Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen gyakorlattal lehet legkönnyebben a hasról való felesleget "eltüntetni"? fórum

Milyen gyakorlattal lehet legkönnyebben a hasról való felesleget "eltüntetni"? (tudásbázis kérdés)


27. 4020
2008. márc. 24. 21:25

Hulahopp, felülés, futás.

Nem kell bedőlni a tv reklámoknak, meg a mindenféle '...csak napi 3 perc és kockás hasad lesz' dolgoknak!

2008. márc. 24. 19:52
Nagyon jó a hullahoppozás is ,csak kitartóan kell csinálni, akár mindennap! Van egy nagyon jó gyakorlat még ami szerintem jó:háton fekve fejet felemelve,kar a tarkó alatt,lábat felemelni ,keresztbe a lábakat,és a feneket emelgetni.Szerintem irtó jó! Próbáld ki!
25. 53cc09e608 (válaszként erre: 24. - Badonyimariaeva)
2008. márc. 8. 12:50
Alkalmazzák szépségszalonokban ,olcsó és hatékony .De otthon is bármikor tudod alkalmazni ,most rajtam is van egy kicsi úszógumi ,most én is ezt csinálom . Tök meleg lesz egy két percen belül .
24. badonyimariaeva (válaszként erre: 23. - 53cc09e608)
2008. márc. 8. 12:46

Ezt már én hallottam és kifogom próbálni,ha haspadozni megyek!

Köszi neked!

2008. márc. 8. 12:43
Tekerd be körbe hasad fóliával ,ha meglegnek érzed akkor égeti a zsírt ,hagy fenn egy órát vagy kettőt ... és hetente több alakalommal ...bármilyen munkát tudsz végezni tőle... és hatékony .
22. xxLady
2008. márc. 8. 12:34

Na most engem az érdekelne, hogy a hasprést hogy is kell helyesen csinálni?:). Én a gyomornál lévő hurkától nem tudok megszabadulni, gusztustalan, sokszor hányásig rosszul vagyok magamtól. Az alsó úszógumi mindig lemegy a diétával (nyilván a felső is apad, de akkor is nagyobb marad, mint az alatta lévő). Torzszülöttnek érzem magam.

Tehát ez a hasprés dolog most megragadott, és a többi tippet is köszönöm!!!

21. NOA
2008. márc. 8. 08:19
Helyes táplálkozás és szerintem a Pilates- remekül formáz.Csak hasról nehezen hiszem, hogy el lehet tüntetni a felesleget az egész törzset kellene edzeni.
20. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 19. - Alexa77)
2008. márc. 8. 07:23

Engem is érdekel a téma sajnos,és nagyon....nem vagyok vékony,de nem is akarok nádszálkarcsu lenni,viszont pár kilót akarok fogyni és a pocakom,úszógumim az ami borzasztóan zavar.Mit értesz a jazz tréning alatt?És hol tudok utánnanézni olyan gyakorlatoknak?

Köszi ha segítessz előre is:)

2008. márc. 8. 06:52

A diétával nem megy le a zsír! Csak edzéssel. Nem igaz, hogy nem látszik a hasizom a zsírpárnáktól. Ha így van, akkor nincs is hasizom.

A felülések hatásosak, de nagyon terhelik a gerincet, nem mindenkinek ajánlott. Vannak viszont a jazz-tréningnek olyan gyakorlatai, amelyekkel viszonylag gyorsan látványos eredményt lehet elérni, persze csak ha valaki valóban csinálja is.

2007. aug. 15. 14:36

A hasról csakis diétával!

Sporttal meg lehet erősiteni a hasizmokat, de azok a zsírpárnáktól úgy sem fognak látszani!

2007. aug. 15. 13:28
Én is ilyen problémával,küzködtem,és egy teljesen egyénileg felállított programmal sikerült 14 kg-ot lefogynom.A legfontosabb a nagyon megfontolt fegyelem.Az étkezéseim.reggeli: 1 pici szelet kenyér,kávé, napközben nem fogyasztok édes üdítőket.Ebéd:bármi,de kevés és kis kalória tartalmú.Vacsora:gyümölcs.Sok mozgás,amiben természetesen a hasizomzat megmozgatása az elsődleges.Szóval valahogy így ment ez nekem,kb fél év alatt sikerült úgy megváltoznom,hogy lányom esküvőjén /08.11./ a saját testvéreim alig ismertek meg!Nagyon fontos az akarás,és a fegyelem
16. evaevi (válaszként erre: 12. - Barluc)
2007. aug. 15. 13:05
vannak nagyon jo kencek az izomlazra ha mar a nyujtas nem segit. Ha erdekel irj nekem egy emailt es elmondom neked.
15. zöldfülű (válaszként erre: 12. - Barluc)
2007. aug. 14. 18:59
Izomláz ellen: sok nyújtás! Hasizom gyakorlat után hasra fekszel, kezed a vállad alá és szép lassan nyújtsd ki a karod (kobra pozíció), érezni fogod, ahogy az izmaid megnyúlnak. Maradj így néhány percig, feküdj vissza, pihenj kicsit, majd ismételd meg. Minden izmot nyújts le, miután dolgoztál rá, különben az izomláz kellemetlensége mellett a tartásod sem lesz szép, merev leszel.
14. alexzsu (válaszként erre: 12. - Barluc)
2007. aug. 14. 17:00
Nekem a 10 évvel ezelőtti iker-szülés kinyúlt bőre van a hasamon. Megoldás: hasplasztika(adakozzatok!!!!!!!!!!)
2007. aug. 14. 12:54
Ha valaki tud gerincsérvvel való hasgyakorlatokat, kérem írja le. KÖSZIKE
12. barluc
2007. aug. 14. 10:34

Sziasztok!

Két gyerkőc után valóban lenne mit eltűntetni, de tudjátok, hogy mi a lényege az egész dolognak:kitartás és kitartás.Feladni nem lehet.Nekem sajnos nem megy, mert ahogy megérzek egy kis izomlázat, mindig feladom.Abban segíthetnétek, hogy mit tehetek az izomláz ellen, hogy végre valahára ne adjam már fel.

Segítsetek!!!!

2007. aug. 14. 10:26
Köszi a tanácsokat,mindenképpen kipróbálom őket.
2007. aug. 14. 09:26

Sziasztok!Ez tényleg jó téma.Nálam az étkezéssel tényleg nincs gond....sőt ha gyümit és zöldséget eszek sajnos puffaszt és akkor még nagyobb a hasam.Amúgy egészségesen étkezem.

Én ott látom a problémámat hogy császárral szültem és sokszor úgy érzem a hasam alsó részét mint valami élettelen tömeg...:-)Köze lehet a műtétnek hogy nehezen megy le a pocim? 3 és fél éve szültem,a szülésem óta 3 kiló feleslegem maradt jó így se vagyok túlsúlyos 47kg,de az a 3 kiló csak a hasamon maradt:-(Mit tudok tenni?

9. Lebogli (válaszként erre: 8. - Ed9d8986c2)
2007. aug. 14. 09:15

Sziasztok. Én azt vettem észre, hogy az alsó hasizmot nehezebb "rendbe rakni" mint a felsőt, mivel az úszógumi ugye, oda rakódik, és nálam az is probléma, hogy a terhesség alatt eléggé kitágult ott a bőr... Mindegy, van egy nagyon jó gyakorlat, ha gondoljátok, próbáljátok ki: hanyatt fekvésben történik, mindkét lábon használok 1,5 kg-os bokasúlyt. Egy széket teszek az alsó lábszár felé, majd láb emelés és nyújtás a szék alá, majd felé, alá, felé, 40 párat szoktam csinálni bebőle.

üdvözlet mindenkinek

2007. aug. 14. 08:43

A hasizmot 2 felé osztjuk: felső és alsó hasizom. A felső hasizmodat erősíteni, és zsírt égetni úgy tudod, ha haspréseket csinálsz. ( a gyakorlat hatékonyságát növelni tudod, ha cardio gyakorlat után végzed a gyakorlatot, mert már be vannak melegedve az izmaid, pl. futsz, biciklizel, stb... előtte kb 20 percet, fél órát )

Az alsó hasizmodat fejleszteni, zsírt égetni lábemelésekkel tudod. Hanyatt fekszel, felemeled a lábad, magad felé húzod majd vissza. Nehezítheted a gyakorlatot súlyzókkal is, amit bokára lehet erősíteni.

Természetesen megfelelő táplálkozás nélkül nem éred el a kívánt hatást.

Szerintem kezdetnek az is elég, ha csökkented a kenyér-tészta, krumpli, rízsfogyasztásod, amiket lecserélsz zöldségekre, - én sem hittem el, de laktatnak köretként. És a napi 1.5- 2liter ásványvíz minimum.

Így tuti lemegy a pocid hamar;)

2007. aug. 13. 10:14
Köszike.
6. 7130b15964 (válaszként erre: 3. - 8da8a563b7)
2007. aug. 11. 22:03
Szerintem a zsír alapvetően a megfelelő étkezéssel tüntethető el, a mozgás másodlagos. Hiába erősíti valaki a hasizmát, ha eltakarja a pólóján kívül más is...
2007. aug. 11. 22:01
ab-flex
2007. aug. 11. 21:59
Felulesekkel.
2007. aug. 10. 09:05
nincs csodaszer. mozogni kell. futni, felüléseket csinálni, infraszaunázni és megnézni mit lehet enni. leginkább zöldség gyümölcs.
2007. aug. 10. 09:01

Szia!

Na ez engem is érdekelne...

Hátha van valami csodaszer a felüléseken kívül :)

Köszi

2007. aug. 10. 08:48
Kérlek segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook