Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Karos Spa Zalakaros! fórum

Karos Spa Zalakaros! (beszélgetős fórum)


2010. okt. 28. 11:23
Én még nem voltam itt, de sok jót hallottam róla. Egyszer kipróbálom. Egy bajom van, kicsit drágák a belföldi wellness hotelek.
2010. okt. 26. 22:00
Nekünk 2-szer volt lehetőségünk itt nyaralni, imádjuk. Idén változékony volt az idő, sokszor bent fürödtünk, a gyerekek nagyon élvezték. Egész nap voltak gyerekprogramok, este pedig olyan programok amik gyereket és felnőttet is szórakoztatnak. Nagyon finomakat főztek. Még a pici fiamnak sem lett hasmenése sem a víztől sem az ételektől. Ha van lehetőségetek választani, akkor olyan időpontban menjetek, amikor tematikus hétvége van, pl. minimax. A honlapon mindig közlik.
2010. okt. 26. 19:45

Én a környéken lakom, tehát a szállodáról a szobákat illetően nem tudok mit mondani, mert itthon alszunk. ;) Viszont a wellness részlege szuper, oda szoktunk menni a kisfiammal babaúszásra. Van úszómedence, de van több másik medence is, pezsgőfürdőtől az élménymedencén át a gyermekpancsolóig minden. A szaunavilág szuper, sok-sok különböző kabinnal, más-más hőfokkal, párával, akármivel, illetve van szaunamester és órarend szerűen megvan, mikor milyen felöntések vannak naponta.

A személyzet kedves, a környezet is szép, nekem nagyon tetszik Zalakaros, mert szépséges helyeken lehet sétálni, szép nagy park van, ahol modern játszótér van. Van sok jó étterem, cukrászda, stb. Igaz, mi odaköltözni készülünk, de pihenni is nagyon szívesen mennék. Igaz, hogy a Hotel Karos Spa-ról volt a kérdés, de még a Gránit fürdő is nagyon szuper, tényleg érdemes oda is menni. Bár a hotelnek annyira jó a wellness részlege, hogy lehet, hogy az embernek eszébe sem jut a fürdőre átmenni.

Menjetek nyugodtan, azaz gyertek, nagyon szép hely! Viszont ha valaki az árat sokallja, ott van az Art Hotel is és mondjuk a Belenus, mindegyiknek van egy kisebb wellness részlege, árban viszont lényegesen olcsóbbak. A Belenus-ról pl. a vendégkönyvben dicshimnuszokat zengenek, épp a napokban olvasgattam. Nem hobbim ám az ilyesmi, csak én meg munka miatt böngészem a karosi hoteleket. :))

7. MMea
2010. okt. 26. 18:43
Nagyon jó hely, én már 2x is voltam, a wellness része első osztályú, minden igényt kielégít és ami a legjobb, hogy ott van a szállodán belül. Az étel is nagyon finom és bőséges, a szobák szép nagyok és tiszták, csak ajánlani tudom.
2010. okt. 26. 18:28
mi a múlt hét végén voltunk a férjemmel, igaz kettesben, a gyerekek maradtak itthon. az usuodatér tényleg tágas:uszómedence, élménymedence, pezsgőfürdő, és sodró medence. A kicsiknek van külön medence. van még jó forró termálvíz, és van kinti rész is, de oda nem mentünk, mert elég hűvös volt a víz. van szauna 4 féle +jégkamra. volt este gyerekprogram:Alma együttes koncert. van gyerekmegőrző minden nap. én megnéztem, szép tágas, jó játékokkal, felügyelettel. A szülőknek van szoli, masszázs. hát,nyak váll masszázs kettőnknek 11.000 ft volt. A szoba is jó volt, meg a kaja is . van bár, lehet kávézni koktélozni. szuper volt.
2010. okt. 26. 18:25
nekem álmaim szállodája lenne......ha egyszer eljutnánk, de ha fizetni kell drága....
4. krisztigabor (válaszként erre: 1. - Nikoka1)
2010. okt. 26. 18:22

Mi idén voltunk ebben a szállodában, valóban nagyon tágas a fürdője, és voltak gyermek programok, és animáció. Ez nyáron volt, de biztosan egész évben szokott lenni. Csúzda nincsen, csak a strandon, az nincsen messze, de véleményem szerint kár átmenni, mert a hotelben is van uszó-, és gyermek medence, pezsgőfürdő és felnőtteknek gyógyvíz. A szauna világ is terjedelmes.

Az apart hotel részben vannak családi szobák, mi ott voltunk, nagyon szépek, a fürdőben kád és tus is van, termál vízzel. Szerintem nagyon jól jártok ha elmentek.

2010. okt. 26. 18:16
Kifejezetten jó hely, a volt munkahelyemmel társszálloda, és akik voltak ott nyaralni, mind dicsérték.
2010. okt. 26. 18:10
Mi a nyáron voltunk Zalakaroson szép hely , van benti és kinti fürdési lehetőség(nyáron) , télen nem tudom. Azt mondták akik ott nyaraltak hogy olcsó a szállás, mi csak fürdeni mentünk.Kint van csúszda ,bent is egy azt hiszem ,bent nem nagyon voltunk.JÓ HELY szerintem.
2010. okt. 26. 18:03
Sziasztok! Tudtok valamit a Karos Spa-ról? Megleptek bennünket egy utalvánnyal ismerőseink és előtte felmérnénk a terepet! Úgy hallottam, hogy nagy uszodatere van, szépek és tágasak a szobák. Jó gyerekprogramok vannak meg animáció! Ennél többet tud valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook