Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció / lombik és a szabadság fórum

Inszemináció / lombik és a szabadság (beszélgetős fórum)


1 2
41. dubadri (válaszként erre: 40. - 489b5f4939)
2010. okt. 30. 15:36
köszi,én is abban bizok,hogy másodszorra nem fog kib...ni velünk a sors!!!! :)
2010. okt. 30. 08:52

Adri! Neked is átolvastam az egész naplód... Borzalmas dolgokat éltél át, most már mindennek rendben KELL mennie!


Rendben, Kia.

39. Kia81 (válaszként erre: 37. - 489b5f4939)
2010. okt. 28. 22:55

Köszi a megtiszteltetést. :-)

Majd számolj be a fejleményekről. Másfél hét, nem is olyan sok, de tudom, mert én is átéltem, és jelenleg is átélem, hogy ilyenkor mennyire lassan telik az idő. Kitartás!

2010. okt. 28. 20:20
köszi csajok a biztatást,nagyon jól esik! :)
2010. okt. 28. 19:22

Adri: nagyon drukkolok én is!!


Kia: másfél hét múlva tudok csak bővebb infót, akkor lesz UH-m, és akkor beszélek az endós dokival. Jól kifaggatom majd! Nehéz a várakozási idő! Elolvastam a blogod, és hűséges olvasód leszek :-)

36. 8620065b28 (válaszként erre: 33. - Dubadri)
2010. okt. 28. 14:08
Szia! Nagyon drukkolok!Nagyon jók az esélyek, nekünk anno jún.28-án volt inszem, és csak júl.22-én láttak életjelet, azt követő héten már a szívhangját is hallottuk. Szóval hajrá!! :)
35. dubadri (válaszként erre: 34. - Kia81)
2010. okt. 28. 12:19
azt teszem :)
34. Kia81 (válaszként erre: 33. - Dubadri)
2010. okt. 28. 12:14
Pihenj sokat!!!!!
33. dubadri (válaszként erre: 32. - Kia81)
2010. okt. 28. 11:51

igen,inszem volt okt.6-7-én!

köszi a drukkot! :)

32. Kia81 (válaszként erre: 30. - Dubadri)
2010. okt. 28. 11:49
Szia! Drukkolok nagyon, hogy legközelebb életjelenséget is lássatok! Inszem-en voltál, ugye?
31. Kia81 (válaszként erre: 29. - 489b5f4939)
2010. okt. 28. 11:47
Szia! Sajnos nem ismerem ezt a betegséget. Mikor dől el, hogy mehet a lombik, vagy sem?
2010. okt. 28. 11:26

sziasztok!

Megjöttem dokitól. Egyenlőre egy 7 mm-s petezsákot látott, de életjelenséget még nem! :(

Jövő 7 szerdán ismét uh! Remélem életre kel az én kis drágám! :)

2010. okt. 27. 19:16

Köszi Kia elolvasom :-)

Nem tudom mennyire ismered ezt a betegséget, endometriózisom van (műtöttek), és jelenleg is injekciós kúrán vagyok, most lesz a 3. hónapom. Ekkor lesz UH és akkor dől el, lesz-e még 3 hónapos kúra, vagy jöhet az inszem/lombik. Hogy melyik az párocska katonáitól is függ. Hamarosan ez is kiderül. Remélem minőségi "cucca" lesz/van, és kezdődhet az inszem.

28. dubadri (válaszként erre: 24. - 489b5f4939)
2010. okt. 27. 11:16

köszi a drukkot!

Inszem után is veszélyeztetett terhes voltam,de azért mert 3 baba volt! (csak volt) :(

27. Kia81 (válaszként erre: 26. - 489b5f4939)
2010. okt. 27. 08:42

Örülök, ha tudok segíteni. Egyébként félre írtam: tornára nem megyek (a lehet helyett) :-)

itt még több infót írok: www.lombikbebi.blogspot.com


Egyébként te hol tartasz?

2010. okt. 26. 21:59

De jó, hogy megírtad nekem, most már ezt is tudom :-) Tényleg köszönöm :-)

Tényleg nagyon sok mindent hallani, próbálom szűrni az infókat.

Szívből kívánom, hogy mihamarabb sikerüljön!!!

25. Kia81 (válaszként erre: 24. - 489b5f4939)
2010. okt. 26. 20:41

Jogilag rögtön veszélyeztetett terhes leszel, de nem kell otthon lenned, ha nincs probléma.

A beültetés nem ciklus naphoz köthető, hanem, hogy mikor érnek meg a petéid, illetve a leszívás után mennyi idő (48-72 óra) kell ahhoz, hogy szépen osztódjanak.

Ha sikerült, a munkahelyemen akkor sem mondom el, hanem csak annyit, hogy így sikerült. :-)

Én is mindent megteszek, mondjuk tornára nem lehet. Az az igazság, hogy minél többet olvasol, annál több dolgot hallasz, és azokat képtelenség mind megtenni.

2010. okt. 26. 17:53

Ha valakinek inszemes vagy lombikos babája születik, akkor veszélyeztetett terhes is lesz?


A beültetés hányadik ciklusnapon történik?


Adri drukkolok ám, hogy igaz legyen, amit a teszt mutattot! Aki meg még vár a babára annak sok erőt és mielőbbi zebracsíkot kívánok :-)


Kia, ha sikerül, akkor utána elmondod bent? Vagy "hagyod" őket abban a hitben, hogy természetes úton történt?


Én mindent ki akarok próbálni amit csak lehet: Arwen torna, sós ülőfürdő, lúgosítás... A lúgosítást már most próbálgatom, de majd fogok venni lúgosító teát, a terhesvitamint meg már szedem egy ideje. Meg akarok tenni mindent a babáért, hogy aztán beköltözhessen hozzánk. Lehet még ennél többet is?

23. Kia81
2010. okt. 26. 12:17
ok :-)
22. dubadri (válaszként erre: 21. - Kia81)
2010. okt. 26. 12:09
oké,majd beszámolok! :)
21. Kia81
2010. okt. 26. 12:05

Szia! Köszöbjük az infót. Sajnos én nem tehetem meg, hogy otthon legyek, egy hetet sikerült csak kicsikarnom. De majd meglátjuk hogy alakul.

Minden esetre a karácsonyi nagytakarítást a most következő hétvégére előre hoztuk. :-))

Gratulálunk, és ha van időd, számolj majd be csütörtökön, hogy mit láttál, hallottál. :-)

2010. okt. 26. 12:00

sziasztok!

Nekem is volt már 3 inszeminációm.Az 1.sikerült,csak sajnos a 23.héten a hármasikreim feladták a harcot! :(

Azóta volt 1 sikertelen inszeminációm,és a 3. pedig mostanság volt,és ha lehet hinni a tesztnek,akkor sikerült! :) Csütörtökön megyek az első uh-ra!

Én a 2 sikeresnél végig itthon voltam,a 2.sikertelennél dolgoztam.

Én mindenkinek azt javaslom,aki megteheti,legalább a 2 hét várakozási időt maradjon otthon a fenekén! :)

Én is könyvelőirodában dolgozok,és nem megterhelő,de azért jobb itthon pihenni,és nem törődni a munkával!

Ha pontosan érdekel vkit az inszem menete (Pécsen)akkor a naplómban megtalálja!

Sok sikert mindenkinek!

19. Kia81 (válaszként erre: 18. - Banita76)
2010. okt. 26. 11:45
Köszönöm! Már csak egy hónap.....
18. Banita76 (válaszként erre: 17. - Kia81)
2010. okt. 26. 11:32
Sok sikert kívánok neked!
17. Kia81 (válaszként erre: 15. - Banita76)
2010. okt. 26. 10:34
És micsoda szép kislányod lett! :-))
16. Kia81 (válaszként erre: 15. - Banita76)
2010. okt. 26. 10:34

Szia Banita!

Köszönjük, hogy írtál.

Gratulálunk!!!!!!!!!!!!!!!

2010. okt. 26. 10:29

Szia!

Nekem lombik volt. Ahogy elkezdtük az injekciózást kétnaponta kellett menni vérvételre és UH-ra, majd a beültetés után két hétig otthon pihentem. Elsőnek nem sikerült, így másnap mentem dolgozni, de a második már sikeres volt, és én utána már végig táppénzen voltam.

14. Kia81 (válaszként erre: 13. - 489b5f4939)
2010. okt. 25. 22:18
Szia! Nálam dettó ugyanez a helyzet. Nem tudják bent, és nem is fogom elmondani. Ezért is nehéz. De eddig, május óta, sikerült titokban tartani.
2010. okt. 25. 20:49

Nagyon köszönöm mindenkinek a hozzászólását! Én is a Baross utcába járok a dokimhoz, gondolom ott lesz nekem is az inszem vagy a lombik. Csak tudnám már, hogy melyik, hogy felkészülhessek.


A munkahelyemen senkinek nem mondom, hogy mi van, ezért is tettem fel a kérdést, mert még van pár nap szabim, hogy hogy osszam be, ha esetleg már idén indulhatna a dolog (persze ez sem biztos).


Irodában dolgozok, de jövök-megyek napközben sokat... Nem olyan megterhelő. Csak nem tudom hogy fogom titkolni :-( Ezért gondoltam szabira, mert ha táppénz lenne, akkor tuti kérdezősködnének, mint a műtétemkor. Ezt meg nem akarom.

2010. okt. 25. 04:39

Sziasztok! Gondoltam én is leírom tapasztalataim, történetem, hátha valakinek erőt és segítséget nyújt:


Nekünk 3 inszemünk volt, jelenleg 20 hetes kismami vagyok.

Az első kettőnél feküdtem, kíméltem magam, gyakorlatilag nagyon szigorúan vigyáztam magamra. A 3.alkalommal közölték, hogy csak azért csinálják meg csak az inszemet, mert nekem 9 petesejtem is megérett, kicsit túlstimuláltak, de a páromnak a kiskatonái csak 1,5millióan voltak összesen (inszemnél ugyebár kb.5 millió mozgóval csinálják)...szóval felhelyezték, de mondták, hogy kérjünk lombikta időpontot. Be is jelentkeztünk júniusban konultációra, okt.13-ra kaptunk időpontot.

ezt követően mondanom sem kell, neki álltunk kerítést festeni, nagy kertalakítás, munka ezerrel, házasélet, stb.. aztán jött a meglepi...

Elmentünk egy hosszú hétvégére Esztergomba, ahol halászlevet ettem, majd céklát kívántam (nem eszem céklát, gyűlöltem, halászlevet+szőkőévente) Férjecském mondta, hogy ez gyanús, vegyünk egy tesztet. Még mérges is voltam rá egy kicsit, hogy miért ébreszt hiú reményeket, mikor kerek-perec kijelentették, hogy közel 0% az esélyünk (ezt szó szerint így mondták) És láss csodát: mehjelent a 2 csík :)

Jelenleg várjuk a mi kis Tündérkénket, Zsófi babát.


Viszont az tény, hogy a stimulálás alatt az egyik legfontosabb: ami 6 óra, az 6 óra és nem 6 óra 20 perc, ha szúrnod kell magad, vagy bevenni a gyógyszert, ahogy ezt az előttem szólok is írták.


Nekem sajnos mindig szabit kellett kivennem, mert mire elkészült a vérvétel+uh, min. fél nap volt.


Inszem után szeintem felesleges feküdeni, csak ne nagy takaríts, ne emelj, a dokim szerint úgy viselkdej, mintha már kisbabát várnál.

Mindenkinek sok sikert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook