Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt, vagy látott már valaki hernyótalpas lépcsőnjárót? Mennyire biztonságos? Mik a tapasztalatok? fórum

Használt, vagy látott már valaki hernyótalpas lépcsőnjárót? Mennyire biztonságos? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

2010. okt. 22. 14:06
Értelek!!! Akkor sok sikert, hátha van valaki, aki ismeri!
4. rozsa13 (válaszként erre: 3. - Cooltim)
2010. okt. 22. 11:19
A neten én is találtam, aranyos vagy a kölcsönzés az szóba se jöhet mert elég sok a kölcsönzési díj,és az oxigén gépet is ugy kölcsönözzük, és az már nem meggy! Nem szeretnék ugy bele ugrani hogy nem nézek utánna mivel erre elkébzelhető hogy egy életen át szükségünk lessz, ezért inkább még ha később is lessz meg a rá való, de a mienk marad!!
2010. okt. 22. 09:25

Szia. Én nem tudom, nem ismerem. De találtam egy weboldalt, ahol lehet venni is és kölcsönözni is. :

[link]


Szerintem érdeklődd meg itt...

Sok sikert!

2. rozsa13 (válaszként erre: 1. - Rozsa13)
2010. okt. 22. 08:38
Szeretném tudni hogy mennyire biztonságos vele levinni öket kerekesszékkel! Ha valaki látott már ilyet használatba kérlek osszátok meg velem a tapasztalatot! A férjem ugyanis tart attól nem biztonságos azzal le vinni a gyermekeimet!
2010. okt. 22. 08:35
Szeretnék a gyermekeim mozgatásához hernyótalpas lépcsőnjárót, ugyanis 11 lépcsőn nem tudom ki vinni őket

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook