Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Változás következik - indigógyerekek fórum

Változás következik - indigógyerekek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Változás következik - indigógyerekek

1 2 3 4 5 6 7 8
2014. márc. 20. 19:51
Haliho! Én is indigó vagyok és szívesen ismerkednék más indigókkal!
230. rafaelark (válaszként erre: 229. - Jogica)
2010. nov. 16. 19:42
..hát ennek nagyon örülök.. :-)
229. Jogica (válaszként erre: 228. - Rafaelark)
2010. nov. 15. 21:57

Igen! :)

Mert minden egyes nap ajándék. És az élet egy csoda. :)

2010. nov. 15. 20:27

akasha, nem aksha...

.. a fő kérdés, boldogok vagytok-e..

..ennyi..

2010. nov. 13. 17:44

"Az akasha az univerzum történetét rögzítő tároló könyvtár, amelyben minden esemény, információ megtalálható a kezdetektől fogva. Ezt a rendszert a misztikusok a "Beszélő Fény Krónikájának" is hívják. Nem azonos a világtér teljes hullámtervével, mivel abból a háttérzaj,a szüntelenül zengő idővisszhangok (ez a szférák zenéje) miatt nagyon nehéz közvetlenül használható információkat kinyerni.

Az akasha az Isten által létrehozott és működtetett könyvtár, a totális lexikon, melynek adatbázisában rendezett és könnyen visszakereshető módon van eltárolva minden információ. Ez az egész teremtésben felhalmozodó minden tudásnak,történésnek a raktára.


Az akasháról a mai napig csak nagyon kevés embernek van bármiféle tudomása a Földön.Még kevesebben vannak,akik képesek olvasni belőle,kikeresni az őket érdeklő információkat.(sámánok,látnokok,tanítómesterek).Gyakorlatilag egy olyan adattár,melyben az információk térbeli gravitációs hologramok formájában,időhullámokként terjedve(forrástól-forrásig)örződnek a végtelenségig.

Az Isten minden teremtménye,tehát az összes növényi,állati,emberi,isteni lélek időszálason fel van fűzve(kapcsolva)erre az adattárra.Minden lélek lokális információ gyűjtő, feldolgozó, tároló rendszerként működik a teremtésben, vagyis szerves része az akashának. Az akasha nem csak fizikai világokban zajló eseményeket rögzíti, hanem a szellemi világok életét is.Vagyis gyakorlatilag semmi sem maradhat ki belőle.Az információk tárolása több féle szempont szerint történik.


A lélekben minden érzéklet,még az érzések és a gondolatok is mind számon vannak tartva.


A rendszerben természetesen eltárolódik a benne való keresés ténye is, hogy ki, hol, mikor, mit keresett és miért.

A számára tiltott információkhoz persze igy sem juthat hozzá,erre nagyon ügyelnek a földi világ információs integritásra (érintetlenség) szeperációjára (elkülönítésére) felügyelő angyalok.

Törvényszerű,hogy minél magasabb szintre jut valaki a megvilágosodásban,annál több információhoz fér hozzá az akashából.Vagyis tudásra van szükség a tudás megszerzéséhez is.


Mindezekből láthatjuk,hogy egy hatalmas,jól felépitett információs hálózat működteti a teremtést, diszkréten megbújva a háttérben,miközben mi emberek(erről mit sem tudva)a szerepünket játsszuk a világ színpadán."

226. Gepárd1962 (válaszként erre: 224. - 39ff6fe670)
2010. nov. 9. 08:06
Most csak annyit írok, hogy hasonlóan gondolom, mint te. Most mennem kell dolgozni, holnap bővebben írok :)
225. 39ff6fe670 (válaszként erre: 224. - 39ff6fe670)
2010. nov. 8. 09:18
bocs, az előbbi (Főpap) yang és a Főpapő yin :))))
224. 39ff6fe670 (válaszként erre: 222. - Gepárd1962)
2010. nov. 8. 09:17

Valahogy én is úgy érzem, az Akashába belelátni nem biztos, hogy Földi halandók kiváltsága. Lehet, hogy a látó a lelkünkbe lát.. a felettes énünktől veszi az infót.. elvégre mi magunk is tudjuk, mit kell megtapasztalnunk és mit cipelünk magukkal..

De nem értek hozzá.. sőt, mint említettem, az a Látó sem, akit én ismerek és aki amúgy félelmetesen konkrét. Megbizonyosodni az fog, aki hozzá fordul.. nem ő maga bizonygat.

Nem igazán az a típus, aki belemélyed a nagy kérdésekbe és a miértekbe.. esetleg ha ezt kérik.


Egyébként van egy meglátásom ezzel kapcsolatban, de lehet hülyeség. Szóval én úgy gondolom, ahogy a Tarot-ban is van Főpap és Főpapnő, úgy a Látó, a Jósnő.. nem azonos a Bölccsel. Az előbbi szerintem yin, az utóbbi meg yang feladat lehet. Az indiai bölcsek, tudósok pl kutattak, leírták elméleteiket, próbálták megfejteni a dolgokat. Ők fektették le az asztrológia, számmisztika alapjait stb..


ellenben pl Delphoi-ban médiumok, látnokok dolgoztak, és semmi mást nem csináltak, csak közvetítettek.

Szóval én úgy gondolom, a Látó egy adó-vevő "készülék".. képessége van arra, hogy lásson, befogadjon dolgokat.. de nem feltétlenül tudja honnan is jön, nem feltétlenül ismeri a "nagy igazságokat".

Legalábbis az a nő, akihez én járok, annak ellenére, hogy nem ismerek hozzá fogható teremtést, nem viselkedik úgy mint egy "mindenttudó" nem állít fel elméleteket az élet nagy igazságairól.

223. 39ff6fe670 (válaszként erre: 222. - Gepárd1962)
2010. nov. 8. 08:54
:)))) jólvanna', csak próbálom oldani a hangulatot
222. Gepárd1962 (válaszként erre: 219. - 39ff6fe670)
2010. nov. 8. 08:15

Jó, igazad van, nem vagyok benne biztos, ez kicsit túlzás volt...

Inkább úgy fogalmaznék, hogy minden idegszálam tiltakozik ösztönösen az állítás ellen. :) De ez csak az én érzésem.

221. Jogica (válaszként erre: 218. - Gepárd1962)
2010. nov. 8. 07:24

A másik tanácsom meg az, hogy el kell fogadni a másikat olyannak, amilyen. Vagyis azt is, hogy miben hisz vagy épp nem.


Te nem hiszel benne, én hiszek benne. Így kerek a világ. :)

2010. nov. 7. 20:42
Jaj Gepárd, most offolok, bocsesz.. de a rákosis vicced nagggyon jóóóó!! :DDDD
2010. nov. 7. 20:39

De jó nektek, hogy ilyen biztosak vagytok a dolgokban :DD

Én is ismerek látót és döbbenetes dolgokat tud.. de még ő nem mondta, hogy bármiben is biztos lenne :))))))

218. Gepárd1962 (válaszként erre: 217. - Jogica)
2010. nov. 7. 20:25

Én meg biztos vagyok benne, hogy nem olvasnak az Akashában. Ne haragudj, de ez meg az én véleményem. Ha "tud" is valamit, azt nem az Akashából szedi, hanem megvan a saját maga képessége (ez többféle lehet) amivel tényleg ragyogóan tud "dolgozni". Ezt nem is vitatom. Az Akashába NEM engedik be, max. a saját dolgai miatt.

A gyerekek persze, hogy a lelkünkig látnak, mert ők teljes egészében látnak minket, nem csak a külsőségeket, mint mi, felnőttek. Ezzel egyetértek.

Amúgy köszönöm a jó tanácsot, hogy hallgassak a szívemre, én is ezt szoktam tanácsolni...:)

217. Jogica (válaszként erre: 216. - Gepárd1962)
2010. nov. 7. 20:12

Vállalom aki voltam, aki vagyok. Az meg hogy ki leszek, szintén rajtam múlik.


A látók egyébként biztos vagyok benne, hogy olvasnak az Akasha feljegyzéseinkben. Az egyik ismerősöm vallja is, és nem semmi, amit tud! :) De úgyis csak az megy hozzá, akit érdekel mindaz, amit esetleg önmaga még nem tud felszínre hozni. Ha meg takargatni valója van az embernek, nem megy látóhoz. Gondolom. :) Vagy nem érdekli a dolog, és azért... De ez egy másik téma.


Én pl. gyermekként ismétlődő álmok során hoztam felszínre egyik előző életemet. Később egy látó megerősített, úgy, hogy egy szót nem mondtam az álmaimról.


A gyermekekről pedig nem tudom bizonyítani, hogy tudnak az Akashában olvasni. De hogy a lelkünkig látnak, az biztos. Csak nézz a szemükbe, és érezni fogod!


Amúgy meg sok mindent nem kell kézzelfoghatóként megélni az életben. Érezni kell, hallgatni a megérzéseinkre. Mit ahogy korábban hivatkoztam, hallgass a szívedre!

216. Gepárd1962 (válaszként erre: 214. - Jogica)
2010. nov. 7. 19:07
....és gondolod, hogy nem is volt? :P
215. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 212. - T.Ili)
2010. nov. 7. 15:48
Tőlem ered az ötlet :)
214. Jogica (válaszként erre: 213. - Gepárd1962)
2010. nov. 7. 11:56
Nincs takargatni valóm. :p
213. Gepárd1962 (válaszként erre: 198. - Jogica)
2010. nov. 7. 09:29
Súly, mert ez nem játék. És nem láthatunk bele, még a kristály és csillag gyermekek sem más Akasha feljegyzésébe. És azt mondom, szerencsére. Gondolj csak bele, hogy valaki a te feljegyzésedben kutatna...
212. t.Ili (válaszként erre: 202. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. nov. 6. 05:50
Ez olyan Mátrixos:)
211. eaf672766d (válaszként erre: 210. - Marduk)
2010. nov. 6. 01:15
Ezzel teljesen egyetértek!!!
210. marduk
2010. nov. 4. 15:22
minden ember ad ki energiát magából,sőt a fák este fénylenek.Szeretek csillagokat nézni és a fa fénye eltakarja mert körbe vesznek a fák.A lényeg szerintem egész másban rejlik.
209. Jogica (válaszként erre: 207. - Marduk)
2010. nov. 4. 14:45
Ezt nem ismerem, amiről írsz. De lehet agykontrollal, reikivel és biztos számtalan más módszerrel is energetizálni vizet. Az állatok is az energiával feltöltött vizet fogják választani. Szerintem sokkal hitelesebbek is, mert még nem is kezdenek el logikázni, hogy melyikből igyanak, hanem ösztönösen választanak. :)
208. Jogica (válaszként erre: 206. - Marduk)
2010. nov. 4. 14:43

A hangok hallása elsősorban tisztánhallás miatt lehetséges, de természetesen vannak, akiknek mindkét képessége egyszerre aktiválódik. (Gyermekeknek még ugye mindkettő megvan.)


A meditálással nagyon egyetértek. A látó ismerősöm is mindenkinek ezt javasolja, és szerintem egy nagyon-nagyon hasznos állapot minden szempontból. :)


Az auralátás képessége is bennünk van. Szerintem nem tanulni kell, hanem előhozni ezt a képességet is. Nekem bizonyos helyzetekben és embereknél jön elő. A tanítók, és a gyógyítók auráját valamiért látnom kell. Mások körül csak a színtiszta energiát látok. Ez vajon miért lehet? Szerinted kedves Marduk? :)

207. marduk
2010. nov. 4. 14:11
Az Od,olyan energia amit szintén lemérhetsz magadon.Egy pohár víz felé tartod a kezedet és 2percet töldzsd az od-t tegyél még két teli pohár vizet mellé ha kész vagy és a férfit kérd meg válasszon a vízből,persze a férfi nőt kérje meg,ha van ez az energiád azt fogja választani amelyik pohár felett tartottad a kezed.
206. marduk
2010. nov. 4. 14:03
És honnan is tudjuk azt,hogy a harmadikszem aktív?Hangokat hall amit nem tudja honnan származik és szellemeket vél látni.Hogyan érhetjük el azt hogy a harmadikszem aktív legyen?Meditálással.Az aura látás se megy mindenkinek,hogyan is lehet látni?Merengsz valakire,mint ha bandzsa lennél,legyen5-6 méter távol ekkor láthatóvá válik az aura.Gyakorolni is lehet,gyertyát gyújtva ám fontos a pihent agy a gyertya fényét merengve nézve képzeld el,hogy zöld a színe ha ez megy már közel állsz a látáshóz.
2010. nov. 3. 23:16

Úgy belehúztatok, hogy nincs erőm végigolvasni... Azaz erőm még talán lenne is, csak az agyam küldene el a susnyásba, mert már nem lenne képes befogadni... :D

Na, holnap megpróbálok pótolni... :)

204. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 203. - Jogica)
2010. nov. 3. 22:15
Semmi kollektív tudat, nem szeretek közösködni :D
203. Jogica (válaszként erre: 202. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. nov. 3. 22:00

A teóriád nagyon tetszik. :D Értem a célzást. ;)

Valami hasonló nekem is eszembe jutott. :p Biztos a kollektív tudatból csentem az infókat...


Nekem gyermekkorom kedvenc teóriája volt:

Az élet a halál, és a halál az élet... :)


Jut eszembe, egy indigó vonatkozású témában hasonló kérdést dobtam fel fórumnak, mint a te teóriád. Ha lesz időm, lehet itt is felteszem. :D Szerintem ki fognak szekálni. :o

202. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 200. - Jogica)
2010. nov. 3. 21:43

Szerintem nem olyan profán dologról van szó, mint látás, tapintás.


Az én elméletem szerint fordítva történnek a dolgok. Nem folyamatosan íródik az Akasha. Van egy valaki, akinek a gondolata az egész földi bohózat. Mi meg azt hisszük, hogy létezünk :)


Ehhez mit szólsz?


Kicsit jobban kidolgozom a teóriát, megtörlöm a harmadik szemeteket a tisztán látás végett, aztán leszállok közétek :)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook