Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ex-candidások tapasztalatai fórum

Ex-candidások tapasztalatai (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
24123. Cszsuka (válaszként erre: 24121. - Zsanna54)
2015. jan. 13. 20:12

Szia! Válaszoltam! Nem László Máriára gondoltam, de a könyve nagyon jó!

:)

24122. zsanna54 (válaszként erre: 24121. - Zsanna54)
2015. jan. 11. 11:09
Bocsánat!Priviben akartam küldeni.Ez is a nyugtalanság miatt van.
24121. zsanna54 (válaszként erre: 24111. - Cszsuka)
2015. jan. 11. 11:06
Szia!László Máriára gondolsz, vagy valaki másra? Megvettem szombaton a " Candida" című könyvét. Az éjjel majdnem elolvastam az egészet.A családorvosom, és a rheuma orvosom, nem segít ebben a candida kezelésben.Nem vállalják fel, talán nagy a felelősség.Kérlek, írd meg az orvos nevét.Lehet, hogyha többet visszaolvasnák, megtalálnám.Előre is köszönöm. Szeretettel:Zsuzsi
24120. bebi85 (válaszként erre: 24117. - Ibalint70)
2015. jan. 11. 08:47
Utána néztem,hogy mi is ez a kovaföld! Elég jónak hangzik,ki is próbálom! Talán használ a bőrömnek! Írták róla,hogy sokan hamisítják! Te melyiket használtad vagy melyikről hallottad,hogy jó,hogy biztos nem hamisított!?
24119. ibalint70 (válaszként erre: 24118. - Cszsuka)
2015. jan. 8. 20:41
Elküldtem privát üzenetben, mivel más honlapra utalás is van benne, az meg a fórumon nem megengedett.
24118. Cszsuka (válaszként erre: 24117. - Ibalint70)
2015. jan. 8. 09:37
Mesélnél erről többet? Köszi! :)
24117. ibalint70
2015. jan. 7. 10:23
Perui kovaföld. Türelmesnek kell lenni, kb 2-3 hét, mire a tisztító hatását elkezdi érezhető módon kifejteni (természetesen addig is működik). Nekem 3 hét elteltével teljesen megszűntek az édesség utáni sóvárgásaim, kitűnően tudok egy liszt és cukormentes diétát tartani. Nem ördöngösség beszerezni és az ára is kedvező.
24116. bebi85
2015. jan. 6. 20:07
Szerintetek melyik a legjobb gombaőlöszer,béltisztító stb amivel lehetne kezdeni a diétát!? Volt valakinek bőrproblémája a candidától,kiütései az arcán,mit használtatok rá!?
24115. bebi85 (válaszként erre: 24113. - Cszsuka)
2015. jan. 6. 19:19
Köszi szépen a válaszod!Sajnos nekem az arcomat ütötte ki nagyon a candida! Tiszta csalánkiütés az arcom tőle,habár mióta diétázom azóta halványulnak a pöttyök!És sajna csak a szteroidos krém használt,aminek persze voltak mellékhatásai,pl. kifakult foltokban a bőröm és csak pár nap múlva nyerte vissza az eredeti bőrszínét! Szóval alig várom,hogy kigyógyuljak belőle!!!
24114. Cszsuka (válaszként erre: 24110. - Zsanna54)
2015. jan. 6. 10:33
A torkodra zsálya teát ajánlok, ízesítés nélkül. Gargalizálás után nyeld le. Elég meginni egy decit, naponta háromszor. Próbáld meg, hátha használ! Most ilyen makacs torokgyulladásos járvány van sajnos! Bár nem hirdettek járványt, de sokan ettől szenvednek körülöttem és hetekig gyógyulnak!
24113. Cszsuka (válaszként erre: 24109. - Bebi85)
2015. jan. 6. 10:31

Szia!

A lényeg, hogy ne használj fehér lisztet. A legjobb általában a teljes kiőrlésű tönköly liszt, de ha még soha nem használtál tk. lisztet, akkor eleinte keverd sima tönkölyliszttel, hogy ne fújjon fel. Egyébként használható a barna rizsliszt, a zabliszt, a rozsliszt, a durum is, annak ellenére, hogy az sima búzából van, de azt inkább a második szakasz vége felé próbáld. Tulajdonképpen mindenféle liszt használható. Később, amikor már teljes életet élsz, akkor sima BL55 liszt helyett kenyérlisztet vegyél, annak nagyobb a szemcsenagysága.

Az alkoholos grapét nem ajánljuk ebben a kúrában. tulajdonképpen nem is értem, miért tesznek bele alkoholt. Probiotikumot akkor szoktunk használni az első szakasztól, ha valakinek az emésztőrendszere, az immunrendszere nagyon legyengült. Ezt a tejsavbacis cuccot nem ismerem, de attól még jó lehet, mivel maga a tejsavó is jó.

24112. Cszsuka (válaszként erre: 24110. - Zsanna54)
2015. jan. 6. 10:25
Én is kívánok nagyon boldog új évet minden kedves fórumozónak!! :)
24111. Cszsuka (válaszként erre: 24110. - Zsanna54)
2015. jan. 6. 10:24
Javasolnám, hogy menj el konzultációra a doktornőhöz, akit én szoktam javasolni. Nem tudom elképzelni, hogy az olajfa ilyet okozna, kizárólag átmenetileg igen, de ha így van, akkor meg kellene egy szakember, aki figyel és segít, ha olyan állapot adódik, amitől félsz, vagy amit nem értesz.
24110. zsanna54 (válaszként erre: 24108. - Cszsuka)
2015. jan. 6. 09:55
Szia! Boldog új eszetendőt Neked, és a többieknek. Sajna, az olajfalevél megzavarta a szteroid hatását.Emelni kellett a szteroid adagomon. Ma lesz meg, újra a vérképleletem. Még nem tudom , mit csináljak. A torkom, kicsit jobb.Valamit ki kell találnom, hogy javuljak.Ötleted esetleg? Üdv.
24109. bebi85
2015. jan. 5. 08:40
Sziasztok! Most kezdem sajnos a candida diétát és azt szeretném tőletek kérdezni,hogy szerintetek jó e,ha a floraliv tejsavbaktériumot tartalmazó kapszulát és a grapefruit mag cseppet kezdtem el használni,amiben van egy kis alkohol!? Következő kérdésem az lenne,hogy nektek melyik liszt vált be,vagy ez attól függ,hogy éppen mit akarok csinálni belőle!? Mert rohadt drágák,elég költséges lenne mindegyikből venni! :-/
24108. Cszsuka (válaszként erre: 24107. - Rendelekk)
2014. dec. 24. 20:28

Szia! Én ettem a diéta alatt...

Boldog karácsonyt Neked is és mindenkinek a fórumon!

24107. rendelekk
2014. dec. 24. 10:28
Sziasztok! Van olyan hogy wasa az jó a diétában? Én ezt enném kenyér helyett...már túl vagyok egy antibiotikum kúrán és hozzá hüvelykúpot is elhasználtam, most probiotikus hüvelykúpot használok, gynophilust. A diétát mondjuk csak most kezdem (a karácsony után).:) Boldog karácsonyt mindenkinek!!!
24106. zsanna54
2014. dec. 24. 10:10
Kellemes ünnepeket, és boldog új esztendőt kívánok Mindenkinek!
24105. Cszsuka (válaszként erre: 24103. - Zsanna54)
2014. dec. 17. 21:28
Engem nagyon sokan keresnek fel privátban is, nagyon sokszor kell leírnom ugyanazt mindenkinek, többféle oldalról megközelítve. Arra gondoltam, hogy összehoználak benneteket. Ha nyáron csinálom, akkor még sátrazni is lehet az udvaron. A házban max. 20 ember fér el, a családommal együtt. Ezért úgy gondolom, tennék egy próbát, először pár (max.20) emberrel, aztán, ha jól sikerül, ha tetszett, akkor rendszert is lehetne csinálni belőle, külön kezdőknek és haladóknak is.. Nagy segítség, amikor látod, hogy nem vagy egyedül és utána tudod, hogy kivel beszélheted meg az aggályaidat, meg tapasztalatot cserélhetsz, infót gyűjthetsz egy helyen..
24104. Cszsuka (válaszként erre: 24102. - Zsanna54)
2014. dec. 17. 21:22
Ha még soha nem szedtél olajfát, akkor igen. Bármit okozhat, de ez átmeneti. Ami lappang benned, azt felerősíti, majd aktiválja az immunrendszert és szép lassan "helyreteszi". Hogy mi mennyi idő alatt múlik el, az sokmindentől függ. Nekem évekig tartott, hogy az orrnyálkahártyát rendbetette, de megúsztam egy orrsövény műtétet és nem dugul már be az orrom éjszaka sem, pedig nem is szedem rég.
24103. zsanna54 (válaszként erre: 24100. - Cszsuka)
2014. dec. 17. 09:19
Szia! Engem érdekelne egy találkozó.Szerintem is jó ötlet. Kérdés, mennyien jönnének el.Üdv.
24102. zsanna54 (válaszként erre: 24101. - Cszsuka)
2014. dec. 17. 09:16
Szia! Szerinted lehetséges, hogy az olajfalevél szaporább pulzust okoz?Nagyon keserű a kapszulája, igaz, hogy az olcsóbbat vettem.Sajna, a fehér nyelvem még nem javul.Üdv.
24101. Cszsuka (válaszként erre: 24095. - Babóca01)
2014. dec. 15. 23:01
Igen! Gratulálok! Ez is egy lehetséges megoldás és örülök, hogy neked nem kell még mást is tenned! Köszi, hogy leírtad!!!! :)
24100. Cszsuka
2014. dec. 15. 22:59

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy érdekel-e valakit egy találkozó, ahol egymástól és (esetleg) szakembertől kaphat információt? Akit érdekel, az írja meg privátban az e-mail címét, hogy tudjam értesíteni, amikor összeállt a fejemben a program!

A lényege, hogy minél olcsóbban minél több hasznos infót tudjunk szerezni és hasznosítani!

24099. Cszsuka (válaszként erre: 24098. - Bomi)
2014. dec. 15. 22:56

Miért gondolod, hogy nem érdekel?

Ez a probléma egyedi, személyreszabott megoldásokat követel. Ha leírod, hogy te miért éppen azt és mikor mennyit, satöbbi, az itt olvasó emberek össze tudják hasonlítani az ő állapotukkal és be tudják magukat helyezni valahova, picit közelebb jutnak a saját megoldásukhoz. Azzal, amit ide leírtál, még nem segítettél. Nem bántásból írom, csak nem tudom máshogy megfogalmazni. Erre a problémára nincs EGY TUTI TIPP. Minél több megoldást olvashatunk itt, annál könnyebb a dolgunk önmagunkkal :)

24098. Bomi (válaszként erre: 24096. - Cszsuka)
2014. dec. 13. 20:30

Szia Zsuka.


Igen, ha valóban érdekel akkor eltudnám magyarázni pontonként is. Azt hogy kell,- azt nem hinném. Azt hogy nekem ez segített az viszont tény.

24097. Bomi (válaszként erre: 24094. - Zsanna54)
2014. dec. 10. 22:43

Szia Zsu. A pur-pur kenyérről az alábbit csatolnám be.

Pur Pur - A "másmilyen" korpás kenyér

A ritka és kevesek által ismert PuPur búzából előállított liszt más az ízében, tartalmában és hatásában a hagyományos lisztekhez képest. A PurPur búza bíbor színezete tipikus külsőt kölcsönöz a kenyérnek (ez adja egyben a nevét is Purpur= bíbor lila).


A PurPur kenyeret PurPur teljekiőrlésű lisztből és rozsból állítják elő. Magas értékű összetevői, mint pl. ballasztanyagok és anthocianok amiket a PurPur búzaszem külső rétege tartalmaz, belekerülnek a PurPur kenyérbe is. Ez megmutatkozik erős, ropogós héjában zaftos bélzetében és hosszú frissességében.


PuPur-íz.

A PurPur búzát soha nem termesztették nagy mennyiségben, így évszázadokon keresztül is természetesen maradt fent. Így ízlik mindenkinek. A PurPur búza erős fűszeres íze a PurPur kenyérben tökmaggal és dióval van kiegészítve. Az eredmény: diós, zaftos, teljes íz.


PurPur-hatás.

A bíbor szín különleges tartalmat jelez. Az anthocian, (anthos=virág, cyanos= kék) mely a PurPur búza héjszerkezetében található, a kenyérnek felismerhetetlen színű ismertetőjegyet kölcsönöz. Az anthociant a „másodlagos növénytartalmú anyagok” csoportjába sorolják, melyek javára írnak az emberi testre ható sok pozitív tulajdonságot. Az anthocian tartalom a PurPur búzában hozzávetőleg 10 szer magasabb, mint a hagyományos kenyérlisztben.


Az anthocian szolgálja a természetes sejtvédelmet, mivel ez antioxidativ hatású és az ártalmas szabad gyököket leköti.


átlagos érték, ill. tartalom

Energia: 907 KJ / 216 kcal / 100 g

Fehérje: 10,8 g / 100 g

Szénhidrát: 28,6 g / 100 g

ebből cukor és cukorfélék 2,4 g / 100 g

Zsír: 4,7 g / 100

ebből telített zsírsavak (SAFA) 0,7 g / 100 g

Ballasztanyag: 7,5 g / 100 g

Nátrium: 0,6 g / 100 g

Pékségünk Pur Pur teljes kiőrlésű lisztből és rozsból állítja elő a Pur Pur elnevezésű kenyeret.

24096. Cszsuka (válaszként erre: 24092. - Bomi)
2014. dec. 10. 17:02
Szia! És pontonként azt is el tudod magyarázni, hogy mit miért kell és mért éppen úgy?
24095. Babóca01
2014. dec. 10. 13:30
Sziasztok! Gondoltam helyzetet jelentek. Nekem nyár óta nem jött elő a candidám. Nálam a megoldás az volt hogy abbahagytam a fogamzásgátló szedését, nem csinálok semmilyen diétát mellette és semmi bajom (míg előtte havi szinten előjött). Tehát nálam az antibébi váltotta ki ezt. Mielőtt még valaki kemény diétákba kezd és mondjuk fogamzásgátlót szed, ha teheti hagyja el, mert ez bizony nagyban hozzájárul a gombák terjedéséhez.
24094. zsanna54 (válaszként erre: 24093. - Bomi)
2014. dec. 10. 11:29
Szia!Megírnád mi az a pur-pur.Nekem kenyérpótlóval van gondom.Búzaérzékeny is vagyok.Már három terápiát is olvastam, bizonyára jók.Annyit írnék, hogy az utimaghéj pajzsmirigy, illetve hormonbetegeknek nem ajánlott.Illetve a grapefruit csepp citrusérzékenyeknek szintén nem.Hasonlókat eszek mint te,de krumplit nem.Ronthat az áteresztő bélen.Autoimmun betegség esetén, jobb mellőzni.Ha egy kicsit is halványzöld színű, akkor már solanin van benne, ami mérgező.Jók a tanácsaid! Szép Napot Mindenkinek.üdv.
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook