Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valaki festett már be dzsekit? Szerintetek lehet? Várok tapasztalatokat! fórum

Valaki festett már be dzsekit? Szerintetek lehet? Várok tapasztalatokat! (beszélgetős fórum)


8. kic
2010. okt. 28. 19:45
Sziasztok, képzeljétek befestettem a DM-ben vásárolt festékkel, lett egy sötétlila kabátom. Nekem tetszik, jobb mint a rózsaszin. Köszönöm a tanácsokat.
2010. okt. 28. 17:05
Én is gépbe szoktam festeni, de dzsekit még nem festettem. A DM-ben lehet valamilyen festéket kapni, ami műszálasra is jó. Talán azt kipróbálhatod.
2010. okt. 28. 11:44
Egy barátnőm már többször csinálta és jó lett. Nem tudom mivel dolgozik, biztos az sem mindegy.
5. puritan (válaszként erre: 4. - Kic)
2010. okt. 28. 11:40
különböző textilfestékek vannak, nézd meg a kabát összetételét, ha műszál van benne, olyan festéket vegyél, ami szintetikus anyagokat fest...
4. kic (válaszként erre: 3. - Nikoniko)
2010. okt. 28. 10:31
Szia, én olyan festékre gondoltam amit mosógépben lehet használni. Csak attól félek,hogy mivel dzsekis anyag, be fogja e? Rózsaszin kabát és feketére szeretném.
2010. okt. 28. 10:28

Szia!!


Túlfőzöd,, azért ragad össze,,, amikor,, fehéredni kezd a víz,, akkor már jó,, tehetsz bele egy pici olajat,, és minden rendben lesz,,, asok sikert!!!!!!

2010. okt. 28. 10:28
Sajna én még nem!
1. kic
2010. okt. 28. 10:22
Valaki festett már be dzsekit? Szerintetek lehet? Várok tapasztalatokat! Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook