga kerek korong volt a közepében.

Orvos írta fel nekem!

2010. okt. 29. 08:09
Tud-e valaki hatásos szert talpon lévő tyúkszem megszüntetésére?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook