Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ismeri valaki a festett, mintás bambuszfüggönyt, ami sűrű szálakból készült, és valamilyen kép van ráfestve? fórum

Ismeri valaki a festett, mintás bambuszfüggönyt, ami sűrű szálakból készült, és valamilyen kép van ráfestve? (tudásbázis kérdés)


5. 4ab67f870d (válaszként erre: 4. - 18f139611b)
2010. okt. 28. 13:49
Hát, nyolcezerért van az Ebay-en, azok között van szép. Fura, hogy nálunk nem terjedt el, pedig praktikus.
4. 18f139611b (válaszként erre: 1. - 4ab67f870d)
2010. okt. 28. 11:57
A kikában és a bricostorban már láttam, elég drága (10eFt körül) és kicsi a választék 2-3 féle van. Szerintem, amit ott lehet kapni, az nem is szép :(
3. 4ab67f870d (válaszként erre: 2. - Venezuela)
2010. okt. 28. 09:44
Amit én keresek, annak pont az a lényege, hogy nem feltekerhető, hanem függőleges hosszú szálakból áll, és egy képet ad ki. Végül is valóban nem térelválasztó, nekem ajtónyílásba kellene ajtó helyett, ezért írtam ezt :-) Itt nálunk kicsi kínai üzletek vannak, sajnos :-(
2010. okt. 27. 19:31

Tényleg jól néz ki!

Én már láttam ehhez hasonlót,de az nem térelválasztó volt,a napozó szőnyeghez tudnám hasonlítani,és kínaiban láttam!Pécsen az Ázsiában.

2010. okt. 27. 16:54

Sziasztok! Ismeri valaki a festett, mintás bambuszfüggönyt? Sűrű szálakból készült, és valamilyen kép van ráfestve. Magyarországon lehet ilyet kapni? Egyáltalán, ez a neve? Ha valaki megnézné, mire gondolok, az ebay.com-on a "bamboo curtain" címszó alatt láthat nagyon jópofákat, de itthon sehol sem találok ilyet. Valaki??


Köszönöm előre is! :-))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook