Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Duci és szexi fórum

Duci és szexi (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. ápr. 19. 15:43

Az ördögi kör:


Túlsúly -> negatív önkép/önértékelés -> visszahúzódás -> kevesebb társasági élet -> kevesebb ismerkedés -> kevesebb pasi -> kevesebb (pozitív) szexuális élmény -> kevésbé vonzó női önkép -> még több önbizalom hiány -> még több evés ... és ezzel a kör bezárul. Legalábbis nálam. :-(


Akinek nem inge, ne vegye magára, szerencsére sokfélék vagyunk. :-)


Kitörési stratégiákon még dolgozom.

52. o.andi
2009. aug. 3. 07:42
:-)Szerintem nem függ össze a duciság a szexuális étvágyal:-)
2009. febr. 11. 18:06
Én ugyan a duci fiúkat nem kifejezetten szeretem (a mackós, izmos az más), de egy duci nő igenis lehet szexi, sőt. Lehet, hogy nagyobb pocakom van, de nagyobb mellem és gömbölyűbb fenekem is, mint a sok csontkollekciónak. És ha úgy adódik, akkor ezeket nem szégyellem megmutatni. Fel a fejjel csajok, a lényeg az önbizalom :)
2009. jan. 13. 03:19

az utolsó két hozzászólással egyetértek...

dettó...

:DDD

2007. aug. 24. 17:32

Én olyan vagyok, hogy imádom a duci férfiakat(persze azt is bizonyos határokon belül) talán mert a tv-ben is elég sok kövérke embert mutatnak:-/ de amúgy nincs bajom velük, csak...


nagyon nem értem miért hisz sok férfi abban, hogy az a jó ha izmos, vagy olyan hogy a bordái közé lehet nyúlni:)


olyan jó amikor olyan mackósak ^.^

2007. júl. 1. 20:19
Ja és az életfelfogás: akinek nem tetszik valami kapja be :):):)
2007. júl. 1. 20:18
Sziasztok! Nagyon sok hapsi van aki a "mi fajtánkra" bukik :). Volt úgy hogy 50 kg! voltam olyan savanyú voltam mint fogalmamasincsmi, de nagyon :) utána meghíztam 75re! Istennő lett belőlem (most nem nagyzok) annyi pasim lehetett volna mint a fene. Nem tudom mi történt, én is kinyíltam. Rájöttem a cici azért van hogy megmutassuk, és ami picit nagyobb azt eltakarjuk :) Sminkeltem magam, edzettem, jártam rendszeresen kozmetikushoz.. (azért írom múlt időben mert én is kisbabás vagyok és most kezdem összekapni magam újból, de most sem érzem magam semmivel rosszabbnak mint régen.. :)
2007. júl. 1. 20:07

Egyébként tényleg sok pasi fantáziál kövérekről! JA és hozzáteszem ahol én dolgozom ott nagyon sok a pasi! És majd mindeggyik flörtölt/flörtöl velem! MAgam sem értem miért de megrteszik! :D

Szóval Hajrá! Mindenki megérdemli, hogy boldog legyen! :D

2007. júl. 1. 20:03
Gyakorlatilag azzal hogy titokban szeret megvéd attól, hogy bántsanak!? Talán igen...talán nem!...
44. !Zsófia! (válaszként erre: 42. - 1093d2bd36)
2007. júl. 1. 19:51

PErsze a jóizlés határán belül! ÉN pl. olyan felsőket veszek amik eléggé kivágottak mert a mellem olyan testrészem amit szívessen "megmutatok"! És persze hogy a mosolygás is fontos!:D

NEm...sajnos nem mer felvállalni! :( PEdig tudom hogy több vagyok neki mint sima barát...ezt érzem az öleléséből meg ahogy megcsókol ahogy rámnéz! NEm tudommiért izgatják a haverok! De gondoljunk bele ellenkezőleg...ha ő lenne a kövér...és én a sovány...és a haverjaim gúnyolnák esetleg vagy egyéb vajon felmerném válallni? Eltűrném, hogy nevessenek? Vagy bántsák a szavaikkal? Nem biztos! Lehet inkább titokban szeretném! PErsze biztossan függ ez attól is, hogy mennyire erős az amit érzek! PErsze hozzá kell tennem hogy mi előtte 3 évig barátok voltunk...és ez a dolog már január óta van köztünk! Szóval lehet csak idő kell neki még! De jó eggyütt lenni...hozzábújni...megölelni...megcsókolni és egyéb! ÉS ezzel ő is így van!

2007. júl. 1. 15:46

Egy dolgod van nem kel elfogadnod, hogy ilyen vagy csak legyen önbizalmad, hogy duci jól öltözötten is lehet szép

Mint ápolatlanul és bele törődve kövér vagyok mindig tenni kel kicsit az érdekébe, hogy ne hízz, hanem maragy menyi kilo vagy fogy picikét

Lágy jól öltözőt ápolt vidám tele önbizalommal hisz a ducik is lehetnek szépek

42. 1093d2bd36 (válaszként erre: 41. - !Zsófia!)
2007. júl. 1. 15:21

Teljes mértékben igazat adok neked.Írtam tegnap egy másik témában is(Miért van az hogy a ducikat csak átvágják stb...)

Igenis lehet egy duci nő szexi!Ha akar...

Egy kis smink,ápoltság,megfelelő ruhadarabok kiválasztása sokat segít.Ha van mit kihangsúlyozni azt ki is kell!Persze a jó ízlés határain belül(mert attól kifejezetten undorodok én legalábbis,amikor 4 számmal kisebb göncbe tuszkolja bele valaki magát,úgy,hogy ott tényleg kifolyik mindene)Nem szabad slamposan járni,mert ki tudja...lehet,hogy vásárlás közben jön a fehér lovon...A legfontosabb pedig az:Hogy mosolyogj!!!

Egyébként tényleg rossz érzés,ha valaki csak mint barát tekint!Ezek szerint nem mer fölvállalni?Ha szeret, miért izgatják a haverok?

41. !Zsófia! (válaszként erre: 24. - XxLady)
2007. júl. 1. 14:21
Eggyébként ezt én is tapasztalom! NEm vagyok olyan igazán kövér! Csak "van rajtam mit fogni" de nem vészes! Ettől függetlenül van valaki akivel a barátai előtt csak barátok vagyunk...de amint kettesben vagyunk nekem esik! ÉS még ha szeretne sem mer felvállalni mert gondolom fél hogy mit szólnak majd a haverok!? Az a vicc hogy szinte mindenki látja, hogy mi van köztünk! Szinte egy nyitott kapcsolat...kellesz is meg nem is...eggyütt vagyunk de mégsem! DE néha elég sz×r tud lenni ez a dolog! És undorító, hogy az alapján megítélnek hogy hogy nézel ki! Bár nem vagyok sovány az önbizalmammal nincs problémám! Eggyátalán nincs! AKi szeret az így szeret ai nem az nem is fog mert nem akar megismerni! És az a heylzet, hogy aki ilyen az meg sem érdemli a barátságomat! PErsze volt olyan, hogy utált mert én vagyok...aztán megismert és "húdejófej meg máskor is akarok vele beszélni" meg egyebek! És szerintem lehet duci és szexi egy teltebb nő! Főleg ha arányaiban is szép! ( Szép testtartás, a combhoz képest arányos derék, és hozzámérten megfelelő méretű mellek! ) ÉS azért mert nem vagyunk soványak nem kell leszegett fejjel menni az utcán! MEllesleg higgyétek el ha van humorotok és önbizalmatok az a kettő ötvözve bárkit megragad! Higgyétek el!...
40. Cinka (válaszként erre: 39. - Kék)
2007. máj. 14. 23:58
Naná :DDDD hogyne imádnánk :D
39. Kék
2007. máj. 14. 21:32
Ízlések és pofonok különböznek nem véletlenül született ez a közmondás.Ja,és azért mert valaki duci még imádhat szexelni.
2007. máj. 14. 03:18
En sok ducin szexis csajt ismerek! Pl. itt a portalon is lattam mar ilyen kepeket, ahol nagyon jol nez ki egyik-masik lany. Pl. szerintem Szaffi teljesen ilyen! Egy dogos noci! Olvasom a naplojat, van humora is es imadom az ilyen embereket! :)
2007. máj. 14. 02:57

Sziasztok!


Én terhesség előtt 180/68 voltam, sportoltam buliztam,pasiztam,stb.


Várandósan a 7. hónapig csak a pocim volt nagy, dicsért is a doki, a védőnö,az ismerősök.


Az utsó 2 hónapban hiztam 15-20 kilót...


6-7 hónapig nem érdekelt, a párom imádott (hatalmas lett a cicim:) a gyerekhez meg kell az erő, és különben is, alig volt időm tükörbe nézni (azért a fodrász,kozmetikus,szoli nem lett elfelejtve).


Most 1-2 hónapja elkezdett zavarni.Bedumáltam magamnak,h én kövér vagyok, és jajj.

A párom próbált megygözni,h nem, stb, de a nők már csak ilyenek :)


Viszont pár napja vettem egy új felsőt.

Először fel sem akartam venni,h nagyon kivágott (egyáltalán nem kivágott,csónaknyakú, csak én sosem tettem ki a cicit,meg eleinte zavart,h nagyobb lett), aztán felvettem...


Nos, tök jól áll!

Akinek a cicis, formás, nőies csajok jönnek be, azok most néznek meg.


Akiknek a vékony,sportos lányok,azok anno néztek meg.


A páromnak meg mindegy, csak én legyek (Ő mondta).


Rendeltem fogyókúrás szert (*) de nem engedi használni, inkább testtekercselős+infraszaunás izébe támogat.


Hozzá tenném, h nem fogytam a ruha megvételével 20 kilót, csak ujra tetszem magamnak.

És amúgy igy fogyni is könyebb , mert a görcsölés nem tesz jót semmiben!


Engem is zavar,ha leülök, akkor nem kockás a hasam mint régen ,hanem úszógumis, meg a karom is vastag, de engem pl. a többi nem érdekel (a popsim igy sokkal jobb pl.:)


Szóval én most épp elfogadtam magam, eljárok újra mozogni, várom a tekercselős dolgot, oda figyelek (életemben először),h mit mikor, stb eszem, és ha csinos duci lányt látok, akkor nagyon boldog vagyok, mert (és erre az anyóóóóósom hivta fel kissé bunkón de érthetően a figyelmemet) nem járnak "lebernyegekbe",hanem izlésesen felöltöznek, és vállalják,h nnna ez van, ha kell kell, ha nem nem- mert BELÜL ugyan azok.


Kivéve,ha nem fogadják el magukat,mert akkor folyton morcos,utcára nem kilépős lányok lesznek , ami nem jó :(


Valaki jön velem edzeni???


XV.ker környéke, vagy kicsit arrébb, de akkor gyermekmegörzős helyen!!!


És ha valaki *zni akar, nekem itt a pár napja megérkezett csomag 3 por,1 só,1 jódaqua,1 Dr.Theiss antioxid, 24 ezer helyett 22, de alkudni is lehet picit :)

36. f124753f33 (válaszként erre: 35. - Iko54)
2007. máj. 13. 15:28
Ha megírod, milyen színű és hosszú a hajad, szemed, arcodnak milyen a formája, és milyen az alkatod (milyen magas vagy, és a tested formája; tehát körte, vagy más), én szívesen segítek.
35. iko54 (válaszként erre: 4. - 7e433abb8e)
2007. máj. 13. 15:22
Én csak azt kérem,áruld el,hogy hogyan csinálod,mert én már az utcára sem akarok kimenni!Pedig én is látok telt nőket,nagyon jól néznek ki,de én,az valami tragédia!Hogyan öltöztök?Sminkeltek?Egyszerűen nem tudom kezelni,hogy meghíztam!Minden tanácsot szívesen fogadok!
34. eee466847e (válaszként erre: 33. - Darien)
2006. nov. 23. 08:27
Hajrá! Hajrá!!
33. Darien (válaszként erre: 32. - Eee466847e)
2006. nov. 23. 08:14

Tegnap öcsém ragyogó arccal újságolta, hogy még nem meri ugyan elkiabálni, de találkozgat egy lánnyal, és tetszenek egymásnak, és így és úgy és amúgy. Kérdeztem tőle, hogy ez a lány is olyan 160 cm és 35 kg-os csontkollekció-e, mint az előző barátnői. Erre ő boldogan rávágta, hogy: "Nem. Ő végre olyan, amilyet akartam. Cicis, popsis." :)


Úgyhogy hajrá duci és szexi lányok! :)

32. eee466847e (válaszként erre: 31. - Darien)
2006. nov. 22. 16:21
Nálunk sem volt központi kérdés mikor duci (kövér) voltam. A férjem úgy is szeretett. Magas lett a cukrom, azért kellett fogynom. Sikerült. Így azért sokkal jobban érzem magam egészségileg. Igazad van, a túlsúly betegségeket hozhat!
31. Darien
2006. nov. 22. 12:04

Az én párom is ilyen. A husi lányokat szereti. Rajong a telt, nagy mellekért és a formás, gömbölyű fenékért. Most persze biztosan azt kérdezitek, hogy akkor miért akarok fogyni?


A válasz egyszerű: egészségesebb szeretnék lenni, és tehermentesíteni szeretném a gerincemet, a szívemet és a térdeimet.

2006. okt. 6. 22:33
Amikor a férjemet megismertem vékony voltam.Most van rajtam felesleg/1 éve szültem/,szeretnék fogyi,mert engem zavar.Ő pedig állítja hogy így jó!Úgy szeret,ahogy vagyok.Azt hiszem ez lényeg!
2006. okt. 3. 16:47
Szerintem egy molettebb nő is lehet szexis persze csak akkor ha ad magára,ápolt.az én kedvesem úgy szeret ahogy vagyok:moletten.
28. xxLady
2006. szept. 5. 14:19
Köszönöm a lelki cirókát! Elég furcsa hogy vadidegen emberektől kapok ennyi figyelmességet. Egy kicsit rózsaszínűbbnek látom a világot:)).
27. 4726e582cf (válaszként erre: 24. - XxLady)
2006. szept. 1. 22:34

Ismerős, azt a "marhasok" pasinak a szűrét az életemben, akiket ex-ként lehet tisztelni, pontosan ezért raktam ki. Ennél még az egyedüllét is sokkal jobb. Persze időtöltésnek tán megfelel, de nem szexpartnert akar az ember lánya, hanem társat, aki úgy szereti, ahogy van.


Csak csatlakozni tudok az előttem szólóhöz, eljön, ha nem görcsölsz rajta :). Szorítok, hiszem, hogy mindenki megtalálja a saját "foltját", csak idő kérdése.

26. 4726e582cf (válaszként erre: 23. - Lábasfejű)
2006. szept. 1. 22:32

Ezt jó hallani, ha tetszik és vállalod is ezt :))).

Az én pasim is vékony, szálkás és ugyanígy odavan ezekért a formákért, ahogy írtad.


A baj ott kezdődik, mikor valakinek ez bejön, de a divat és a haveri kör miatt inkább egy vékony lánnyal fut és megkörnyékez, hogy esetleg eltöltenék-e vele egy-egy éjszakát. Komolyan a gyomrom forog az ilyen alakoktól. Lehetne ujjongani, hogy jaj, de jó kellek valakinek, de most, hgoy csontibb lettem még több ilyen akad és már nem tudok úrinő maradni egy ilyen szituációban. Felháborít. Ha ez tetszik neki, akkor miért is egy csontival nyomul? Mert ez az elvárás, ez a divat. De ne rajtam élje ki vágyit! Brrrrr! Keressen mást, aki erre ugrik örömmel...

25. 801ebf5905 (válaszként erre: 24. - XxLady)
2006. szept. 1. 21:01

Szia,

Erre szokták azt mondani, nagy kofferba jó pakolni csak kellemetlen-ciki vele utazni..


No pánik!!...eljön/megtalálod majd az igazit, és annak Te leszel majd az Istennő...ez tuti!

24. xxLady
2006. szept. 1. 15:09
A probléma ott kezdődik - többszöri saját tapasztalat -, hogy hiába talál vonzónak és "szexinek" egy férfi, a hálószobán kívül nem vállalna fel engem, mint társat. "Ciki és kínos" helyzet lenne velem mutatkozni (mármint társ pozícióban) mások előtt.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook