Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ex-candidások tapasztalatai fórum

Ex-candidások tapasztalatai (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
23223. szusi? (válaszként erre: 23221. - Medizona)
2013. márc. 6. 17:53

Szia!


Koszi a hozzaszolast!Sajnos muszaj volt bevennem, de ugy erzem tonretesz:((Az a baj h egy even belul ez mar a 4. es ez nagyon sok:S Mostanaban allandoan az a bajom h nagyon megfazok, elkezd iszonyat mod fajni a torkom par napig, utana ha az elmult akkor meg a mellkasom kezd el fajni mert lehuzodik ra, de magatol nem igazan akar felszakadni.Akarmilyen koptetot probaltam volt termeszetes, receptkoteles egyik se hatott:S Persze a mellkasom ugyanugy fajt utana ugyh mindig kenytelen voltam "bekebelezni" a

gyogyszert.De elegem van mert kikeszit es mar erzem h jon vissza a gomba:( Nem tudom mit lehetne ezzel csinalni, talan a folyamatos immunerosites lenne a legjobb..

Most sajnos nem tudok se irrigalni se semmi , mert raadasul megjott..

En ugy feljebb erzem az ego erzest, nem a hugycsonel.Nekem is folyton ez jar az eszemben.

Es azon csodalkozok h tavaly beszedtem egy rakas gyogyszert es megis itt ez a baci, holott ugyanezt a gyogyszert szedtem.Bar lehet h mostanaban kaptam el ezt nem lehet tudni. A masik forumon azt olvastam h akinek candidaja annak hamarabb megtelepedhetnek a bacik is.Fasza! Ez egy ordogi kor, mert kapod a bogyot a bacira, de az meg hozza vissza a gombat es a gomba meg vonza a bacikat.O,O


Hat remelem Te legalabb sikerrel jarsz es kigyogyitanak!De akkor ezt a bacit nalad mar nem is tenyesztettek ki utana?

En amugy Angliaban elek, elnek ha nem jottem volna haza a sok egeszsegugyi problema miatt:(Ugy nem akarok visszamenni h allandoan van valami, pedig mar nagyon vagyok vissza.

Max az lesz h visszamegyek es kethavonta hazajarok dokihoz:S

Ez most a kis magansztorim volt:)

Jobbulast szia

23222. szusi? (válaszként erre: 23218. - Sziszi88)
2013. márc. 6. 17:38

Szia!!


Sajnos az oldalt megnyitja, de azt irja h nem megjelenitheto:(

Es akkor pontosan mit is kellene csinalni az aludt tejjel?:)

koszonom

23221. medizona (válaszként erre: 23216. - Szusi?)
2013. márc. 6. 17:26
Szia! Csak ha nagyon nagyon elkerülhetetlen akkor vedd be az antibiotikumot. Próbálkoz inkáb ezsüskolloiddal, ha vagy grape cseppel, de csak ami nem alkoholos. Ha elkerülhetetlen akkor a borsavkúp amit küldtem, egyidejüleg használd az antibiotikummal, hogy ne jöjjön elő. Azuán flórahelyreállítás. Irtad a streptococust nálam is találtak, elég sok teleppel, de a felirt gyógyszertől nem múlt el az égő érzésem. Candidát nekem sem találtak, pedig a doki szerint ez zajlik bennem. Neked hol ég a hüvelyed vagy a húgycsöved, mert én néha már azt sem tudom. Nekem folyamaosan, hol jobban hol még jobban érzem. Borzalmas. Folyton arra figyelek. De lehet hogy nem is a gomba okozza nálam se hanem ez a streptococcus agalactie vagy valami hasonló volt. Ami ugye a mandulagyulladást is okozza. Ha gomba lenne viszketnie kellene, fogalmam sincs, de az orvosoknak sem. Hétfőn std laborba megyek. Hátha tudnak segíteni. Olvastam, hogy speciális gombalaborjuk van. Igaz még decemberben kértem az időpontot, igaz, hogy 200 km-re lakom, de már nem számít. Jobbulást neked
23220. Noorah
2013. márc. 6. 17:06
Ja és kávét isztok? Nekem az a legnehezebb feladat,!
23219. Noorah
2013. márc. 6. 16:36

Sziasztok!


Én már két éve tanulmányozom a diétát, de még ma is, ahány oldal, annyi varáció. Egyik ajánl valamit, a másik szigorúan tiltja, nevetséges néha..


Ami az itteni diétát illeti... lenne pár kérdésem, légyszi válaszoljatok!


Én Parakilt szedek (napi 3 szemet), ami természetes gombaöllő.

Béltisztítás úgy végzem, hogy reggel egy kanál űtifű maghéj, este egy mályvatea, ezek jól kiegészítik egymást.


Viszont.. akkor most első körben, 1-2 hétig csak zöldséget lehet enni? Mert én attól nemn tudok dolgozni. Szóval az nagy baj, ha kölest vagy hajdinát is eszem egy nap legalább 200g-ot?


Aztán eszek olajos magvakat is, ott van limit?

Tegnap sajnos vettem pörkölt-sós mandulát (ami ugye sehol sem natúr) az belefér, ha többé nem teszek ilyet? Szerintetek? :)

23218. sziszi88 (válaszként erre: 23216. - Szusi?)
2013. márc. 6. 10:09

Szia!

A legjobb "csodaszer" :-) az auldttej. Ha tudsz házi tejből készíteni az a legjobb. Öntsd ki egy tálba, tedd meleg helyre és egy-két nap múlva megalszik. A boltinál hosszabb folyamat és ne vegyél UHT-st, mert abban nincs semmi, nem fog megaludni.

Olvas el ezt az oldalt, épp ma bukkantam rá. Másoknak is ajánlom!

[link]

23217. milaanemoore (válaszként erre: 23214. - Warj)
2013. márc. 6. 00:20
Fagyikeszito géppel tervezem, vaniliasan-edesitosen, mert az almaspite melle úgy gondoltam jo lenne, de gyümölccsel is mindenképpen ki fogom próbálni. Köszönöm a választ!
23216. szusi?
2013. márc. 5. 20:56

Hali!


Mit tehetek akkor ha muszaj bevennem az antibiotikumot?Makacs felsoleguti problema plusz sterptococcus bakterium a huvelyben..candidat szerencsere nem mutattak ki.

Meg lehet ezt uszni valahogy h ne jojjon elo megint?koszi puszi

23215. sziszi88
2013. márc. 5. 15:56

Sziasztok!

Nekem az orvosom azt mondta, hogy ha candidás vagy, a diéta nem segít. A tüneteket enyhíti, de ez nem megoldás. Nekem adott egy gombaölőt, azt mondta, hogy bármit ehetek, cukor mértékkel és két hét múlva küldessek megint leoltást az Ántsz-be, hogy elmúlt-e. Szóval ajánlom annak, aki Candidás, menejn el orvoshoz!!! Mellette persze nem árt a diéta... :-)

23214. warj (válaszként erre: 23213. - Milaanemoore)
2013. márc. 5. 14:39

cukormentes natur joghurt szerintem mehet. Mi a terved hogy fagyasztod a joghurtot?

Fagyi pótlék? Ha igen, én anno tettem bele második időszaktól gyümölcsöt összeturmixoltam és így fagyasztottam le.

2013. márc. 4. 22:58
Sziasztok, a másikon nem kapok választ, ugyhogy próbálkozom itt is. Ha joghurtot akarok fagyasztani is ragaszkodnom kell az eloflorashoz, vagy elég a sima naturjoghurt is, mivel a bacik úgyis megfagynak? Köszi
23212. s.gaby (válaszként erre: 23211. - Warj)
2013. márc. 4. 09:24
köszi)
23211. warj (válaszként erre: 23210. - S.gaby)
2013. márc. 4. 08:53
az elején előfordul, a tk liszt miatt főleg. De egyébként is tünete a candidának. Igyál sok folyadékot, mozogj sokat. Ha puffadsz tudom ajánlani a graepfuit cseppet, soron kívül vegyél be egy kis folyadékkal 10-15 cseppet, segít a puffadás megszüntetésében.
23210. s.gaby
2013. márc. 3. 17:27
Én mióta tartom a diétát,sokkal jobban puffadok.Lehet hogy a tönkölyt nem bírom?
23209. Nikolacolor (válaszként erre: 23206. - Eriferi64)
2013. márc. 3. 12:03
A 23190-es hozzászólás az.
23208. Nikolacolor (válaszként erre: 23206. - Eriferi64)
2013. márc. 3. 12:02

Szia!


Én nem vagyok még szakértő a témában, csak láttam, hogy pár hozzászólással korábban Warj épp elküldte a diétát.

2013. márc. 3. 11:58

Sziasztok!


Azóta már sikerült megsütnöm a kiflit ;0))) és most azt szeretném kérdezni, hogy hány darabot lehet naponta enni belőle?

Szép napsütéses napot Mindenkinek!

23206. Eriferi64
2013. márc. 2. 17:13

Sziasztok!

Két hónapja tudtam meg, hogy Candida Glabrada betegségem van. Nehezemre esik betartani a diétát, igazából túl sok információt kaptam, hogy mit ehetek s mivel kezelhetem. Sajnos előrébb nem jutottam, kérem aki ebben benne van, vagy épp kigyógyult belőle, írjon Nekem mindenképp a tapasztalatokról, a receptekről..szóval minden ezzel kapcsolatban.

Előre is köszönöm! :)

2013. márc. 1. 11:05

Sziasztok!


Kérlek segítsetek nekem, hogy a sós receptek között található candidás kiflit hogyan kell sütni? Kb. mennyi ideig, hány fokon? A kifli formája croison-szerű legyen ( háromszögből hajtogatva)vagy csak formázzak "hold"formát? Nagyon izgulok, mégy sohasem sütöttem semmilyen péksüteményt!Előre is köszönöm!

23204. 30397ebc43 (válaszként erre: 23200. - Mano1990)
2013. febr. 28. 16:29
Protexin a jobb,szerintem.Én mindig használom,pedig nincs candidám.Megelőzésre.A Vitagyn-c ezüstkolloidot tartalmaz,van aki érzékeny rá,én is pl.
23203. warj (válaszként erre: 23200. - Mano1990)
2013. febr. 28. 14:54
Örülök, hogy joban vagy. Sajnos én nem ismerem egyiket sem, mivel nekem a fiamnak volt candidája, így nőgyogyis témában nincs gyakorlati tapasztalatom, de szokták használni a sima tejsavat a lányok, ami gyógyszertárban kapható, és ezzel irrigálnak. Ezt már hallottam, hogy jó, de aki ismeri a termékeket biztos reagál majd.
23202. warj (válaszként erre: 23201. - Sziszi88)
2013. febr. 28. 14:52
Egyetlen egy oka van, nagyon puffasztanak a babfélék. Általában ugye a puffadás tünete a candidának, és ha eszel hozzá még zöldbabot, akkor mégjobban puffadsz.
23201. sziszi88 (válaszként erre: 23194. - Warj)
2013. febr. 28. 12:34
Köszi szépen! Még annyit kérdeznék, hogy az első két hétben a zöldbab sem ehető? Illetve miért nem lehet enni babot az elején?
23200. mano1990
2013. febr. 28. 10:09

Csajok! Melyiket vegyem meg: Protexin Gynophilus vagy vitagyn C?

Örömmel jelentem, hogy egyre jobban vagyok :) Már visszahíztam a lement kilókból 2kilót :) És együttlétek után AZONNAL felteszek egy joghurtos tampont, így semmi tünetem :) Boldogság van :)

23199. milaanemoore (válaszként erre: 23198. - Warj)
2013. febr. 28. 09:00
Köszönöm. Ha mód lett volna ra, elkerültem volna, de ha mar muszáj, inkabb ez, mint egy meglepi kesobb.
23198. warj (válaszként erre: 23196. - Milaanemoore)
2013. febr. 28. 08:02
Hát az esemény utáni tabletta még normál szervezet esetén is kavart okoz, ha egy mód van rá kerülni kéne. Szerintem lazán okozhatta a tüneteket.
23197. warj (válaszként erre: 23195. - Szusi?)
2013. febr. 28. 08:01

mindenkép nézesd meg dokival magad, mond el neki, hogy nem szedhetsz antibiotikumot.


egyébként vannak gyógyteák torokgyulladásra, lehet kapni streptilst ami édesítőt tartalmaz (cukormentes), elvileg ezt is kerülni kell, de ha már ennyire rossz a helyzet, még mindig jobb, mint nem kezelni. Ha van biotron lámpa valakinek a családban, kék és zöld fénnyel lehet kezelni.


Torokgyulladás Kakukkfű tea: Frissítő hatású, köhögés, torokfájás csillapítására kitűnő gyógyír. Alacsony vérnyomásra is alkalmazzák. Baktériumölő, fertőtlenítő. Gyomornyugtató, görcsoldó, frissít?. Elkészítése: 1 teáskanálnyi levelet 1 csésze forrásban lévő vízzel leöntenünk, negyed órán át lefedve állni hagyjuk, majd leszűrjük.


Torokgyulladás Lándzsás útifű gargarizálószer: Torokgyulladás kezelésére. Elkészítése: Csészénként 2 teáskanálnyi szárított lándzsás útifüvet leöntünk hideg vízzel, gyakori kevergetés mellett 1 órán át állni hagyjuk.

2013. febr. 28. 00:08
Bárkinek diéta alatti tapasztalat esemény utáni tablettaval? A hat hete tartó dietam kezdete óta panaszmentes voltam, harom napja azonban be kellett vennem egy tablettát, es most megint visszajött a szokásos nőgyógyászati panasz. Lehet a tabletta magas hormontartalma felelős?
23195. szusi?
2013. febr. 27. 21:12

Sziasztok!!


Tudtok valamit torokgyulladasra ami mar lehuzodott a mellkasomra?:SNem akarok atibiotikumot szedni...

23194. warj
2013. febr. 27. 12:39

Barna rizs ehető a diétában.


A natur rizs alatt gondolom a tisztított rizset érted, szerintem nem jó, mert a barna rizsnek pont az a lényege, hogy nincs hántolva, gondolom a natur rizs meg hántolt.

❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook