Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elegem van ebből a szolgáltatóból fórum

Elegem van ebből a szolgáltatóból (beszélgetős fórum)

2010. okt. 31. 04:14
Lehet, hogy a TV-vel van gond, mert ez a legmodernebb típus egészen másképpen müködik feltétlenül kérjél tőlük segítséget vajon hol lehet a gond? Üdv.Ágnes
2010. okt. 23. 07:29

SEGÍTSETEK LÉGYSZIIII!!! DIGIS ÜGYFELEK!


Végül is tegnap nagy nehezen végül bekötötték a telefont,aminek nagyon örültem!(fehét színű teló,LCD kijelzővel,kaptam a Digitől)

Viszont: estére elment nálunk az áram és amióta visszajött a telefonnak kakukk van :-( Se kép se hang. Tehát az LCD kijelző sem mutat semmit,csak elemmel. Tegnap elem nélkül mutatott mindent! Lényeg,hogy tök süket a telefon és minden kábel a helyén van.

Megőrülök már komolyan!!!

2010. okt. 22. 17:41

Én s DIGI Szolgáltatóval meg vagyok elégedve mert az internet tv, telefon is mükődik, de nem minden kerületben müködnek az a baj. Azt még kispénzű ember is ki tudja fizetni, tehát nem drága.

Üdv.Ágnes. Az interneten beírod a keresőbe DIGI KFT

és minden információt megkapsz.

2010. okt. 22. 17:29
Én a t betűssel meg vagyok elégedve. mikor szerződtem közöltem, hogy nekem csak 2 nap múlva lesz jó, ha jönnek, délelőtt 11 óra, ha akkor nem lesznek itt, akkor ne is jöjjenek. itt is voltak.:) bár én úgy tapasztalom, hogy majd minden szolgáltatónál ilyen olyan megjegyzéseket, ultimátumokat stb-t kell kiejteni a szádon, hogy meglegyen amit akar az ember:))
2010. okt. 22. 16:47
A T betűs a legeslegrosszabb :)
2010. okt. 22. 13:43
Mi úgy jártunk,hogy azt mondták,be lehet kötni a netet,és 1 hét múlva kijönnek.Egy hét múlva telefonáltunk,mire azt mondták holnap,eltelt 2 hét,mire mondták,hogy egy hónap,de lehet be se lehet kötni a netet a mi utcánkban (belváros közepe volt)...
11. Baby0309 (válaszként erre: 10. - Dinuss)
2010. okt. 22. 11:55
Tudom,ahol régen laktunk,ott az volt......soha többet.
10. Dinuss (válaszként erre: 9. - Baby0309)
2010. okt. 22. 11:53
Az U kezdobetus meg megrosszabb!!!!
9. Baby0309 (válaszként erre: 8. - Ekka)
2010. okt. 22. 11:50
D kezdőbetűsek? :-)
8. Ekka (válaszként erre: 1. - Baby0309)
2010. okt. 22. 11:44

Anyumék 3 hetet vártak! ..kb. naponta ígérték, hogy akkor holnap jönnek..

Elég nehezen találtak el hozzájuk is!!! :)

2010. okt. 22. 11:41
Ha ma sem jön ki senki,akkor hétfőn vissza viszem a telefont és kezdjenek magukkal azt,amit akarnak...még jó,h nincs hűségnyilatkozat.
2010. okt. 22. 11:39
A netem és a tv-m is tőlük van,azzal meg vagyok elégedve(na jó a tv-vel nem mindig),de főleg az árak miatt maradnék. Már én is gondolkoztam,hogy mégis váltok,mert legalább fel lehetne őket hívni és megmondanák,hogy mi a jó égért nem jön ki hozzám senki azt a nyomorult telefont bekötni. Adminisztrációs hiba sem lehet,mert tegnap a nőci kiemelte,hogy hozzám jönnek MA,külön fel is írta a telefon számom. Egyszerűen nem értem őket!
2010. okt. 22. 11:36
vegyél másik szolgáltatótól :D
2010. okt. 22. 11:36
nem nekik fontos
2010. okt. 22. 11:32
Nem értem,hogy hogyan gondolkoznak :-)
2. ibi75 (válaszként erre: 1. - Baby0309)
2010. okt. 22. 11:31
az ilyennek nem kell a pénzed :)
2010. okt. 22. 11:30
Múlt héten bementem az egyik tv szolgáltatóhoz,mert szeretnék vonalas telót is itthonra. Azt mondta a nőci,hogy 19-én,kedden délelőtt jönnek bekötni....csak hogy ezt valahogy elfelejtették. Természetesen aznap fel se vették a telefont,jobban mondva várakoztattak állandóan,szóval nem sikerült velük beszélnem,hogy akkor most mi van. Másnap sikerült,de nem tudtak mit mondani,be kell fáradjak ismét személyesen és ott mondjam el a gondom...UFFFF Tegnap befáradtam,mára ígérték,hogy délelőtt jönnek és bekötik. Na most fél óra múlva dél és van egy olyan sejtésem,hogy ma se fog senki jönni az ég világon :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook