Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Yadine tablettát csak a mensi első napján vehetem be vagy bármelyik nap elkezdhetem szedni? fórum

Yadine tablettát csak a mensi első napján vehetem be vagy bármelyik nap elkezdhetem szedni? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 26. 19:38

Én ilyen témában mereven ragaszkodom az előíráshoz és azt gondolom hogy helyesen is teszem ez nem játék !!


Gondold csak el a szervezeted úgy mond programját, rendjét ciklusát zavarod meg ezzel ,hiszen te is tudod nem csak a menses a lényeg ami feltételezhetően zavarna ha harmincadika előtt lenne ,hanem a hormonálisan kavarsz be elindul a szervezetben egy folyamat peteérés stb stb és végül a megtermékenyítetlen petesejt kilökődésével zárul és te ezt akarod nagymértékben befolyásolni???????

Én azt gondolom nincs az a dolog ,alkalom vagy bármi ami ezt megérné.


Szerintem minden képen úgy alkalmazd a gyógyszert ahogy az az utasításon van hisz nem véletlenül írták le hisz ez a te érdekedet szolgálja !!

Remélem nem bánod hogy ilyen hosszan írtam :-))

Legyél okos csajszi!!

2010. okt. 26. 19:35
Szerintem pontosan szedd, különben bekavarsz magadnak. Mindig a mensi első napján kell kezdeni, vagy beveheted egészen az 5. napig, de akkor az adott hónapban kiegészítő védekezés kell.
3. alann (válaszként erre: 1. - Laura022)
2010. okt. 26. 19:25
Háááááát úgy kezd el szedni, ahogy a javaslat előírja, a gyógyszer nem játék.
2010. okt. 26. 19:22
szia.hát az biztos hogy nekem a doki azt mondta a mensi elsö napján.
2010. okt. 26. 19:20
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni,hogy most 2 hónapja abbahagytam a fogamzásgátlóm szedését. Most szeretném újra elkezdeni.Az a kérdésem,hogy csak a mensi első napján vehetem be vagy bármelyik nap elkezdhetem szedni? Yadine tablettát szedem amúgy.30-án kéne hogy megjöjjön,csak későbbre akarom tenni,és ha most elkezdem a gyógyszert szedni akkor megjön? Mert a gyógyszeren az áll,hogy a mensi első vagy 2.ik napján kell elkezdeni..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook