Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tud valaki ajánlani nekem intim plasztikai sebész doktornőt? fórum

Tud valaki ajánlani nekem intim plasztikai sebész doktornőt? (tudásbázis kérdés)


10. irma87
2017. márc. 22. 18:28
Sziasztok! Nekem 2 hete volt a műtétem. Dr. Novot Béla és dr. Végh Miklós végezte. Nagyon kedvesek, szimpatikusak, türelmesek, megválaszolták minden kérdésemet.Nagyon ajánlom Őket a legjobbak és megfizethető áron dolgoznak!!! A konzultáción megvizsgáltak és ott megbeszéltünk mindent. Teljesen ingyenes a vizsgálat. Maga a műtét 200 000Ft. Nekem a műtét pihenéssel törént :)) Teljesen probléma mentesen zajlott. Nagyon jól beadták az injekciót, ami nem volt annyira kellemes 10 skálán 5 re fájt, szóval túl lehet élni. Nem éreztem semmit végig. Pihengettem :))A műtét maga 1 óra volt. Mindenki nagyon kedves és odafigyelő volt a műtőben is. Maga a klinika is nagyon nyugodt környezetben van a szoba amit kaptam nagyon tiszta és szép volt.Tőlem csillagos 5 st kaptak minden tekintetben! A műtét után 1,5 órával kiment az érzéstelenítő nahát az kellemetlen volt, mondhatni csillagokat láttam, de a cataflam bevétele után csökkent a fájdalom. csak aznap véreztem másnapra elmúlt, a tisztálkodás a 4 dik naptól kezdett nagyon jó érzés lenni a vízsugár előtte elég érzékenyen érintett, nem ajánlom csak nagyon finom sebességre állítsátok és az ujjatokat tegyétek oda és ugy adagoljátok. Minden wc után megmostam+betadin. bugyi nélkül voltam 1 hétig nem mentem sehova. Álltam, feküdtem csak, ülni semmi esetre sem. Feldagad amugy belilul,bekékül. és elég viccesen mész :) a fájdalom és a kellemetlen érzés 8 nap után elmúlt nekem. Hálistennek a pisi soha nem csípte. Olyan 10 dik naptól tudok ülni de csak azt is lightosba,nem azért mert fáj csak figyelek rá nagyon. cicanadrág skinny jeans még kellemetlen ugyhogy bő ülepű farmerokban dolgozok. Normálisan tudok menni mostmár. Napról napra egyre szebb már nincs egyáltalán bedagadva. Mondhatni újra született és ez még csak szebb lesz :))) Nagyon örülök, hogy rászántam magam, hamarabb kellett volna. Nagyon hálás vagy a 2 orvosomnak! Máshoz nem mennék!Ajánlom mindenkinek!:))
2013. jún. 7. 10:57

Sziasztok!


Érdekelne,hogy volt már-e valaki Székesfehérváron kisajak műtéten és ha igen,kit ajánlanátok és nagyjából mennyibe került mindennel együtt a műtét?Nagyon hálás lennék,ha kapnék privát üzenetet olyantól,aki tudna nekem ebben pár infóval szolgálni:) Előre is köszönöm!

További szép napot!

2010. okt. 25. 15:38
okés köszi
2010. okt. 25. 14:23

Megírtam priviben, ha érdekel a véleményem.


Mert itt a Hoxának is van talán ilyen Kapcsolata...s én nagyon szeretem a Hoxáékat:))) NEM akarok belerondítani az Ő SzuperPortáljukba.

2010. okt. 25. 14:01
a kisajakműtét érdekelne.
2010. okt. 25. 14:00
most hívtam Őket telefonon mit "ALKOTNAK"pl:kisajakműtét stb...
2010. okt. 25. 13:58
mi érdekel?:)))
2010. okt. 25. 13:51
bővebben?:)
2010. okt. 25. 13:48
Igen tudok a Barátnőm Barátnője Ő:)))
2010. okt. 25. 13:45
vki esetleg tudna nekem ajánlani?köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook