Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Használtatok már tescos pelust? Milyen és melyiket érdemes venni? fórum

Használtatok már tescos pelust? Milyen és melyiket érdemes venni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. nov. 25. 15:04

Én nagyon szerettem a tescos pelust, semmilyen panaszunk nem volt rá.

Nem irritálta, nem eresztett.

Nekem is ajánlották, de maximálisan bevált.

2010. nov. 9. 06:06
én zöld tescósat vettem tegnap az milyen szerintetek még nem használtam eddig csak papers t most fogom előszőr használni a tescosat köszi előre is
49. anbene
2009. okt. 9. 20:53

Egyszerűen csak tescos-at. Amilyen a baba méretéhez igazodik. Nekünk is bejött, szeretjük.

Pampers-t utálom, mert vékony. A Libero viszont jó vastag, az a legjobb.

48. ancy
2009. okt. 9. 20:42
Nálunk is tescós volt,de az aldis sem volt rossz.
2009. szept. 9. 13:44
Mi Tescós lila pelust használunk. Már csak éjszakára kell :)) Nagyon szeretjük, soha nem folyt ki belőle a pisi, kaki. Nagyon megvagyok vele elégedve. Több pelust kipróbáltunk, (Müller, dm, Helen Harper), egyikkel sem volt bajunk, de a tescós volt közülük a legolcsóbb, és ezért maradtunk ennél a fajtánál.
46. 5ac9665679 (válaszként erre: 45. - Micimacko72)
2009. szept. 9. 11:52
köszi, köszi, lehet veszek tescos lilát is, ha már annyian írjátok, aztán majd tesztelem:)
45. micimacko72 (válaszként erre: 44. - 5ac9665679)
2009. szept. 9. 09:56

Szia!

Nálunk a Pampers nem vált be. A tescósból a lila vagy pedig a Liberó. Ezeket tudom ajánlani!! MÉg a Lidlis pelus is jó :-))

44. 5ac9665679 (válaszként erre: 43. - Kedveske)
2009. szept. 8. 18:04

Ok, köszi!


Egyelőre vettem pamperst, 108 db, 44 ft darabja most, fogalmam sincs mi az az ár különben, ami már olcsó pelenkának számít, és le kell csapni rá:)


Még van időm tájékozódni:D Most gurultunk a 32.hétbe:)

2009. szept. 8. 16:59
Én is meg voltam vele elégedve, mind minőségben, mind árban jó volt. (már nincs rá szükségünk)
2009. szept. 8. 16:37
Azóta vkinek újabb vélemény?
2008. jún. 17. 19:42
Az én lányom mindig nyakig kakás lett a lila tescostól.
2008. jún. 17. 19:15
A lila csomagost használjuk. Csótánnyal egyelőre még nem találkoztunk.
2008. jún. 17. 16:16

a lila tescos-t vettem én is egészen addig amíg eyszer csak kihajtottam és egy csótányt nem találtam benne!!!!:(:(:(

addig semmi bajom nem volt vele!

2008. jún. 16. 22:02

A lila Tescos ugyanolyan jó, mint a márkás pelusok, a lányomnak bevált.

Akkor nem tudtuk csak használni, amikor még zömmel anyatejes volt, de már forgott, kúszott, ugyanis kifolyt belőle a kaki. Amióta szilárdabb a széklete ezt használjuk, ha akciós. Ha nem akciós, akkor viszont szinte ugyanolyan árban van, mint pl. a Libero, így olyankor inkább azt veszem.


Most úgy áll a dolog, hogy napközben lila Tescos, éjszakára egy mérettel nagyobb Libero kell.


Újszülött korában is főleg a Liberot használtuk, jó volt, akárcsak a Huggies. A Pempers nála nem vált be.

37. sodrak
2008. márc. 5. 16:00
Első gyermekemnél az akkor még fehér csomagolású, legolcsóbb tesco-s pelust vettük. És nagyon bevált. második babánknál is megpróbáltuk, de neki nem volt jó egyik fajta tesco-s sem. Nagyon érzékeny a bőre. mi a dm-est használjuk most.
36. 7934d1ac97 (válaszként erre: 30. - 4d9f8affae)
2008. febr. 24. 18:02
mi ugyan így vagyunk csak a másodiknál tartunk :)
35. Sirga
2008. febr. 24. 12:08
Látom, többen is voksoltatok a lila Tescos mellett. Nekem is bevált. Jóval olcsóbb, mint a nagy márkák, de szerintem minőségben nem látszik említésre méltó különbség.
2008. jan. 2. 17:14

A lila Tescos pelenka a legjobb!A kék csomagolású nem nagyon jó,mert csörög! :)

Nekünk a lila vált be,és a Libero!

2007. dec. 28. 21:52

A fehér tescos műanyag, semmire nem jó. Viszont a lila, nagyon tuti! Mi már évek óta azt használjuk, második lányom csak az első hónapban kapott liberot. Ami még ugyanez az olcsó, de jó kategória, az a lidlben és a pennyben kapható pelenka. Olcsó, jó.

Bocs, nem reklám.....csak tapasztalat.

2007. dec. 28. 19:59
Mi próbáltuk a tescost(lila),pampers...pelusokat. Azzal volt a gond, h nem bírja a bőre. Nekünk a libero és a huggies(mindegyik fajtája)jött be! Általában az utóbbit használjuk.
2007. dec. 28. 10:39
A lila tescos szerintem is jó.A 4 hetes fiamnak mi is először pamperst vettünk,de kaptunk lila tescosat is.Most épp azt használjuk és nekem jó.A kicsi fiam rengeteget szopizik és sokat is pisil.Nekünk még nem folyt ki belőle sem a pisi,sem a kaki.De a pampers viszont már átázott egy párszor.Attól függetlenül azt is szeretem,de éjszakára a tescosat használom.
2007. dec. 27. 23:31
Mi a tescóba vesszük az igaz,de pempest és harmadik babánkra,mert nem tennék alá mást.
29. Roni24 (válaszként erre: 28. - Roni24)
2007. nov. 9. 11:54

Jajj, remélem ez nem számít reklámnak! :SSSS

Ha az, akkor kérem törölni! :SSSSSSSSS

28. Roni24
2007. nov. 9. 11:52

Ez így van! A lila tescos a jó, de mi már leszoktunk arról is, mert árban sokkal jobbat találtunk.

Gazdaságos nadrágpelenkát veszünk, anyagra ugyanolyan mint a pampers, vagy huggies, nagyon jó, rugalmas a derékrész, többféle színben, méretben és nagyon kedves, babás mitákkal lehet kapni. 100-as csomagban szoktuk venni, bár a párom most csak 54 db-ot kapott, 12-25 kg-os, 36 Ft/db, azaz 54 pelus 1944 Ft.

Nagyon sajnálom, hogy csak nemrég találtunk rá erre, mert sokat spórolhattunk volna meg rajta, most meg már hamarosan elhagyjuk a pelust! :)

De nagyon tudom ajánlani mindenkinek, bababoltokban, és kisebb (a száz forintosokhoz hasonló) trafikokban érdemes körülnézni, rákérdezni.

2007. nov. 9. 11:08
Egyszer próbáltam,de gyorsan váltottam. Nekünk leginkább a dm-es pelus jött be. Szerintem,ha kifolyik valami, az nem mindig a pelus hibája...
26. josey
2007. nov. 9. 10:49

Sziasztok,

nekünk egyelőre az összes(5) kipróbáltból kifolyt a kaki,de valszeg azért,mert még anyatejes a kislányom.A pisi csak a Hu..ies-ből jött ki.

A Tescós lilát még nem próbáltuk.

2007. okt. 8. 11:49
tescos
2007. okt. 8. 11:49
Én is próbáltam már a lila csomagos tesos pelust, de nekünk kifolyt belőle a kaka.A dm-es bevált.
23. Roni24
2007. okt. 8. 10:05

Heh heh heh Pitzburg! :P


Kicsit visszatértem ide, új tapasztalatokkal!

Elmentünk vásárolni, Tescoba persze, és azt látjuk, hogy a Pampers pelus jobb áron van, mint a Tescos, ráadásul több is van benne.

Mondom, biztos akciós, nade nem baj, vegyünk egy csomival. Valójában nem kellett, de mivel jó áron volt...

Hááááát meg is jártuk vele, rendesen! :(((

Már elfelejtettem, de most már tudom miért nem veszem, és nem is fogok többé! :P

Nos, az én kisfiam annyit teát, gyümilevet és hasonlókat szokott inni, hogy egy felnőtt embert megszégyenít, ezek fényében rendesen tele is rakja a pelust pisivel.

Pampers pelus meg mit csinált??? Minden reggel a kisfiam átázva ébredt, a pelus szét volt szakadva rajta, és az a zselés trutyi, ami a pisiből maradt, szanaszét volt az ágyában, és alig lehetett levakarni róla!!! Fujjj! :(((

Szóval, ezekután megint csak a Lila csomis Tescos a nyerő, abba aztán annyit pisilhet amennyit akar, nem szakad szét! :)

2007. szept. 8. 23:02

én nem hordok ilyet? :)))))))



bocsi kedves anyukák,ezt nem tudtam kihagyni :)))))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook