Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen ruhában edzünk edzőteremben? fórum

Milyen ruhában edzünk edzőteremben? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 25. 13:45
Bementem az edzőterembe először, egy edző 2 féle tervet állított nekem össze. Nem kért pénzt és utána is szívesen segített, ha megkérdeztem valamit.
15. Tücke
2010. okt. 25. 13:40
de pl ha sikerül egy kis edzőtermet találnod mint ahova én is lejártam akkor a srácok kézségesen segítenek kitalálni mi a legjobb neked:DDD főleg mert ez a dolguk hogy ne történjen ott sérülés nahh meg a szép nőknek vagy sportos nőknek nem igen tudnak ellenállni :DDDDD
14. Tücke
2010. okt. 25. 13:38
lehet jobb lenne ha elmennél akkor egy kick box aerobicra :D
13. yousei (válaszként erre: 11. - Tücke)
2010. okt. 25. 13:05
Csak az a baj, hogy nincsen rá pénzbeli keretem egy edzőhöz. Terembe még le tudok jutni... Mert igazándiból vissza szeretnék menni küzdősportozni, ilyen alapozóst szeretnék. A harcművészetben különösképpen a testünk alsó részét használjuk, s azt szeretném jobban szintre hozni.
12. Bichi (válaszként erre: 10. - Yousei)
2010. okt. 25. 13:03
Ne várj itt edzéstervet, mert az úgysem lenne hiteles.Egyébként a neten ha rákeresel találsz ezret, de szerintem azok sokat nem érnek. Főleg azért, mert az első és legfontosabb az, hogy személyre szabott legyen, a másik, hogy helyesen végezd el a gyakorlatot, megfelelően válaszd meg a súlyt, stb. Enélkül tízszer annyi időt fogsz áldozni valamire, amire tizedannyi is elég lenne. Ráadásul, ha a rossz mozdulat rögzül, az is elég sérülésveszélyes lehet. Szerintem kérj a teremben segítséget, és hidd el, egy személyi edző 2-3 alkalommal való segítsége is megéri az árat...
11. Tücke
2010. okt. 25. 13:01
ha találsz ott egy edzőt akkor szivesen segítenek az elején megéri kikérni a segítségüket mert ők látják rajtad hogy mi lehet a legjobb neked.. meg attól függ mit akarsz megmozgatni magadon vagy esetleg miből szeretnél fogyni....
10. yousei
2010. okt. 25. 13:00
Köszönöm:) S esetleg valamelyikőtök tudna nekem edzéstervben segíteni?
2010. okt. 25. 12:58
kényelmesbe amiben jó érzi magát az ember
8. Bichi (válaszként erre: 4. - Yousei)
2010. okt. 25. 12:56

Sima jogging alsóba is járnak, nem kell feltétlenül feszülől. Attól mert ducibb vagy, még nem kell feltétlenül lógós póló, de ha a szűkebb feszélyez, akkor az is tökéletes.

Egyébkként ha egyszer elmész, rájösz magad is, hogy mindenféle öltözetben járnak a terembe emberek. Az egyik a legújabb divatszerkóban, a másik pedig olyan ruhában, amiben ásni sem mennék ki a kertbe. Úgyhogy csak nyugodtan bármiben, amiben jól érzed magad :)

2010. okt. 25. 12:55

Lógós pólóban is edzhetsz. A nagyon vékonyak feszülős cuccokban vannak, ahogy észrevettem, de változó az öltözködés. Én néha rövid nadrágban edzek, de általában bővebb szárú, zsebesben vagyok, ami nem tapad rá a lábra. Szoktam felvenni lógós pólót is.

Az a lényeg, hogy kényelmes ruhában legyél, mások úgy sem azzal foglalkoznak, mi van rajtad. Igaz, mindig azt szoktam nézni, hogy senki ne nézze, mikor majd meg akarok fulladni 10 perc ellipszis tréner után. :)

2010. okt. 25. 12:52
Ne szabadidőbe,inkább fitnessruhát szerezz be erre az "alkalomra".Teshezálló nadrág,ez a legkényelmesebb szerintem,és egy olyan felső amiben fesztelenül tudsz mozogni anélkül hogy felcsúszna,stb.
2010. okt. 25. 12:52
Én duci vagyok, és simulós elasztikus nadrágban és egy fekete bő pólóban szoktam tornázni.
2010. okt. 25. 12:50
S aki ducibb? Akkor lógós póló? Nadrágokból viszont csak ezt a fenékre simulós fajtát láttam.
2010. okt. 25. 12:49

mindenképpen olyanba edzél, amiben kényelemsen érzed magad és nem feszélyez.


én egy feszülős hosszú edzőnadrágba szoktam (nem látszik rajta ha izzadok) és egy fekete felsőbe. vastagabb pántos, az is pamutból van.

2010. okt. 25. 12:48
Csakis valami kényelmesben:-)
2010. okt. 25. 12:46
Mert nem tudom. Nem igazán voltam még edzőteremben. És most szeretnék venni valamilyen cuccost. Szabadidőruha? És a fölső milyen? Tudom, nem hódítani megy az ember, de annyira kirívó se szeretnék lenni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook