Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Modern Rómeo és Júlia fórum

Modern Rómeo és Júlia (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Modern Rómeo és Júlia

2010. szept. 12. 13:33

Sok boldogságot kivánok a szerelmetekhez és kitartást.

Nekem is elég nehezen ment,de sikerült leküzdeni az Anyósom utálatát.

Nem számit semmi csak az,hogy szeretitek egymást..

Kitartást Kedves!!

2007. szept. 20. 13:26
Boldog szülinapot! :D
2007. szept. 20. 12:12

Szia!

Nagyon nehéz lehtett nektek, de a szerelem mindent legyőz, én és a szerelmem közt nincs 10 év korkülönbség, 25 km távolság és családi hátttér van de mi is kitartunk, és ma van aszülinapom és örülök hogy boldog vagyok!!!

Ő az én szülinapi ajándékom! Kivánok nektek sok boldogságot és kitarttást!

erzso

2007. szept. 18. 05:59

Szia!

Köszönöm szépen a dícsérő szavakat és a jókívánsáokat is... :)

2007. szept. 17. 17:42

Szia!

Nagyon szép dolog hogy igy kitartotatok egymás mellett s legyőztetek minden akadályt!!!

Irigylésre méltó kapcsolatotok van!

Kívánom hogy a jövőben is simán menjen minden...

2007. szept. 6. 10:43

Nagyon szorítok értetek és remélem, hogy hamarosan újra együtt lehettek.Sok kitartást és erőt kívánok Neked ehhez.

Azért néha mozdulj ki,nehogy tényleg depresszióba süllyedj,mert az nem használ a kapcsolatotoknak...

2007. szept. 6. 03:26

ez nagyon szép és magamat látom benne. Én 20 múltam és a párom novemberben tölti a 30.-ik életévét, ő olasz és 9 hónapig együtt is éltünk (egy háztartásban is, közös kasszán stb.) de később a cége, ahol ő egy magas bepsztási posztban dolgozik, így elszólította a kötelesége, és mivel a cég Marbellára költözött így ő is ment és felhagyott A Tenerifei élettel, Én itt maradtam és csak is azért vagyok mindig még itt mer túlságosan is komolyan és fontosnak veszem a családom tiszteletét, olyan nyira,hogy az idő múlásával azt érzem, hogy kezdek depis lenni és már semmi kedvem sincsen a gyönyörű tengerpartea sem lemenni, a párom nélkül nem szép és jó számomra semmi sem már.

Remélem, hogy nagyon hamar már véget ér ez a szitu, ami már 7 hónapja eltart. sok idő... de megvárom ő, ha bele betegedem is, mert nagyon szeretm és ő is nagyon szeret és csak is engem akar.

15. huenya (válaszként erre: 10. - 472361965f)
2007. aug. 29. 22:46

nagyon köszönöm a bátorító szavakat, nagyon jól esnek, és kell is nagyon a kitartás... egyik nap úgy érzem, hogy bírom, a másik nap meg kétpercenként kapok sírógörcsöt, annyira hiányzik...

köszönöm még egyszer! :)

2007. aug. 29. 21:22

Szia!


Köszi szépen a jókívánságokat,a családalapítást pedig majd az iskoláim elvégzése után tervezzük... :D

2007. aug. 29. 12:39

Szia!

Gratulalok, nagyon jol néztek ki egymás mellett, és osszeilletek!remélem, hogy lassan csalad is bovulni fog nalatok, esetleg egy eskuvo! Kivanom, h minden tokéletes legyen!

udv

kiara

2007. aug. 27. 18:51
Hát én is remélem hogy boldog leszel,sok boldogságot és örömet kívánok Neked, és köszönöm a dícsérő szavakat! :)
2007. aug. 27. 14:55

Gratulálok!Én is egy ilyen helyzetben vagyok csak én ugy gondolom az enyém még bonyolultab!

De most olvasava a soraidat remélem én is ilyen boldog leszek

Sok boldogságot kívánok

2007. aug. 27. 06:45

Magdala: Köszönöm szépen a jó kívánságokat, és Neked is sok Boldogságot és Örömet kívánok!


Huenya: Hát gratulálok a boldogságotokhoz és a szerelmetekhez, és sok erőt és kitartást kívánok a távkapcsolathoz, és a családi viszályhoz egyaránt. Bár ahogy írtad a Ti szerelmetek is hasonlóan erős a mint a miénk, és akkor nagyon nagyon sok mindent kibír!


Vargate: Köszönöm a jó kívánságokat, és igazad van a soha kicsit elhamarkodott, de amikor írtam és még most is úgy gondolom, úgy érzem,hogy soha!

2007. aug. 25. 22:46
Nagyon szép story és kívánom,hogy ez mindig így is maradjon, de az idősebb jogán hadd adjak egy jó tanácsot: soha ne mondd, hogy soha. Az élet sajnos gyakran állít minket olyan helyzet elé, amiről azt gondoltuk, hogy velünk nem történhet meg. És ha ezekre nem vagy felkészülve, akkor tönkremész... Ne forduljon elő, de azért ne kiabáld el!!! Sok boldogságot!!!
2007. aug. 25. 15:58

Szép történet, hajrá! Sok boldogságot kívánok nektek!

Én is hasonló cipőben vagyok, csak... Hát nem is tudom... Köztem és a párom között is nagy a korkülönbség. Minket 2200km választ el most egymástól legalább(!) 2 évig. (és sajnos a családi viszály is kialakulóban van :( )

Eddig egy csodálatos évet töltöttünk együtt, de sajna el kellett válnunk erre a hosszú időre az ő személyes okai miatt, de ahogy tudjuk, tartjuk a kapcsolatot... nagyon hiányzik, de érzem, hogy ki kell bírnom, mert mi is ugyanúgy megtaláltuk a másikban az igazit, mint ti!

7. Magdala (válaszként erre: 3. - 472361965f)
2007. aug. 25. 09:28
Nagyon sok szépet és jót kivánok a jövötökben; töretlen boldogságot szeretettel!
2007. aug. 24. 20:18

Meguszi: Nagyon szépen köszönöm,mindig örülök,amikor így megdícsérnek minket,nagyon jól esik. :)

A bátorság kérdéséről vitatkoznék,egyszrűen csak nem szeretném elveszíteni a nagy Őt! Nem bátor vagyok,csupán szerelmes és ez szerintem sokmindenre elég...de azért köszi a szép sorokat!


Novina:Hát igen aki átélt5e az tudja milyen és tudja hogy megéri,mert az a kapcsolat amiért teszünk is valamit, az igazi és örök és hatalmas boldogságot ad. Gratulálok az eljegyzésetekhez és még nagyon sok boldog évet(remélhetőleg hamarosan házasokként :))kívánok nektek!

2007. aug. 24. 03:39
Jajj, nagyon gratulálok. :) Ami azt illeti ismerős a szitu.. köztem és a barátom közt 5 év korkülönbség van méghozzá ő budapesti én meg miskolci voltam. Az én szüleim nem nagyon nézték jó szemmel eleinte a szerelmünket de idővel megbékéltek. Most meg már párommal szeptemberben összeköltözünk és párhónapja meg is kérte a kezem. :) nekünk is nagyon sok akadály volt de mi, ahogyan ti is átvészeltük és boldogak vagyunk/leszünk örökre. :) Kívánok sok boldogságot mindkettőtöknek.
2007. aug. 23. 20:55

Kedves Puppikám!A kép aminek a címe azt hiszem egy emlékezetes kirándulás-azon gyönyörűek vagytok és a szemetekből sugárzik a boldogság!

Ha én is olyan bátor volnék mint te akkor azt hiszem boldog lehetnék,de tudom hogy ami nehezen véghezvihető szerelem,az az igazi nagybetűs örök SZERELEM!Kívánom legyetek nagyon boldogok!

2007. aug. 23. 18:38

Köszönöm szépen, és nagyon örülök hogy tetszett amit írtam.

Igazából csk jól esett leírni... :)

2. eva7
2007. aug. 23. 15:04
Nagyon gratulálok nektek!!!!Megnéztem a képeiteket,szépek vagytok!Eddig te vagy a pozitiv élmény nekem a Hoxán.Sok cikken ugy felhúzom magam hogy nem állom meg,hogy beszoljak...egyesek olyan okosnak hiszik magukat!Szoval,nagyon örülök neked!
2007. aug. 10. 08:00
A Kedvesem és köztem majdnem 10 év a korkülönbség és 100 kilométer van köztünk, plusz egy nagyon csúnya családi viszály...mégis együtt maradunk...Örökre...A sorsszerű szerelmeket semmi se választhatja szét, így a miénket sem...Attól igazi és tartós a szerelmünk, hogy ezt a sok akadály úgy győztük le hogy közben egyszer sem engedtük el egymás kezét.

Ugrás a teljes írásra: Modern Rómeo és Júlia

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook