Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beülős hely nyitása, ötleket várok! fórum

Beülős hely nyitása, ötleket várok! (beszélgetős fórum)


2010. okt. 29. 10:31
Hangulatos , megfizethető hely, igényes, jó, frekventált helyen és menni fog. A "rendezvényekre2 én is szavaznék. Borkóstoló jó ötlet, de lehetnének koktélok is és egy valami ami csak ott van, ami különleges. Ez nem tudom mi lehetne, de majd gondolkodom rajta. Valami specialitás.
2010. okt. 28. 20:45
Közben eszembe jutott valami: igaz, nem most volt. Ez az üzlet "palacsinta és tejbár" volt és nagyon-nagyon jól ment...
14. Orsi86
2010. okt. 28. 19:03
Fontos szerintem a hangulatos dizájn, a finom italok, ételek, kedves, figyelmes kiszolgálás. Ha ez a három dolog stimmel akkor szerintem nem lesz gond a forgalommal.
2010. okt. 28. 18:37
vagy koktél est...
2010. okt. 28. 18:36
a borkostoló nagyon jó ötlet!!! sajttállal.... hmmm
2010. okt. 28. 18:36
karaoke
2010. okt. 28. 18:32
a kemenykalap.freeblog.hu archivumában vannak mindenfélék róla :)
2010. okt. 28. 18:28
2010. okt. 28. 18:26
7. f303be5590 (válaszként erre: 1. - 585188b87e)
2010. okt. 28. 18:23
volt egy hasonló hely TandemCafé néven a Pipa u. 6-ban. de aztán nem volt elég rentábilis, nem győzték így emlékszem
2010. okt. 28. 18:14

mondjuk még bőven odébb van,de jövőre leteszek egy üzletvezetőit,aztán spórolás és mehet :)

köszönöm szépen ,még várok ötleteket:)

2010. okt. 28. 17:56
akciók pedig legyenek folyamatosan,mindig más,esetleg hétről hétre.:) hívogató italnevek,hívogató színek:)
2010. okt. 28. 17:54
ha a kornyek intelligens :D akkor tarthatsz komolyzenei estet, vagy fiatal, feltorekvesben levo zenekarokat is meghivhatsz, rendezhetsz igy balkan estet, tarsitott itallappal, alkalmazkodhatsz az evszakokhoz, lehet tartani italnapokat, bor,sor,kave,teakostolot, szerzodhetsz sajt es csokikostolasra is alkalomadtan, este ha nyitva vagy hivhatsz dj-ket,kozuluk is van egy marek aki szeretne fellepni barhol. Ha eleg a hely, felveheted a kapcsolatot fiatal divattervezokkel, egy-egy ruhat kiallitani, bemutatot tartani. Kepzomuveszek alkotasait kiallitani. Hastancbemutatoval egybekotott keleti estek a hidegben, rendkivul sok program lehet. Mangakiallitas a fiatalabbaknak, a kornyek fekete-feher regi kepei az oregeknek...szamtalan lehetoseged lesz majd, csak fel kell deritened kik elnek a kornyeken es kik szeretnenek majd oda jarni.
2010. okt. 28. 17:49
Szerintem vannak olyan számok, amiket szinte mindenki szeret, jó hangulatot ad élőzenével: Máté Péter stb
2010. okt. 28. 17:45
Én borkóstolókra biztos elmennék, ahol kaja is fel van szolgálva, és szerintem ez kortalan, Én 23 vagyok, de egy 70 évest is érdekelne.
2010. okt. 28. 17:40

Sziasztok!

Még ugyan picit odébb van,de szívesen nyitnék egy kávézóhoz hasonló helyet.

Kb úgy nézne ki ( fővárosban ) ,hogy lenne egy dohányzó,ill. nem dohányzó része.Mivel van,akit zavar a füstszag, de olyan is jönne,aki dohányzik,ez így szerintem elég jó lenne.

Szeszesitalok,koktélok,kávék,teák,forró csoki..stb Néhány hideg étellel ( melegszendvics,sima szendvics,sütik-ha jobban beindul)

Programok is lennének, érdekelne,hogy korosztály szerint mik érdekelnének titeket.

Nem kocsmaféle hely,hanem igényes.

Akinek van tapasztalata,szívesen várom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook