Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A hírességek nem félnek, hogy ilyen bátran beharangozzák, hogy várandósak? fórum

A hírességek nem félnek, hogy ilyen bátran beharangozzák, hogy várandósak? (tudásbázis kérdés)


13. zebracsikó (válaszként erre: 11. - Narancsika)
2010. okt. 25. 17:15
Palotás Petra is elvetélt egyszer, Celine Dion is, nem hisezm, hogy az orvosi ellátásban van a hiba.
2010. okt. 25. 16:18

A hírességek legyen az külföldi, vagy magyar ez a trendi, aki rendszerint veszi a pletyka rovatokat és azt olvassa az ilyenek imádnak reflektor fényben lenni, mert a pénzt hoz nekik a konyhára. Őket is érheti baj, nem csak az egyszerű embereket, de nem mindegyik beszél róla szívesen. Az olvasókat ilyen

szokásos szenzáció hajhászás köti mindig legyen olyan hír, amin csámcsogni lehet. A várandósság is

elég jól jövedelmező a sztároknak. Üdv.Ágnes

2010. okt. 25. 16:04

Igen,arra gondoltam,hogy ha baj történik a babával.Sajnos velem is megtörtént,amitöl minden anya retteg,megmutatta az élet mennyire kegyetlen tud lenni.Na pl. én amiket a korházban tapasztaltam,emberi(női)sorsokat,regényt irhatnék belöle.Csak 1 példa:Erös Antonia:"idös",cukorbeteg és ikreket várt.Gond nélkül kihordta.Én meg itt vagyok,egészséges,sportolok vagyunk és tessék...ezen törtem az agyam,hogy mi akadályozhatná meg ezt...igazábol tudom mi.Ha olyan orvos néz meg,aki ért hozzá és akinek jo vaskosan tejelek.Sztem ennyi lehet.Én még nem hallottam sztárokrol koraszülést,csak ilyen "pórnéptöl"ahonnan én jövök...

:)

2010. okt. 25. 13:19
Ha elvetélnek az is hír. Ez a tőkéjük.
9. jozsi.38 (válaszként erre: 7. - 39ff6fe670)
2010. okt. 25. 13:17
ezt általában akkor jelentik be, amikor igencsak félidő felé vannak, vagyis nem az elején, amikor még akár vetélhetnek is, mert arról kevésbé nyilatkoznának, de ez alól palotás petra volt a kivétel eddig :)
8. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Narancsika)
2010. okt. 25. 13:16
De igen! Attól hogy nem beszélnek eleget róluk.
7. 39ff6fe670 (válaszként erre: 6. - Jozsi.38)
2010. okt. 25. 13:13
:))) inkább arra gondolt szerintem a fórum indító, hogy attól nem-e tartanak-e, hogy esetleg baj van a babával vagy a terhességgel..
2010. okt. 25. 13:12
mitől kellene félniük? őket biztos nem rúgja ki a főnök csak úgy egy ilyen hír hallatán
2010. okt. 25. 13:06

Egyeseknek (nem a többségn szerintem) lehet az a lényeg, hogy beszéljenek róluk... ha az örömükről írnak akkor az a jó, ha a bánatukról, akkor az.


De nem vágom.. lehet nem is tudnák titokban tartani..

2010. okt. 25. 13:04
Köszi:)Megmentettél.Épp azt probáltam megirni qui76-nak,hogy miért gondolom igy,de nem tudom magam kifejezni,aztán meg én tüntem magam számára hülyének:)
2010. okt. 25. 12:56

Gondolom mire gondolsz :)


Amikor beharangozzák akkor már 14-15 hetes a babájuk...... vagy még több....

2010. okt. 25. 12:53
Mégis mitől?
2010. okt. 25. 12:52
A hírességek bátran beharangozzák, hogy várandósak.Nem félnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook