Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudja valaki hol lehet kapni Dr. Hauschka termékeket? fórum

Tudja valaki hol lehet kapni Dr. Hauschka termékeket? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 25. 17:20
Sztem túlzás ez a "csak ezt használd" dolog. Ez akkor igaz, ha pl hauschkától van vmi terméked, ami ugye teljesen bio és növényi és nincs semmi szintetikus, káros anyag benne, de te emellé használsz egy clinique-t vagy vagy bármilyen más szintetikus cuccot...akkor aztán össze tud keveredni a dolog és a bőröd nem tudja mi legyen, mert a szitetikus termékek másképp dolgoznak, azok inkább gyors tüneti változást hoznak, mert bevonják az arcot, ezáltal rövidtávon szép a bőr, de később, évek múlva megbánja aki ezt használja, mert a bőre teljsen hozzászokik és ha nem keni, nagyon gáz lesz (főleg szemránckrémnél igaz ez). a natúrcuccok meg lassabban dolgoznak, de hosszabb távon neghálálja a bőr. Így sztem bio, növényi kozmetikmokat "keverhetsz". Semmi baj nincs abból, ha van egy hauschka tisztítókrémed meg más tonikod, vagy krémed. Én azt hallottam, h az ilcsi arctejek sokkal jobbak, mint a hauschkás. De valamiből meg a hauschka a jobb. Ki kell tapasztalni. Nem feltétlen minden hauschka termék jó.
2010. okt. 25. 14:28

Bioboltban,kozmetikusnál,iiletve neten rendelve lehet kapni.Én használtam,szerettem,mert gyönyörű tőle a bőröm.Az egyetlen hátránya,hogy amellett,hogy nem éppen olcsó,nagyon nem gazdaságos.Míg a tonik elég 3 hónapra,addig a krém 1-re,a mélytisztító meg még annyira sem :S

A bioboltokban kapsz tájákoztató füzetet a termékekről,és ingyenes jótanácsokat :)


Anthico:én sem értek veled egyet.Minden termékcsalád gyártója ezt fújja,mert neki ez az érdeke.Kozmetikusként használtam egy termékcsaládot,de az összehúzó masszkal nem voltam megelégedve,kevés volt,váltottam.Senkinek semmi baja nem lett,sőt...a hauschka működése nem tér el az átlagtól,a kezelés eltérő,nem megszokott.Személy szerint az Ilcsit pl. "veszélyesebbenek" tartom.

8. Anthico (válaszként erre: 7. - Emagdi)
2010. okt. 25. 11:29

Mivel másképp hat, ezért egy teljesen más tonik gallyra tudja vágni a mechanizmust. Ergo feleslegesen dob ki az ember 4-6000 Ft-ot egy arckrémre, mert nem hagyja rendesen hatni.

Én ezért használok más termékcsaládot, mert jelenleg nem engedhetem meg, h mindenem Dr Hauschka legyen.

7. emagdi (válaszként erre: 6. - Anthico)
2010. okt. 25. 10:05
lehet, hogy így van, de azért szerintem ezt sem kell túlmisztifikálni:))
2010. okt. 25. 09:28

Rengeteg bioboltban lehet kapni, valamint olyan kozmetikusoknál, akik végeznek ilyen kezeléseket.

Egy nagyon fontos dolgot megemlítenék: aki erre a termékcsaládra adja a fejét, annak nem szabad másmilyen krémet kenni magára. Azaz nem szabad keverni, h valami másmilyen arctisztító tejjel+tonikkal mész át az arcodon, aztán kensz rá Hauschka arckrémet. De ez le is van írva a honlapjukon. Mellesleg ajánlják, h inkább kozmetikushoz menjen az ember, mert a Hauschka krémek működése eltér az átlagtól, tehát lehet, h adott bőrre nem is az a legmegfelelőbb, amit önmagának kiválaszt az ember.

5. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 1. - D1c22a4b75)
2010. okt. 25. 09:05
Nézd meg a honlapját. Álalában patikában, elegánsabb drogériákban árulják. Vagy referenciakozmetikákban. Ha budapesti vagy, a II. kerületben a Mammutban, és a Rózsakert bevásárlóközpontban találsz.
4. d1c22a4b75 (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2010. okt. 24. 20:20
már megnéztem, köszi!! te használod?
2010. okt. 24. 18:53

weben több helyen is (google-ba írd be), weben kívül bioboltokban inkább, vagy bio drogériában (de hagyományos drogériában nem igen láttam még).


ha a honlapjukat megnézed, ott arra is találsz útmutatást, hogy melyik terméket milyen bőrre ajánlják, illetve van többféle bőrtípusra is afféle próbacsomag.

2010. okt. 24. 18:24
senki? :)
2010. okt. 24. 18:17
Hol lehet kapni Dr. Hauschka termékeket? Vízhiányos bőrre van valami jó kréme ennek a termékcsaládnak? Milyen áron vannak ezek a termékek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook