Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rákbetegek fóruma fórum

Rákbetegek fóruma (beszélgetős fórum)


1 2 3
80. arany52 (válaszként erre: 78. - Zsanci79)
2010. okt. 25. 23:00

Sajnos a mi esetünk is hasonló volt. Férjem 9 hónapot élt tüdőrákkal, de annyira későn fedezték fel,- most hagyjuk azt a tényt , hogy többször félre diagnosztizálták a tüneteit - lényeg, hogy még ez a 9 hónap túlélés is csoda volt.

Mi is próbáltunk mindent, a hivatalos gyógymódot is, kemot és sugarat. Muszáj volt, mert már akkor kapta a legerősebb kemot, mikor anélkül csak napjai lettek volna. Először használt és kaptunk egy búcsú karácsonyt, aztán jött a romlás. Kipróbáltuk az alternatív gyógymódokat is, melyeket csak fel lehetett lelni, de nem használtak.

Hogy lelki okai lennének a ráknak, nem tagadom,ez is lehet, de nálunk éppen akkor semmi nagyobb stressz nem volt, szeretetben, szépen éltünk, és hogy szégyen lenne a betegség, mert a rossz gondolatok kivetítése, ebben nem hiszek, mert a férjem egy falat kenyér volt, rosszat nem kívánt senkinek, nem ártott a légynek se. Annyi gonosz ember elél az emberi élet végső korhatáráig.

Nagy életerő volt nővéredben, de hogy mennyit szenvedett ő is és a család is - sajnos tudom. És utána is nehéz a megnyugvás.

Minden betegnek gyógyulást kívánok: Arany

79. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 78. - Zsanci79)
2010. okt. 24. 23:28

Köszönjük, erre is szükség van, hiszen sajnos ilyen is van. :(


Őszintén sajnálom a Nővéred, és most Titeket, hiszen a fájó érzés most benneteket mardos.

2010. okt. 24. 22:40

Sziasztok!

végigolvastam az egész fórumot, és sokat gondolkodtam azon, hogy leírjam e a mi történetünket, mert az sajnos nem happyend....

De leírom, azért, hogy lássátok, van, mikor a hit és az akarat nem ér semmit.

A nővérem életvidám tini volt, gondja baja csak az volt hogy éppen miért nem mehet el bulizni. 17 évesen, 1996-97-ben lett rákos. Tüdőrákos. 7 évet élt a betegséggel, 25 évesen halt meg 2000-ben.

Ez alatt a 7 év alatt kétszer műtötték, egyszer kapott sugárkezelést, és 4 évben kapott kemoterápiát. Ugye mondenom sem kell hogy tüdőrákkal, ewing szarkómával nem élnek ennyit az emberek. Ő küzdött, élni akart, tervezett, boldog volt, és mindíg azt mondta hogy Ő meg fog gyógyulni. Az emberek csak lestek, hogy ez a lány mit ki nem bír, milyen erő van benne! Az összes pénzünk, hitelünk, mindenünk ráment, mert millió féle drága alternatív kezelésbe is részt vettünk, de semmi nem használt....A végére már Ő is feladta, de ez az utolsó fél év volt. Nem kaphatott már több kemot, mert annyira fel volt már telítődve a szervezete a méreggel, és már Ő is azt mondta, hogy elég volt, meg akar halni, mert ezt a szenvedést nem bírja tovább

Ne haragudjatok nem tudok többet írni erről, pedig lenne mit...........


Én nem hiszek! Azt a 7 évet nem kívánom senkinek!

Mikor a nővérem elment, utána találtunk egy idézetet a szekrényében, ami örökre az eszembe vésődött:

"Régóta gyanítok valamit, de mostmár biztos vagyok benne, nincs Isten"


Szívből örülök a csodálatos gyógyulásoknak, és én is ugyanígy megtennék mindent a szerettemért, mint ahogy édesanyám is tette.

Ő azt mondta, ha nem próbálta volna meg valamennyi lehetőséget, akkor élete végéig mardosta volna a lelkiismerete, hogy mi lett volna ha éppen az segített volna. És ezzel mindent elmondott. A lelkiismerete helyett a szívét mardossa örök fájdalom, mint ahogy az enyémet is.


Tiszta szívből kívánok mindenkinek mielőbbi gyógyulást, és senkit nem állt szándkomban hitében, érzeéseiben megbántani, negatív energiákat küldeni.

Ez az én történetem, ami minimálisan sem objektív szemszög.

2010. okt. 24. 19:43
most megy a TV2 napló...nézzétek!!
76. Pirosalma (válaszként erre: 75. - Katácskák)
2010. okt. 24. 15:44
Ahogy a volt testnevelő tanárom mondta: "Mindenhol van 1-2 görény."
75. katácskák (válaszként erre: 56. - Pirosalma)
2010. okt. 24. 15:40

Sajnos Igazad van:(((

Hát ez az arról NEM is beszélve, írva: ott is Embere válogatja, hogy él vele vagy visszaél a "tudásával"... mennyiért, miért... stb adja tovább kihasználva ezt esetleg...

Természetesen vannak Hála-Istennek kivételek ezen a területen, ugyanúgy mint az Orvosoknál

74. Pirosalma (válaszként erre: 73. - 9ee282a420)
2010. okt. 24. 15:38

Na és mi ez a szer?


(Van egyébként HIV-gyógyszer, ami késlelteti az AIDS kialakulását.)

2010. okt. 24. 15:37

"Tény, hogy minden betegséges van gyógyszer a természetben? Mi van az AIDS-szel? Arra is van? NE essünk túlzásokba." - :)

Megértem hogy nem tudod, mert köze nincs az akadémikus orvosláshoz.

nem közvetlenül az AIDS gyógyszere, de van egy készítmény ami képes annyira normalizálni az immunrendszer működését, hogy a vírus labdába sem rúghat. Ugyanezzel látványos gyógyulást érnek el a daganatos betegeknél is. Én is fogyasztom. :)

2010. okt. 24. 15:36

Én sokkal több olyan volt rákos beteget ismerek, akik a kemotól, sugártól gyógyultak meg, mint akik hittel próbálkoztak.....


Zebra, bizok benne, hogy apukád meggyógyul! Sok volt rákost ismerek, akik már gyógultak!

71. Pirosalma (válaszként erre: 70. - 9b10f3d7ff)
2010. okt. 24. 15:35
Semmi gond.
70. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 66. - Pirosalma)
2010. okt. 24. 15:33

Én is kerülhetek ilyen helyzetbe, de ettől még nem lesz x vagy y alternatív módszer. Nem ettől függ a hatékonyság.



Erre a mondatodra gondoltam, hogy azt jelenti,hogy soha. Bocsánat, hogy félre értettem!

69. katácskák (válaszként erre: 64. - Geranna7)
2010. okt. 24. 15:33
Bár NE lenne igaz egyik sem:((( sőt, talán, lehet BIZTOS több EMBER ÉLNE MÉG MA IS...
68. 9ee282a420 (válaszként erre: 59. - C9cd845d08)
2010. okt. 24. 15:32

Pedig nagyon szeretnék elnyomni, de nem megy. :)))

A mai napig ettől, és ennek utódaival érik az emberek a végleges gyógyulásukat. Viszont még senkitől nem hallottam, hogy vérnyomás csökkentőtől, inzulintó és társaitól valaki meggyógyult volna.

67. Pirosalma (válaszként erre: 58. - Katácskák)
2010. okt. 24. 15:31

Ebből még nem következik, hogy a gyógyszerek rosszak.


(Továbbá, utalok vissza: a homeopátiés szereken nagyobb a haszon, mint a rendes gyógyszereken!)

66. Pirosalma (válaszként erre: 60. - 9b10f3d7ff)
2010. okt. 24. 15:30

Tény, hogy minden betegséges van gyógyszer a természetben? Mi van az AIDS-szel? Arra is van? NE essünk túlzásokba.


"A Duna TV-ben adtak le egy dok.filmet, és világítottak rá mennyi növény van amit nem használ fel az orvostudomány, pedig hatásosak lehetnének."


Rengeteg gyógyszer növényi vegyület módosításával készül, kedvezőbb tulajdonságúvá lehet őket (a növényi hatóanyagokat) alakítani.


"Azt viszont sose mond, hogy SOHA."


Mikor mondtam/írtam?

65. katácskák (válaszként erre: 60. - 9b10f3d7ff)
2010. okt. 24. 15:30
én is...
64. geranna7 (válaszként erre: 58. - Katácskák)
2010. okt. 24. 15:29
Hűű!!!De nagyon igaz!!!!
63. Pirosalma (válaszként erre: 61. - Katácskák)
2010. okt. 24. 15:28

Én mit írtam?


"Az éremnek mindig LEGALÁBB két oldala van."


:-)

62. Pirosalma (válaszként erre: 59. - C9cd845d08)
2010. okt. 24. 15:27
Mivel nem ismerem eléggé, nem tudok korrekt véleményt mondani.
61. katácskák (válaszként erre: 56. - Pirosalma)
2010. okt. 24. 15:27

Sőt van mikor 3 oldala is van az Éremnek..

Ez az én koromban egyik kedvenc Humoristám mondata volt...

60. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 52. - Pirosalma)
2010. okt. 24. 15:27

Ezek nem álmok, ezek tények. A Duna TV-ben adtak le egy dok.filmet, és világítottak rá mennyi növény van amit nem használ fel az orvostudomány, pedig hatásosak lehetnének.


Azt viszont sose mond, hogy SOHA. Nem tudhatod mit hoz a jövő, az élet. Én itt ezzel be is fejezem, meghagyom a helyet azoknak akik tudnak, tapasztalatokkal szolgálni, hatékonyat a betegség ellen, és mi még nem tudunk róla. Nem szeretném, ha esetleges egyet nem értések miatt, nem jönnének ide, és osztanák meg akár a jó, akár a rossz tapasztalataikat, mert a rosszból is lehet tanulni..szerintem.

59. c9cd845d08 (válaszként erre: 52. - Pirosalma)
2010. okt. 24. 15:26
A több évezredes kínai orvostudományról mi a véleményed?
58. katácskák (válaszként erre: 54. - 9ee282a420)
2010. okt. 24. 15:25
Erre írhatnám a gyógyszeripar"kereskedelem" a 2. legnagyobb maffia, a világon a fegyverkereskedelem után, biztos TI IS tudjátok ezt...
57. Pirosalma (válaszként erre: 55. - Katácskák)
2010. okt. 24. 15:24
Bocs, most miről van szó?
56. Pirosalma (válaszként erre: 54. - 9ee282a420)
2010. okt. 24. 15:24
Az éremnek mindig legalább két oldala van: a gyógyszeripar az alternatív gyógymódokból élők meggazdagodását veszélyezteti. Egy homeopátiás szeren sokkal több a haszon, mint a gyógyszereken. Nézd csak meg a rengeteg méregdrága alternatív diagnosztikai eszközt, amik hatékonysága nem bizonyított.
55. katácskák (válaszként erre: 52. - Pirosalma)
2010. okt. 24. 15:23

És a Tapasztalatok,kisérletek amikor még a régi Bölcsek is már tudtak amit-ahogy-amitől-amiért... stb?

Velük, Életükkel-Tudásukkal akkor mi van?

54. 9ee282a420 (válaszként erre: 50. - Katácskák)
2010. okt. 24. 15:22

Az orvostudomány minden olyan gyógymódot elutasít, ami veszélyeztetheti a gyógyszeripar gazdagodását.

Holott köztudott, hogy az akadémikus orvoslás nem tud mit kezdeni az idült betegségekkel, ezért csak kezeli azt. Csak az akkut betegségeknél tud gyógyulást elérni. Ezért kénytelen a teljes gyógyulásra vágyó ember más irányba is kutakodni.

53. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 50. - Katácskák)
2010. okt. 24. 15:19
Sajnos erre is van számtalan példa. :((
52. Pirosalma (válaszként erre: 48. - 9b10f3d7ff)
2010. okt. 24. 15:18

"Megfigyelték, hogy egy válás, egy szeretet személy elvesztése után nagyobb az esélye a rák kialakulásának."


Igen, és számos más példa is van erre.


"Miért? Nem tudom."


Vannak rá hipotézisek, leginkább az immunrendszer működésével kapcsolatosak (neuroimmunológia vagy pszichoneuro-immunológia).


Köszönöm a szép szavakat. Bántani senkit sem bántok akarattal, időnként persze előfordul. (De pl. ha valaki bánt engem, azzal szemét leszek.)


"Viszont sose bánts meg senkit, mert nem tudhatod veled mikor történik valami olyan amire azt mondja az orvostudomány, ezt ők már nem tudják, eddig tartott a tudásuk."


Én is kerülhetek ilyen helyzetbe, de ettől még nem lesz x vagy y alternatív módszer. Nem ettől függ a hatékonyság.


"Hiszem, hogy a földön minden betegségre van orvosság is, fűben-fában...csak nem ismerjük."


Én semmiben sem hiszek. Az a hit, amiről te beszélsz, a tudomány fejlődését nem segíti, sőt. Nem építhetünk álmokra, sajnos.

2010. okt. 24. 15:18
Bizonyított tény, hogy a daganatos sejtszaporodást nagymértékben gyorsítja a stressz, és a huzamos ideig fenn álló bánat.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook