Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szalagavatói beszéd! Valaki tud segíteni? fórum

Szalagavatói beszéd! Valaki tud segíteni? (beszélgetős fórum)

3. 5bfba16667 (válaszként erre: 1. - Andyka93)
2010. okt. 28. 07:58

Szia!


Én csak annyit szeretnék mondani ehhez, hogy a szalagavató RÓLATOK szól, így inkább a társaidnak beszélj, mint hogy az igazgatót "elégítsd ki" az üres versekkel.


Hozz fel közös emlékeket, osztálykirándulásdit, szalagavatópróbákat. Persze köszönd meg a sulinak és a szülőknek is a sok sok segítséget, és hogy legyenek büszkék a nagyfiuk-lányuk-ra.

Ez az utolsó (hivatalos közös) buli, amiben résztvehettek az érettségi előtt.


Remélem Te is végzős vagy, és az osztályod nevében beszélnél:D Ha nem, elnézést. A lényeg akkor sem változik szerintem sokat, max a konkrét nézőpont:D

Sok sikert!

2010. okt. 28. 00:22

Itt van egy pár beszéd példának, talán segítenek:

[link]

[link]

[link]

2010. okt. 28. 00:05
Nem sokára lesz a szalagavatóm, és az osztályfőnököm rám bízta azt a feladatot, hogy én írjam meg a beszédet. Írtam már ballagásra beszédet és köszöntöt, de szalagavatóra még nem. Abban szeretnék segítséget kérni, hogy milyen módon építsem fel a beszéd tartalmát, hogy rakjak e bele idézetet... és hasonlók? Ha valaki tudna ajánlani mintának beszédeket az is nagy segítség lenne! Előre is nagyon köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook