Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ex-candidások tapasztalatai fórum

Ex-candidások tapasztalatai (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2016. dec. 1. 10:36
Én elkezdtem a diétát csináltam kèt hètig de nagyon lefogytam megilyedtem és abbahagytam. Plusz a sok zöldségtől amikor ennem kellett bokákoltam szó szerint! Ki volt még így? Hogy csinàljam a diétát hogy ne fogyjak el? Járjak edzeni? Tanács tapasztalat? Nàlam idegrendszeri tünetek vannak. Depresszió, pànikolàs plusz nőgyógyászati problèma 4 éve.
2016. nov. 30. 11:25
Zoé111 amit a doktornő felírt gombaölő szert meddîg kellett szedned? 3-6 hónap? A diétát hogy csak az első időszakos kajàkat eszed nem fogysz el?
24331. zoé111
2016. nov. 27. 20:59
Annak idején Gere Tibor professzor úr is igy kérte hogy igy csináljam a diétát ,mert igy hamarabb meggyógyulok,igy is lett!!(isten nyugosztalja)! annyi embert kigyógyitott,magát meg nem tudta ,a rákból.Tavaly hunyt el! Szerintem László Máriánál ez a heti fosatásos dolog ,drasztikus! én ezért nem csináltam!De mindenki maga dönti el!!!
24330. zoé111
2016. nov. 27. 20:55
én csak az első időszakos kajákat eszem!! szar de most mit csináljak! a tejtermék után gyulladtak be a beleim,én már ezt egyszer végig csináltam csak hüvely candidával! az sem volt piskóta! csak az első időszakos kajáktól gyógyultam meg!!! babot ,lencsét nem ettem! én rita anticandida diétáját csinálom! Zöldségek+ a gabonakásák,lecsó! ennyi az össz kajám!tojás ,sovány hús nuku! anak idején is 3 hónap alatt gyógyultam meg végleg!!! 3 hónap után vezettem vissza a húst ,tojást,stb..
24329. zoé111
2016. nov. 27. 20:49
Szia may86!Én voltam október 10 -én László Máriánál!15000ft -ott kért! ebbe vér és székletvizsgálat is volt!(székletet vinni kellett),egy kis alufóliába kérte hogy vigyek! nagyon rendes ,volt kedves volt!a gombaölő és a béltisztitó volt még plussz 19200ft.(ez egy doboz gombaölő és 2 doboz béltisztitó) kérte hogy minden hétvégén fosassam magam! Mert igy tisztulok cimszóval! ezt én nem csináltam!egyébként biocomos portéka!azóta is ott hever a polcon,felbontatlanul!ő a krumplit nem tiltja! ezt leszámitva a diéta ugyanaz mint itt!!
24328. may86
2016. nov. 27. 14:28
Sziasztok! Esetleg valaki tudna információt adni azzal kapcsolatban, hogy Dr. László Máriánál mennyibe kerül a vizsgálat plusz körülbelül azok a szerek, amiket ilyen esetben javasolni, íratni szokott? Hogy nagyjából mégis mire számítson az ember, ha elmegy hozzá. Köszi az infót!
24327. cherry41 (válaszként erre: 24326. - Málnapanda)
2016. nov. 24. 12:50
Köszi!
24326. Málnapanda (válaszként erre: 24325. - Cherry41)
2016. nov. 24. 10:16

szia!


min. 90 nap, max. 120. én így tudom.

24325. cherry41
2016. nov. 23. 13:51
Sziasztok! Ezt a FitoTree kapszulát mennyi ideig ajánlatos szedni?
2016. nov. 18. 16:01

Sziasztok!


"érdekes" dolog történt velem. folyamatos fitotree kapszula szedése mellett elmúltak a nőgyógyászati gondjaim, utána mensi előtt kb. 1 héttel ismét visszajött, pedig rendületlenül szedem a kapszulát. közben ugye megjött és jelenleg megint nincs bajom...

24323. Dorcisss (válaszként erre: 24295. - Cszsuka)
2016. nov. 16. 21:16
Üdv.önnek sikerült meg gyogyulnia a candidàbol?
24322. Dorcisss
2016. nov. 16. 21:14
27 èves nö vagyok.Aki lassan 8ève szenved.19èves korom òta minden egyes nap.csip a vizeletem.söt màr nem csak akkor .ha cukrosat eszem vagy sokat àlok akkor is.volt hòlyag tükrözèsem is.gombàt talàltak a hòlyagomban.ès a hugycsöben is.nyàlkahàrtya eltèrès is volt.7èv alatt ezer orvosnàl jàrtam.beszedtem màr mindenfèle antibiotikumot.ès semmi nem hat.lelkileg is kivagyok màr.2ève kiderült candidàm van.diètàztam fèlèvig.most is betartom a dolgokat de nem olyan szigoruan.meg lehet belöle gyogyulni?kèrem akinek sikerült segitsen ?? Voltam màr term gyogynàl is biorezencian is.most jelenleg gyogynövènyeket szedek.ki tud segiteni? Van ki ut? Szeretnèk kis babàt fèrjemmel emiatt nemis merünk probàlkozni sem szörnyü ez a betegsèg :((
24321. Mendy
2016. nov. 10. 14:36

Sziaztok! Voltam biorezonanciás vizsgálaton, ahol azt állapitották meg, hogy egészséges vagyok, de a baktériumok el vannak szaporodva a szervezetemben, ezért vannak gyomor-bélrendszeri tüneteim.

Ez akkor candida vagy teljesen más szerintetek?

Csináltam köpet tesztet, meg vettem a gyógyszertárban candida tesztet mindkettő pozitiv volt.

24320. zsanci79 (válaszként erre: 24319. - Málnapanda)
2016. okt. 24. 21:35
Nyilvan, az a legfontosabb!
24319. Málnapanda (válaszként erre: 24317. - Zsanci79)
2016. okt. 24. 19:59
ja igen. ezt az oldalt ajánlottad, csak közben máshol találtam ingyenes szállítással és ott nincs intim mosakodó. sok jó dolog van ott az tény. sokat be is raktam már a kedvencekhez, de még azért nézelődök, kérdezősködök. fontos, hogy tudjam nem ártok e valamivel a babumnak, mármint a szoptatás miatt.
24318. zsanci79 (válaszként erre: 24316. - Málnapanda)
2016. okt. 24. 17:32
Kamilla, aloe ebben is van. Plusz zsalya teafa stb.
24317. zsanci79 (válaszként erre: 24316. - Málnapanda)
2016. okt. 24. 17:31

En ugyanugy az anaturbol vettem ezt is, en mar csak a naluk forgalmazott cuccokbol fogok venni.


[link]


Kellemesen husit is am.

24316. Málnapanda (válaszként erre: 24315. - Zsanci79)
2016. okt. 24. 17:24
melyik fajtáját használod? honnan szerezted be? ezen már én is gondolkoztam, sőt a teafás óvszeren is (mi mindig így védekezünk). jelenleg kamillás, aloes mosakodó van nekem, de ha elfogy gondoltam én is beszerzek egyet valahonnan. dm, rossmann lehet teafásat venni, vagy csak neten rendelni? segítsetek! köszi!
24315. zsanci79 (válaszként erre: 24314. - Málnapanda)
2016. okt. 24. 17:07

Nagyszeru. Orulok hogy ennyi mindenkinek segit!

Anyukamnak a tyukszemet is eltuntette, fiamnak szemolcseit, nekem az intim bajaimat. Hat kell ennel tobb??? 😊

En mondjuk vettem most ott egy intim mosakodot, az os teafas, az is szuper!

2016. okt. 24. 16:57

sziasztok!


jelentem megvettem az első 60 darabos fitotree kapszulát. 10 napja szedem, közben meg is volt pont és a tapasztalatom csodás. több évi kínlódás után elmúlni látszanak a panaszaim. van egy oldal, ahol ingyenes a szállítás. ha valakit érdekel ez a készítmény, szívesen írok róla.


üdv. nektek :)

24313. zoé111
2016. okt. 7. 20:40
most hogy a pentasát szedem ,szürkésfehér darabok jelennek meg a székletben és fehér nyák.valamint fehér pöttyök vannak benne, ami nem féregpete mert erre is negativ lett!mikor kijön a nyák tőlem megszűnik minden panaszom, 2-3 napig ez tart aztán kezdődik minden előröl!
24312. zoé111
2016. okt. 7. 20:35
Sziasztok! 4 hónapja vannak panaszaim,krónikus bélgyulladás(vákonybélnél),és gyomornál,bakteriális fertőzzéssel kezdtek el először kezelni,mert a hidrogén kilégzési teszt pozitiv lett,2 féle antibiotikumot kaptam,ma voltam megint fújni negativ lett,candida gyanúja miatt laborban is voltam amiből egy régebbi fertőzést kimutattak ,de friss fertésre negativ lett!!gyomortükrözéssel kimutatták a gyomornyálkahártyagyulladást ,majd vettek mintát tenyésztésre vékonybélről ami negativ lett(baci irányában)ettől függetlenül szövettanilag cronikus vékonybélgyulladást és krónukus gyomornyálkahártyagyulladást állapitottak meg ,kron beteg nem vagyok miminálisan van megvastagodva a bélfal,kiderült hogy az egész emésztőrendszerem be van gyulladva ,nagyon fáj,most pentasával kerdtek el kezelni! szerintetek ez lehet candida??? állandó hányingerem van.mennyire megbizható a laboros vérvétel?(magánlaborban csináltattam),candida igg 33,5 ref tartomány:0-30-ig,azt mondták ezzel ne törődjek mert régi fertőzés,candida igm:2,80 ref tartomány 0-11 ig et nekem beleesik a ormál tartományba azt mondták ha ez a jó!!! és mi van ha a szervezet már nem termel elég antitestet? a tejtermék fogyasztása után lettem beteg!valóban megbizható ez a laboros candida?? légyszi segitsetek!!!
24311. tssu33
2016. okt. 5. 09:41

Sziasztok!


tegnap voltam a leletért, miszerint nincsen hüvelygombám (bár ugye épp tünetmentes voltam, amikor mentem), hanem valami bakteriális fertőzésem volt. Megcsináltam azért az egy hónapos szigorú diétát, béltisztítással és fitotree gombaölővel, biztos, ami biztos alapon, mától meg szedek probiotikumot, de ezek szerint nincsen olyan jellegű gond, amire felkészültem, aminek egyébként nagyon örülök. Egy hónapja tünetmentes is vagyok egyébként, azt is simán el tudom képzelni, hogy nekem csak lelkileg volt szükségem erre a megtisztulásra, mert tudnék lelki okokat felhozni rá ;)


Viszont a hüvelykúpot megígértem, hogy leírom:

az a neve, hogy Teafa Olaj Kúp. Hüvelygomba, candida, húgyúti fertőzések esetén használatos gyulladáscsükkentő, fertőtlenítő hatású készítmény é ha jóllátom a dobozon, Naturmedicina a márka. De rá van írva a dobozra, hogy www.ivancsapatika.hu ahogy tegnap nézegettem itt különféle gyógynövényes készítmények is vannak más bajokra, érdemes körülnézni.


Sikeres gyógyulást kívánok mindenkinek!

24310. tssu33 (válaszként erre: 24309. - Zsanci79)
2016. szept. 29. 18:16

Mindenképpen leírom, mi is ez, jövő kedden, amikor megveszem, most annyi minden történt, hogy nem tudtam megjegyezni :D


Viszont az megmaradt, hogy kérdeztem, hogy kapható-e patikában is és elvileg igen, de a doki szerint ott jóval drágább. Így nála egy doboz 2500 Ft.

24309. zsanci79 (válaszként erre: 24308. - Tssu33)
2016. szept. 29. 10:32

Majd írd le, hogy mi a neve ennek a kúpnak, erről még nem hallottam.

Örülök, hogy most rendbe vagy!

24308. tssu33
2016. szept. 29. 09:52

Sziasztok!


Lassan egy hónapja (5-én lesz egy hónapja), hogy szedem a Fitotree cseppet napi 2x30 csepp adagolásban. Most esedékes, hogy előjöjjenek a tüneteim, mert egy héttel a mensi előtt vagyok. Még múlt hónapban kértem időpontot nyőgyógyászhoz, ma voltam, leírom a tapasztalataimat:


Mondtam a dokinak a sztorit, még a candidával is előjöttem (hogy évekkel ezelőtt volt nekem) és nem nézett kerek szemekkel, meg „te milyen hülyeségeket beszélsz itt nekem össze-vissza” arckifejezéssel, ahogy a legtöbb doki nézett rám akkor, amikor évekkel ezelőtt a kálváriámat jártam. („Mert ugye a candida az nem egy betegség, mert ez mindenkiben benne van” – kaptam akkor rendszeresen reakcióként szinte mindenkitől.)

Annyi a bibi pusztán (az üröm az örömben), hogy múlt hónapban direkt úgy kértem időpontot, hogy egy héttel a mensim előtt legyen, mert akkor szoktak előjönni a nőgyógyászati tüneteim. Én lassan egy hónapja szedem a fitotree cseppet, most pedig tünetmentes vagyok, de kenetet vett le azért, jövő kedden megyek érte. Érdekes adalék, hogy amikor említettem, hogy anno a candida akkor szűnt meg (2.5 év diétázást követően), amikor abbahagytam a fogamzásgátló tabi szedését. Kérdezték (mert természetesen 2 asszisztens is bent volt, tehát összesen hárman voltak), hogy most mivel védekezek, mondtam nekik, hogy nuvaringet használok, mire az egyik asszisztens rögtön elkezdte nekem mondani, hogy egyébként simán lehetséges, hogy a nuvaringtől van folyásom, mert (ha jól értettem, amit mondott) akkor ez a fajta fogamzásgátló okozza a legtöbb folyást. Ezzel kapcsolatban van itt valakinek tapasztalata?


Az pozitív volt egyébként, hogy nem kezdett el rögtön recepteket írni, meg nem jött a canestennel (valszeg a szavaimból kiderült, hogy régi motoros vagyok), hanem annyit mondott, hogy a teafaolajos kúpot ajánlja, ezt egyébként meg is vehettem volna tőle ott és akkor (:D), ha van nálam készpénz. Mivel nem volt, majd jövő héten veszek tőle, ha megyek a leletért, addigis reménykedek, hogy továbbra sem tér vissza.

24307. salavita
2016. szept. 27. 21:25
Nem tudom hogy helyes e ha a Nystatin tablettát a Grapefruit cseppel veszem be?
24306. salavita
2016. szept. 24. 21:09
Köszi a válaszokat, próbálok nem stresszelni, lehet, hogy a Boldog Gizella könyve nem igazán a legrelevánsabb a témában ezzel a fertőz - visszafertőz cuccal.
24305. zsanci79 (válaszként erre: 24303. - Salavita)
2016. szept. 23. 21:07

Megneznek én egy ruhadarabot 100 fokon kimosva.....

Az se volt teljesen százas aki ezt írta.


Te meg ezzel csak rastresszelsz, tiszta paranoiás leszel. Na ezzel artasz a legtöbbet, nem a 60 fokkal.

Relax ;-)

24304. tssu33 (válaszként erre: 24303. - Salavita)
2016. szept. 23. 20:36

Ne stresszelj rá!

Én pl. 60 fokon mosok és még nem fertőzött vissza az alsóneműm :)


Javaslom, hogy pár csepp teafaolajat cseppents az öblítőadagolóba, amikor a bugyikat mosod, annak nagyon jó gombaölő hatása van.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook