Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tud valaki ajánlani egy jó gyerekorvost Érden vagy környékén? fórum

Tud valaki ajánlani egy jó gyerekorvost Érden vagy környékén? (tudásbázis kérdés)


17. Liza97 (válaszként erre: 16. - NagyÁ)
2016. márc. 1. 02:08

Sziasztok. (bajcsi)

Én Dr.Gyöngyösi Esztert nem ajánlom senkinek velünk a következö történt!!!!

Elkaptam egy virusos hörgöhurut gyulladást a 3 hónapos kisfiam elkapta tölem február 24-én mentünk vizsgáltar súlymérés,hosszúság, stb. Emlitettem neki hogy lehet elkapott tölem valamit akkor még nem tudtam mi bajom.ő köszölte hogy biztos csak férre nyelte az anya tejet azért köhög (hurutosan) és folyik az orra. Nyugodjak meg holnapra semmi baja nem lessz. Hát nem ugy volt 28 án rohantam vele akorházba miután elmentem ügyeletre és kiderült mi bajom ott megvizsgápták és mondták ha rosszabodik menyulünk vissza ha nemmásnap menjünk mindkette háziorvoshoz úgy lett. 29. Elmentünk kivártuk a sort hozzá teszem a tüntetési nap miatt teli volt a rendelö igazoláskérőkkel tudta hogy betegek vagyunk nem hívott be minket hamarabb. Sorra kerültünk és mondta vetköztessem le a kicsit ő kicsit kaksis voltigy töröljem meg gyorsan mert sokan jöttek még utánunk közbe átment a védő nőhöz le is passzolt minket neki ott várta a kicsi meztelenül sirva mivel éhes is volt 15 percig mire a védőnő szolt neki hogy jöjön már megvizsgálta felületesen majd mondtam neoi mivel antibiotikumot szede és a dokimideiglenes szoptatás felfügesztést rendelt el hogy irjon már nekem tápszert mert vénnye fele annyi akkor ö közölte velem hogy a vény orvosi javaslattal van és ö nem javasolja a tápszert mert hogy az antibiotikum csak hasfájást okoz a kicsinek így nyugottan etethetem jah és hozzá teszem hogy alig van tejem mivel betegség mitt lassabban termelödik hogy nem elég a kicsinek látom hogy éhes. Közölte velem erre is hogy nen ír tápszert mert nen javasolja vegyem meg dupla áron ö szerinte jop fejlödik a gyere. Konkrétan azt várja el tölem hogy éhezzen a gyerek 2 hétig legyen egy kis fügyása és majdd akkor fel ír még annyi hogy én tápszer ellenes vagyok de nem fogm hagyni hogy a fiamm éhezzen ezért megvettem dupla árün jah és még a védő nő is belátta hogy igazam van de nem száphat vele szembe. Én elfogok menni a fölöteséhez és feljelentést fogok tenni ellene mert neki a gyerek javát kéne nézni és nem veszekedni velem mert én viszem hajnal3 kor babakocsiban sétálni 4 óra sírás után mert éhes és kevés a tejem nem ő és teszem hozzá ö csak havonta látja a gyerekt. (nekem a kisöcsém az ö figyelmetlensége miatt hunyt el 4 hónaposan) szoval ennyit a gyöngyösi eszrröl én nem ajánlom senkinek aki a gyerekei érdekét tartja a szeme elött az inkább menjen messzebre de ne válassza őt!!!!

Remélem hisztek nekem és bocsánat a helyes írásért telfonrol írtam. Sok szerencsét erőt és egésséget kivánok mindenkinek.

16. NagyÁ
2011. márc. 1. 18:56

14-es hozzászólásban említett gyerekorvost és váltótársát senkinek se ajánlom!!!!! (Bajcsy)

Minimum 2 órás várakozás (nem ritka a 3 órás se), keveri a beteg, egészséges és fertőző rendelést. (ennek igen örülünk, ha csak pl. oltás vagy igazolás kell, és 2-3 hétig betegek utána)

Határozatlanok és rosszindulatúak.

15. Renkababa (válaszként erre: 14. - Kicsinikol)
2010. okt. 28. 19:00
Ha gond volt nekünk kijött az orvos.Nem kellett becipelnünk a gyerkőcöt pl ha lázas volt vagy ilyesmi..
2010. okt. 27. 12:04
Majd eldöntöm akkor... Mivel viszonylag sokszor járnunk kell lehet, hogy a Kozaróczyt nézem meg.Vagy a Makay Erika.Ő is szimpi így látatlanúl.A mienk olyan volt, hogy ha magas láza volt a gyereknek vagy hányt akkor is berendelt de mivel nem mentem csak másnap mikor jobban lett még ő vágta a pofákat:-(Nem értette, hogy mért nem teszem így ki a gyereket a min.2 óra várakozásnak.Még gyógyszert sem írt fel mindíg recept nélkülieket mondott.Hát köszönöm.Egyébként a Gyöngyössy Eszter volt a Bajcsyn.
13. pierrot (válaszként erre: 4. - 7ccca78f49)
2010. okt. 27. 08:41
Szia ! Sokan járnak hozzá gondolom,mert az SZTk-ban rendel, ugye ?
2010. okt. 26. 20:14
Köszönöm csajok! Akkor most melyiket válasszam? Milyen időközönként jártok hozzájuk? Milyen idősek a dokik? Érdekelne Benkő Márta,Makay Erika és Kozaróczy Károly is! Egyébként a Kozaróczy lenne legközelebb de ez nem szempont.Mindenkihez szólna a kérdésem:-))Köszönöm
11. Renkababa (válaszként erre: 7. - Pierrot)
2010. okt. 26. 20:01
Ja, az még kimaradt, hogy mióta az eszemet tudom jártunk oda, de annyi biztos, hogy a legkisebb öcsém szinte születésétől kezdve oda, én meg még kb 20 évesen is oda voltam bejelentve. Énis nemrég vitettem át a kartonomat a felnőtt dokihoz. Szóval gyakorlatilag 0-18 évesig mindenki mehet:) Tárnokhoz valóban ez van legközelebb Érden.
2010. okt. 26. 19:59
Kozaróczy Károly viszonylag idősebb..Vagyis most néztem meg, 59. Mi nagyon szerettük, mert jó doki. Érdemes megpróbálni sztem.
9. Renkababa (válaszként erre: 8. - Renkababa)
2010. okt. 26. 19:56
Az kimaradt, hogy a fejjel koccoltak, azt varrta össze.
8. Renkababa (válaszként erre: 5. - 1d3fab072d)
2010. okt. 26. 19:56
Egyszer történt, hogy öcsém a suliban összekoccolt egy lánnyal, elvitték ehhez a dokihoz, aztán mikor apám megtudta bevitte a kórházba, hogy nézzék meg. Kiderült, hogy ez a Jánosi összevarta ahelyett hogy egy ragtapaszt tett volna rá, annyi is elég lett volna, nem volt komoly a sérülés. Ennyit róla..
7. pierrot (válaszként erre: 3. - Renkababa)
2010. okt. 26. 15:43
Szia ! Engem is érdekelne jó gyerekorvos Érden. MI nemsokára Tárnokra fogunk költözni, és vagy oda vagy Érdre vinném a kislányomat. Eddig a XI.kerben laktunk. A Bagoly u. közel lenne, milyen ez a Kozaróczy Károly ? Fiatal, idős ? Mióta jártatok hozzá ? Kicsi gyerekkel v. nagyobbal ? Pontosan hol van a rendelője ? Köszi ! Pierrot
6. gota
2010. okt. 26. 15:34

Dr Benkó Márta


Mi most is hozzá járunk, mi Jánosi dr-tól mentünk át, nem voltunk megelégedve vele.

2010. okt. 26. 15:32

dr. Jánosi, a bem téren.

Én is anno hozzá jártam.

4. 7ccca78f49 (válaszként erre: 1. - Kicsinikol)
2010. okt. 26. 15:03
Én is Dr. Makay Erikát javaslom, az érdi sztk-ban rendel, nagyon jó szaktudású, alapos, volt hogy házhoz járt ki injekciózni a gyereket amikor tüdőgyulladása volt, és nem akart semmit elfogadni.
2010. okt. 26. 15:02
Nekem a Kozaróczy Károly volt a gyerekorvosom, a legutóbb a Bagoly utcában volt a rendelője. De sztem még most is ott van. Kitől szeretnél eljönni?
2. a10e31f3b5 (válaszként erre: 1. - Kicsinikol)
2010. okt. 26. 14:50
Dr Makay Erika, Érden.
2010. okt. 26. 14:36
Szeretnék gyerekorvost váltani.Tud valaki ajánlani egy jó orvost Érd vagy környékén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook