Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 hónapos kislányom nagyon szépen gagyogott, de mostanában nem beszélget. Van valakinek hasonló tapasztalata? fórum

3 hónapos kislányom nagyon szépen gagyogott, de mostanában nem beszélget. Van valakinek hasonló tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 31. 19:49
...koszi a megnyugtató szavakat :)
2010. okt. 31. 19:48
...na, ismét gagyog!!!!!Egy hete nem beszélt , szerintem az oltások vetették vissza, a súlya sem gyarapodott sokat...most minden ok, nagyon vidám kis csajszi, és Annyit beszél! Végre!!!! ja és a súlya is sokkal tobb. mint múlt héten :)
4. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - Gabriellka)
2010. okt. 27. 17:34
Most más területen fejlődik. Van ilyen, lesz is még:)
2010. okt. 27. 17:34
ezen én is aggódtam, de feleslegesen. majd újrakezdi. ha a zajokra, hangos hangokra felfigyel, pl. leesik a lábasfedő, akkor nincs gond :) a fiam 13hónapos, de csak egy-két szót mond, remekül megérteti magát anélkül is. a nagyobb is ilyen volt két évesen kezdett el beszélni, de azóta be se áll a szája :) tisztán és érthetően beszél azóta is
2010. okt. 27. 17:25
Nálunk ugyanez. Aztán olyan 8 hós kora körül újrakezdte, 1 évesen mondott pár szót. Most 20 hós és babanyelvből sztem felsőfokú nyelvvizsgája van. Kár hogy Nekem nincs :(
2010. okt. 27. 17:23
A 3 hónapos kislányom nagyon szépen gagyogott.De mostanában nem beszélget, kb.egy hete....volt valakinek hasonló tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook