Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalatokat, véleményeket szeretnék izomstimuláló gépekről fórum

Tapasztalatokat, véleményeket szeretnék izomstimuláló gépekről (beszélgetős fórum)


6. nyuce (válaszként erre: 5. - Drotyka)
2010. okt. 25. 19:11
Elvileg most én is egy komolyabb tappancsoson gondolkozom. :) Remélem én nem leszek lusta
2010. okt. 25. 18:52
Nekem komolyabb "tappancsos" gépem volt, nagyon jó eredményeket értem volna el vele ha nem lettem volna lusta ragasztgatni őket minden nap :)
4. Pirosalma (válaszként erre: 1. - Nyuce)
2010. okt. 25. 18:45
A baj az, hogy hiába van izom-összehúzódás, ha az izom terheletlenül dolgozik, így az izomnövekedés minimális lesz.
2010. okt. 25. 18:43
de az abtronic elromlott,egy idő után már új elemmel se működött...a masszírozó gép konnektoros volt,így az még működik:)
2010. okt. 25. 18:42

nekem volt abtronicom(asziszem jól írom),ilyen elektromos övem,ami bizsergette,remegtette a hasam.Nagyon jót tett neki,látszódtak is az izmaim,de a zsírt nem tűntette el:)


Anyukámnak,mamámnak pedig volt masszírozó gépe,kicsit nagybb mint egy távirányító,és annak voltak cserélhető fejei(pl tüskés,sima,fém),amik szintén bizsergetősek voltak,fokozatokkal.Fájdalomra ezek jók voltak,pl hátra,fejre használták.

2010. okt. 25. 18:39

Sziasztok!


Izomstimulálóról szeretnék tapasztalatokat. Azt olvatam, hogy fájdalomcsillapításra (pl:gerinc), izomlazításra, de még zsírégetésre, izomfeszesítésre is alkalmas lehet. Vélemény, tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook